Skocz do zawartości
methodmj

Czarny ekran po włączeniu komputera H610 Asus Prime

Rekomendowane odpowiedzi

Mam czarny ekran po uruchomieniu komputera z nowa płyta główna i nowym procesorem dokładnie h610 d4 i i3 12100f, z poprzedniego PC został mi jeszcze rx570, po podpięcia wszystkiego na nowo słyszę zasilacz, karta się swieci, peryferia na USB tez się świecą, niestety na monitorze nie widać niczego poza czarna pustka, jakieś domysły gdzie mogłem popełnić błąd lub inne sposoby na uruchomienie komputera po wymianę procka i płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że w biosie trzeba włączyć CSM ale żeby tego dokonać trzeba załatwic jakąś inna kartę na podmiankę żeby obadać czy to przez gpu nima obrazu  ,jak masz mozliwosc sprawdz na kazdym wejsciu tego radka czyli display port jak i na hdmi , czasami zdarzają się pop....e niekompatybilności z du... y  ,  miałem np. asrocka h410  + rx470  display port był zaklęty  ciemność i ch....  hdmi banglało bez problemu ,ten sam radek  i jego display port działał bez problemu na 3 innych mobasach  ,  z kolei  na tym asrocku h410 następne kilka różnych kart działało bez problemu czy to na hdmi czy to na display port :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...