Skocz do zawartości
blajo6

wymiana grafy pod i7 4790k

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, qrek1 napisał:

Znam, tylko to nie jest żart, bo żart musi być śmieszny. Nie wiem co jest śmiesznego w żartowaniu że się kupiło gówniane podzespoły.

czyli jednak kij w dupie :) Po przeanalizowaniu twoich postów i wypowiedzi stwierdzam, że jesteś typem takiego przypierdalacza forumowego o byle gówno, Pan wielce poprawny, taki mądraliński troll. Wchodzi w każdy post i pisze byle pisać. Nabijasz sobie posty czy co ? Jednak nie Pozdrawiam

Edytowane przez blajo6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, blajo6 napisał:

Nabijasz sobie posty czy co ?

Tak. A potem je sprzedaję po pisiont groszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, qrek1 napisał:

Tak. A potem je sprzedaję po pisiont groszy.

* Pięćdziesiąt groszy

Polska język trudna język

Pożartowaliśmy, a teraz bardzo bym prosił o nie odpisywanie w moim poście jak nie masz nic mądrego do napisania, bo mi topic zaśmiecasz spamem

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzęt przyszedł. Wszystko już złożone. Działa elegancko. Fortis5 spoko, pozytywniej mnie zaskoczył. Faktycznie jest bardzo cichy. W trybie silent pod obciążeniem temp średnio między 60 a max 65 stopni w moim piekarniczku :⁠-⁠)

Stary sprzęt mam już spakowany. Zdjęcia porobione i w weekend wystawię na sprzedaż w popularnych serwisach oraz tu na forum też wrzucę dla zasięgu. Kolejnym krokiem będzie oczywiście grafika jak było pierwotnie założone, ale to będę działać po sprzedaniu sprzętu.

Póki co chciałbym podziękować wszystkim, którzy mi tu pomogli i skierowali na właściwe tory, żeby przed kupnem grafiki faktycznie zmienić na lepszy procek. Decyzja jak najbardziej słuszna. Pozdrawiam wszystkich 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• 800Mb się przyda, nawet jeżeli sam korzystasz. 20zł więcej to nie majątek a pewnie i wysyłanie jest większe w tej opcji. Jak Kolega napisał, różnicy między 800 a 1000 praktycznie nie odczujesz sam korzystając z łącza.
    • To nie ja próbuję coś udowodnić tylko wy ciągle krzyczycie że 8GB to za mało dla kart które są MID endem w tej chwili i to takim naciąganym. 
    • Masz taryfę 5G ?  Widzę że S23 Ultra obsługuje 5G3600 (N78).
    • Bo mają niższe ustawione detale/więcej niż 8GB VRAM/nie mają danej gry w ogóle. Czemu usilnie chcesz udowadniać, że 8GB wystarcza, przy grach które nie potrzebują więcej? Mogę dać przykład Midnight Suns, gdzie 8 GB VRAM wystarcza NAWET do 4K (w którym jest zawsze ponad 60fps na RTX 4060Ti), ale producent chyba optymalizował tą grę pod tak mały VRAM, bo tekstury widać jak się doczytują na obiektach przez chwilę jak się obracamy (nawet przy karcie 16GB VRAM - więc to nie wina ilości VRAM, tylko "optymalizacji" pod mały VRAM). No to ja już bym wolał, by gra wciągała te parę GB VRAM więcej, ale żeby tekstury były doczytane przy obracaniu ... a przy 8 GB VRAM jak widać już jest coś za coś. Nawet w The Last Of Us nowsze patche doprowadzają do tego, że na 8 GB VRAM jest lepiej, ale kosztem np. średniego FPS w niektórych lokacjach (jest niższy, nizna starszej wersji, która wymagała jednak więcej VRAM, więc widać to na kartach z większym VRAM dopiero) Także karty 8GB VRAM czasem powodują, że producenci kosztem wydajności obniżają wymagania VRAM
    • konsole mają 16GB pamięci, z czego około 12gb jest przypisanych typowo jako graficzna pamięć. Większość gier jest teraz optymalizowana pod 12gb, fakt, możesz zrobić użytek z większej ilości korzystając z RayTracingu, ale optymalizacja pod konsole jest na 12gb.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...