Skocz do zawartości
Passt

MISTRZOSTWA EUROPY - NIEMCY 2024

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynają się eliminacje, więc uroczyście otwieram wątek.

Za tydzień w piątek gramy w Pradze z Czechami, z którymi mamy kiepski bilans meczów.

Jak obstawiacie dwa pierwsze mecze??

Dzisiaj ponoc Fernando Santos ma przedstawić kadrę na najbliższe dwa mecze.

Santos nie powołał na dwa pierwsze mecze Glika, Krychowiaka i Milika. Nieźle.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

draw_graphic.jpeg?imwidth=2048

gdybysmy sie jakims cudem zakwalifikowali w barazach to czekaja na nas holandia , francja , austria :E

Edytowane przez hwdp43

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My to tam kij - pewnie i tak się na euro nie dostaniemy, ale Albania to dopiero fajną ma grupę  :rotfl:

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niemcy od prawie 10 lat (po mistrzostwie swiata 2014) graja :kupa: . jak na swoje mozliwosci oczywiscie . takze nic nie wiadomo ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wejdziemy do finałów ME, to będziemy chyba musieli grać jak w 1974 r. ,żeby wyjść z grupy.

W grupie każdy punkt będzie cenny - o ile tam się w ogóle dostaniemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Jakkolwiek brzmi to strasznie, jedyną szansą na spokój w Europie jest denazyfikacja Rosji. Na chłodno, bez oceny co jest humanitarne a co nie. Nikt, kto zna historię i relacje z Rosją nie powinien się łudzić, że uda się - w perspektywie długoterminowej - osiągnąć z tymi szaleńcami jakikolwiek pokój. Czy będziemy tłuc się z nimi na terenie UA, czy gdziekolwiek indziej, celem powinno być cofnięcie Rosji do epoki kamienia łupanego. Tylko wtedy świat odetchnie. I możecie mnie za to banować/raportować, ale to nie jest normalny kraj. Zawsze gnojeni ludzie, przez carat, potem bolszewików, czekistów i KGB. Zmieniają się nazwy, mentalność i modus operandi bez zmian. 
    • XMP=OC (choćby kontrolera pamięci w CPU - dla tego modelu max nonOC to 5600MT/s). Nikt nie zagwarantuje, że po OC do 7200 MT/s kontroler będzie pracował prawidłowo. Ustaw profil XMP 7200 i przy tych parametrach obniż prędkość RAM do 7000 MT/s i sprawdź, czy już pracują stabilnie (jak przejdą przynajmniej jeden cykl z MEMtest86plus, bez ani jednego błędu to można mówić o minimum stabilności. Jak przejdą kilka cykli pod rząd bez ani jednego błędu, to już można mówić, że są stabilne. Co do 7200 - może jak będziesz podbijał napięcie wyżej, to je ustabilizujesz, ale moim zdaniem lepiej jest obniżyć nieco OC (np. na 7000 MT/s)
    • Ruskie ministerstwo obrony zaprzecza doniesieniom o zestrzeleniu kolejnego SU-34, ale zaznacza że załoga przeżyła...  
    • I tak marudziłem, a grę kupiłem Widziałem już w życiu w pytę sand boxów, open world itd., ale mimo wszystko Grassland...wow... Co mnie cieszy najbardziej, to ewolucja systemu walki z poprzedniej części + lepsze zarządzanie teamem. Gram w 30fps, mydło jest spoko tylko pod prysznicem
    • Rojst S3 bardzo dobry. Sporo smaczków i nawiązań do "tamtych czasów". Ładnie też podomykali wątki z poprzednich sezonów.  No i jest też fajny easter egg. W pokoju konendanta policji stoi... "granatnik" przewiązany czerwoną wstążką. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...