Skocz do zawartości
Snickers!sss

Stream Deck XL - "brzęczący" problem?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

kilka dni temu kupiłem sobie "mały" gadżet, a mianowicie Stream Deck XL. Urządzenie bardzo fajne, łatwa konfiguracja, ułatwia prace przy komputerze czy zabawę w grach, ale martwi mnie jeden szczegół.

Urządzenie jest podłączone kablem USB 3.0 do komputera. Na początku tego nie zauważałem, ale po podłączeniu kabel ładujący "syczy/brzęczy" przy wtyczce od strony urządzenia. Taki dźwięk ładowania jak w kostce do ładowarki telefonu podłączonej do gniazdka. Urządzenie cały czas emituje taki delikatny dźwięk. Co ciekawe, nawet gdy wyłączę komputer, a klawiatura zgaśnie to energia jest cały czas pobiera i urządzenie delikatnie "piszczy".

I tutaj dwa pytania:

1. Czy ktoś posiada takie urządzenie i również ma podobny problem z "brzęczeniem" podczas ładowania? To normalne działanie czy wada urządzania?

2. Czy w Windows11 jest możliwość wyłączenia działania portu USB, by ten nie pobierał energii, gdy komputer jest wyłączony?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• To nie kwestia tego czy ktoś jest większym specjalistą od Skrzypczaka czy nie, on obecnie ma takie same dane na temat tego co się dzieje na froncie jak za przeproszeniem Wolski na swoim X-ie, i tak samo zmienia zdanie w zależności jak wiatr zawieje. Prawda jest taka, że nikt nie wie na ile Rosja posiada rezerwy ludzkie i materiałowe na kontynuowanie takiej mielonki jak ostatnio, ani też nikt nie wie jakie są faktyczne możliwości Ukraińców, tak więc większość artykułów i twiterowych analiz to zwykłe pierdololo i nabijanie kliknięć i kasy lub zasięgów w społeczniościówkach i co za tym idzie kasy i nic więcej.
    • Przypominam: Skrzypczak już 3 razy uznał Rosję za pokonaną, dwa razy uznał że Ukraina przegrała, kilka razy zmieniał nastroje i odbijał się lepiej niż piłeczka pingpongowa. Czy Skrzypczak jest gówno generałem i niczego nie przewidział w tej wojnie? Owszem. Zrozum, to jest generał kanapowy do właśnie portalikow jak Onet albo WP. Nie można odmówić mu z pewnością znajomości sprzętu, strategii, wykorzystywania sprzętu, i wielu innych taktycznych zagadnień, ale w przypadku geopolityki, najnowszych danych analitycznych jest amatorem. Wątpię by Skrzypczak siedział i czytał to co piszą Ukraińcy codziennie o froncie i analizował to, a wiele kanałów na TT to robi.    W obecnej fazie wojny już praktycznie nikt nie przewiduje kolejnych jej losów, wszyscy generałowie, wojskowi, analitycy się skompromitowali swoimi przewidywaniami. Nic do tej pory się nie sprawdziło. Ale jak połączysz ich wypowiedzi z drugą analizą i trzecią to wtedy znajdziesz zalążek prawdy   A ponownie do tego artykułu. Podobne były jak Ukraińcy wycofywali się z wielu miejscowości, a front posunął się o 30 km.  Popasna upadła - artykuły typu to koniec, trudny los Ukraińców na froncie, brak amunicji itd. Itp.  Od Popasnej będzie mijał drugi rok    
    • 1. Kup objęty promocją Acer Swift OLED z procesorem Intel® w dniach 08.04.2024 - 03.06.2024 oraz zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT) 2. W ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zakupu wypełnij formularz zgłoszeniowy. 3. W ciągu 21 dni od pozytywnej weryfikacji otrzymasz przesyłkę z prezentem. SPRAWDŹ TERAZ! ODBIERZ PAKIET NAGRÓD https://bit.ly/3vSi6wV
    • Panowie, coś najbardziej zbliżonego do sky force reloaded? 
    • Mam problem z ustawieniem 144 Hz w moim monitorze, nie wyświetla możliwość obsługi monitora w tym zakresie.  Na wstępie powiem, że trochę wątków na forum już sprawdziłem, bezskutecznie.  Mianowicie wymieniłem kartę graficzną na RTX GeForce 3060 TI, bez wejścia DVI i straciłem możliwość korzystania z 144 Hz, na starej karcie działa. DVI-D > DP kupiony kabel : https://www.x-kom.pl/p/567552-kabel-displayport-silver-monkey-kabel-displayport-dvi-18m.html?cid=VcKUn&eid=zaLox Poprzednia karta połączona była po przez zwykły kabel DVI-D > DVI-D, i wszystko śmigało bez zająknięcia i większego problemu. Ktoś z forumowiczów rozwiązał podobny problem ? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...