Skocz do zawartości
AdRjiaN

Pytanie perfum dla niej :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. I do rzeczy

potrzebuje cos przyjemnego dla nosa dla mojej Pani zakupic :)

 

Ktos w miare sprawdzone cos poleci ? za czym patrzec? ew cos z Allegro od pewniaka ktos moze polecic ? Albo rossman ? bo to mam najlepiej zakupic

Budzet taki nisko -średni 200zl +- 

Perfum na codzień raczej , wiem ze uzywala napewno jakis channel (za jakies 400zl chyba )ktory dla mnie ladnie pachnie ale to nie ta polka cenowa tym razem.

Licze na odzew ze strony rownież Pań :)

ps i to ma byc prezent niestety nie moze wiedziec ani tez pokazac co chce

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, i oklepany perfum, ale naprawdę świetny Calvin Klein - Euphoria.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej lub coś z Armani Code.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecono mi ck eternity moment podobno luks ?

a myslicie ze to legit bedzie tu >?

allegro.pl/oferta/calvin-klein-euphoria-100ml-edp-13180039609

19 minut temu, dan254 napisał:

Jak kolega wyżej lub coś z Armani Code.

nie ten budzet raczej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.douglas.pl/pl/p/3000035792

a z tańszych https://www.hebe.pl/karl-lagerfeld-woda-perfumowana-damska-85ml-000000000000295618.html

natomiast celowałbym w te 1, bo są bardziej świeże i delikatne, no i Armani, a laski na marki patrzą :)

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, dan254 napisał:

30ml za 228zl

az takie mega dobre jest ? inne w tej kasie to 50/100ml

14 godzin temu, mlody_tarnow napisał:

tez ta sama sytuacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zapach ma się jej podobać a nie kolegom z forum. Zabierz kobietę do perfumerii i niech sama zdecyduje co jej się podoba, kobiety są wymagające w tej kwestii.

To dość wrażliwy temat. Euphoria jak najbardziej ok, dość uniwersalny i lubiany, ale też nie każdej musi się podobać.

Jeśli używała chanel to raczej niska półka jej się nie spodoba. Allegro omijaj, pełno oszustów z podróbkami, sprawdzone na necie to Flaconi i Notino z przystępnymi cenami.

Edytowane przez B@nita
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Perfuma :)
2) Nie masz budżetu na perfumę, masz budżet na coś z niższej półki. Perfumy są najbardziej intensywne i trwałe w zapachu, ale też bardzo drogie.
3) Spróbuj dowiedzieć się od swojej Pani, jakie zapachy lubi (tj. ogólnie: kwiatowy, cytrusowy, itd) i z taką wiedzą udaj się na zakupy. 
4) Jak wyżej: uważaj na zakupy w internetach. Niektóre podróbki potrafią być zbliżone do oryginału, ale dalej to podróbki.
5) Informacja poboczna: zapach na ciepło (lato) może być zupełnie inny, niż zapach na zimno (zima). Zimowe mogą być bardziej intensywne, "cięższe". W lecie nie chce się przytłaczać zapachem.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, jagular napisał:

1) Perfuma :)
2) Nie masz budżetu na perfumę, masz budżet na coś z niższej półki. Perfumy są najbardziej intensywne i trwałe w zapachu, ale też bardzo drogie.

 

tak racja 30ml wody perfumowanej za 200zl +to tanioszka wg Ciebie

wyznaczylem budzet 200 +- a Ty sie tu czepiasz niepotrzebnie

I nie nie moge z nia jechac kupic bo ma byc prezent na walentynki a ona na na sile 'nic nie chce' <

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, AdRjiaN napisał:

I nie nie moge z nia jechac kupic bo ma byc prezent na walentynki a ona na na sile 'nic nie chce' <

Jak na walentynki to ją na kolacje do restauracji zabierz i do kina. A nie perfumy. Równie dobrze możesz jej kupić mikser i tak się obrazi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, AdRjiaN napisał:

tak racja 30ml wody perfumowanej za 200zl +to tanioszka wg Ciebie

wyznaczylem budzet 200 +- a Ty sie tu czepiasz niepotrzebnie

I nie nie moge z nia jechac kupic bo ma byc prezent na walentynki a ona na na sile 'nic nie chce' <

Niepotrzebnie się unosisz. To nie ja ustalam ceny perfum, a jedynie napisałem, że perfumy są drogie. Praktycznie wszystko, co ludzie kupują, to okolice wód perfumowanych, które perfumami nie są.
Tak, jak napisałem: spróbuj wyciągnąć z niej informacje, jakie zapachy lubi i z tą informacją podjedź do sklepu, w którym wybierz pracownika na oko wyglądającego na doświadczonego - i jemu powiedz coś w stylu "szukam wody toaletowej do X zł z zapachem np. cytrusowym, co pan/pani mi poleci".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AdRjiaN napisał:

tak racja 30ml wody perfumowanej za 200zl +to tanioszka wg Ciebie

wyznaczylem budzet 200 +- a Ty sie tu czepiasz niepotrzebnie

 

Napisał ci prawdę a ty się jeszcze paszczysz? Tak, 200zł na perfumy w dzisiejszych czasach to niewielka kwota. Tak - omijać allegro, bo o ile samo kupno podróbki to jeszcze mały problem, większy to gdy będziesz musiał łazić po posterunkach, aby się tłumaczyć (tak, siostrzeniec kilka lat temu połasił się na zakup jakiś 15% tańszy niż z oficjalnego źródła - kupione z alledrogo od gościa z kilkuset pozytwami - potem musiał przed policją udowadniać, że zakup "nieświadomy pochodzenia z nielegalnego źródła"). Chcesz "duży i  w dobrej cenie" to idź do Rosmanna lub Hebe (teraz chyba tam był 100/60ml) po np Mexxa złotego - to jest na tyle neutralny zapach, że pasuje prawie każdej kobiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jagular napisał:

3) Spróbuj dowiedzieć się od swojej Pani, jakie zapachy lubi (tj. ogólnie: kwiatowy, cytrusowy, itd) i z taką wiedzą udaj się na zakupy. 
 

Dokładnie, tu właśnie trzeba zrobić risercz. Nawet najlepsze i najdroższe perfumy mogą po prostu nie pasować danej dziewczynie. Faceci wiadomo, że patrzą na markę i cenę, ale w tym świecie to nie jest takie proste. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, AdRjiaN napisał:

30ml za 228zl

az takie mega dobre jest ? inne w tej kasie to 50/100ml

tez ta sama sytuacja

Chciałeś sprawdzone i pewne więc takie proponujemy.Dla mnie lepiej kupić dobrą 30ml niż słaba 100ml.Tym bardziej że używała Chanel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.02.2023 o 18:07, dan254 napisał:

Chciałeś sprawdzone i pewne więc takie proponujemy.Dla mnie lepiej kupić dobrą 30ml niż słaba 100ml.Tym bardziej że używała Chanel.

ona nie ma wymagan az takich zeby musiala miec channel- doceni sam gest a ja chce jej po prostu kupic perfum jakis ladny na  prezent przy czym restauracja i kino nie wchodzi w gre bo 'sytuacja' jest skomplikowana..

W dniu 5.02.2023 o 12:29, jagular napisał:

 wybierz pracownika na oko wyglądającego na doświadczonego - i jemu powiedz coś w stylu "szukam wody toaletowej do X zł z zapachem np. cytrusowym, co pan/pani mi poleci".

rownie dobrze moga mi wcisnac cos co nie schodzi

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Radziuwilk napisał:

Dolce G The ONE

kolejny zlosliwiec 30ml -250zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AdRjiaN napisał:

rownie dobrze moga mi wcisnac cos co nie schodzi

Dobrze. Czyli uważasz, że losowy zapach zaproponowany przez losowego forumowicza spełni wymagania twojej dziewczyny lepiej, niż porada pani Krysi ze sklepu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, AdRjiaN napisał:

kolejny zlosliwiec 30ml -250zl

Źle to odbierasz.Mniejsze ale lepsze.Trwalszy i mocniejszy zapach.A jak już tak chcesz po swojemu to weź tego CK Euphoria.To też są fajne i bardzo ładnie pachnące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja polece cos od siebie.

Marc Jacobs - Daisy 100ml za 278zl z kodem

https://www.notino.pl/marc-jacobs/daisy-woda-toaletowa-dla-kobiet/p-66326/?utm_source=ceneo&utm_medium=srovnavac&utm_content=MAJDAIW_AEDT10&ceneo_cid=6e41f2d0-a02e-bd2d-91e3-0b46aea0acc2

Wydaje mi sie dobra opcja, zapach swierzy, kwiatowy

Opis ponizej.

https://www.fragrantica.pl/perfumy/Marc-Jacobs/Daisy-1361.html

Edytowane przez artym27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.02.2023 o 10:29, artym27 napisał:

NAPISALEM ZE ok 200zl ale nie 278zl bo to juz jest troche za duzo

Niewazne kupilem juz 2 rozne ..  a co bedzie sie okaze :D 

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...