Skocz do zawartości
blajo6

wymiana grafy pod i7 4790k

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, qrek1 napisał:

Znam, tylko to nie jest żart, bo żart musi być śmieszny. Nie wiem co jest śmiesznego w żartowaniu że się kupiło gówniane podzespoły.

czyli jednak kij w dupie :) Po przeanalizowaniu twoich postów i wypowiedzi stwierdzam, że jesteś typem takiego przypierdalacza forumowego o byle gówno, Pan wielce poprawny, taki mądraliński troll. Wchodzi w każdy post i pisze byle pisać. Nabijasz sobie posty czy co ? Jednak nie Pozdrawiam

Edytowane przez blajo6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, blajo6 napisał:

Nabijasz sobie posty czy co ?

Tak. A potem je sprzedaję po pisiont groszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, qrek1 napisał:

Tak. A potem je sprzedaję po pisiont groszy.

* Pięćdziesiąt groszy

Polska język trudna język

Pożartowaliśmy, a teraz bardzo bym prosił o nie odpisywanie w moim poście jak nie masz nic mądrego do napisania, bo mi topic zaśmiecasz spamem

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt przyszedł. Wszystko już złożone. Działa elegancko. Fortis5 spoko, pozytywniej mnie zaskoczył. Faktycznie jest bardzo cichy. W trybie silent pod obciążeniem temp średnio między 60 a max 65 stopni w moim piekarniczku :⁠-⁠)

Stary sprzęt mam już spakowany. Zdjęcia porobione i w weekend wystawię na sprzedaż w popularnych serwisach oraz tu na forum też wrzucę dla zasięgu. Kolejnym krokiem będzie oczywiście grafika jak było pierwotnie założone, ale to będę działać po sprzedaniu sprzętu.

Póki co chciałbym podziękować wszystkim, którzy mi tu pomogli i skierowali na właściwe tory, żeby przed kupnem grafiki faktycznie zmienić na lepszy procek. Decyzja jak najbardziej słuszna. Pozdrawiam wszystkich 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...