Skocz do zawartości
macie3k

Problem z uruchomieniem PC

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam problem z uruchamianiem PC desktop - restartuje mi sie np 15 razy co kilak sekund zanim uda sie załadowac windowsa. Gdy go właczę to po 3 sek wyłacza.. znow włącza i po kilku s wyłacza.... zaczyna ładowac bios  i zaczyna jakby ładowac win i sie znow wyłacza.. moze tak być ze nawet przez 3 minuty on mi się wyłącza do np 5 sek po odpaleniu. Nie wie co to jest. Nigdy się nie wyłącza gdy już się uruchomi. Problem ten mam z PC od roku.

Co obstawiacie ? Płyta ? Zasilacz ? Nawet gdy wyciągam przemiennie kosci ram to to samo.. odłączam grafike i to samo. odpinałem co sie dało.. dyski itp.. wszelkei usb i karty podpiete.

Zostaje mi: zasilacz , płyta, proc ? Tylko dziwne ze resety maja miejsce tylko podczas usuramiania.. Poweidzmy ze raz na 15 razy uruchomi sie bez problemów - za pierwszym razem.

Prawie nigdy nie wyłaczam PC tylk ozawsze daje w stan uspienia - moze to spowodowało ten problem ?

 

Ma ktoś jakis pomysł ?

 

Edytowane przez macie3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, macie3k napisał:

Co obstawiacie ? Płyta ? Zasilacz ? Nawet gdy wyciągam przemiennie kosci ram to to samo.. odłączam grafike i to samo. odpinałem co sie dało.. dyski itp.. wszelkei usb i karty podpiete.

Konkretnie napisz, jakie masz podzespoły w tym PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...