Skocz do zawartości
ProVis

Mysz biurowa - bezprzewodowa i na każdą powierzchnie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

potrzebuje myszki do laptopa z stabilnym połączeniem bezprzewodowym która będzie „jeździć” płynnie i cicho bez podkładki. Rozmiar i waga raczej kompaktowe, ale tez nie mini ;)

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

nie podałeś budżetu, ale jeśli ma to być mysz, która działać ma na każdej powierzchni i ma to robić dobrze, to Logitech Anywhere w tym momencie wydaje się być najsensowniejszym wyborem. Seria Anywhere i MX master może pracować nawet na szkle :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz się do sklepu, żeby pomacać różne myszki. Ja kupiłem MX Marathon "na ślepo" i okazała się odrobinę za mała i dodatkowo przeszkadzała mi faktura w okolicach nadgarstka. Znajomi mieli MX Master 1 i 2, pomacałem, kupiłem MX Master 3 i nie wymienię jej na żadną inną chyba że nowszą, jak ta padnie ;)

Przy małych myszkach wolę często korzystać z touchpada na laptopie niż z myszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam bardzo za podpowiedzi. 
kupilem Anywhere 3 i jest bajka! Działa płynnie na każdej powierzchni a do tego bardzo fajnie leży w dłoni. Mam tylko uprzedzenia do wytrzymałości, bo moj poprzedni zakup logitecha gamingowej myszy skończył się reklamacja po zaledwie roku. Lewy przycisk się „wyklikal”. W myszce za ponad 5 stow… Ta do gier nie będzie służyć to może więcej wytrzyma ;)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyklikanie to zasługa Omronów które stosuje Logitech, wystarczy kupić sobie jakieś lepsze przełączniki np. Kailh GM 8.0 i przelutować.

Edytowane przez Krisol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...