Skocz do zawartości
Slayer

[K] i7 7700k

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię procka i7 7700k w rozsądnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Slayer napisał:

Kupię procka i7 7700k w rozsądnej cenie.

Masz na alledrogo, najtańszy za 699zł. Skoro janusze widzą takie ceny, to nikt ci taniej nie sprzeda. Już bardziej opłaca się sprzedać mobo i kupić dowolnego Ryśka 1/2-gen niż inwestować w tą platformę przy takich cenach.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał za 400 ale w zestawie z całym kompem, tylko problem w tym ,że interesuje mnie odbiór osobisty. Czas działania całego kompa niecałe 500 godzin. 

Edytowane przez Iri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2023 o 17:21, Crypt napisał:

Masz na alledrogo, najtańszy za 699zł. Skoro janusze widzą takie ceny, to nikt ci taniej nie sprzeda. Już bardziej opłaca się sprzedać mobo i kupić dowolnego Ryśka 1/2-gen niż inwestować w tą platformę przy takich cenach.

dokladnie tak ja mialem 4790k , dobre mobo i dobry ram 16gb 2400 i puscilem to wszystko w czesciach za 1300 łacznie a za 1260 kupilem 12gen i5 + mobo + 16gb 3600

oczywiscie kwik na allegro przy 4790k za 490zł ze dam 200 bo to tyle nie warte, z płyta podobnie - stare mobo daje 150zł - gdzie to był top pod z97


 

Edytowane przez duniek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, duniek napisał:

oczywiscie kwik na allegro przy 4790k za 490zł ze dam 200 bo to tyle nie warte, z płyta podobnie - stare mobo daje 150zł - gdzie to był top pod z97

Dokładnie. Ja miałem Maximusa II Formula, do tego QX9650 i też kwiczeli, wystawiłem na allegro, kupił gość z Litwy z pocałowaniem ręki. Za komplet kupiłem B450, do tego Ryśka 3100 i pamięci. Na piwo jeszcze zostało :E

Top swoje kosztuje, nawet teraz, dlatego polecam sprzedać i kupić coś obecnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja muszę na wysypisko elektrośmieci jechać za flaszkę kupię  i sprzedam i kupie se 13 gen

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...