Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam pytanie, chcę zakupić sobie uchwyt na dwa monitory, 27 cali i 22 cale (obecny) ale mam dość nietypowe biurko i nie do końca wiem jaki byłby uchwyt odpowiedni aby to przymocować do biurka.
Jakies porady? Z tego co wiem to większość takich jest na sztywno ustawiona i nie można regulować tą "główną" podstawką a jedynie tym na którym są zamontowane monitory. Wolałbym aby ten drugi był po prawej stronie. ?
Jakieś porady, propozycje? ?

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem w czym problem..

Możesz kupić ten: https://www.morele.net/art-uchwyt-biurkowy-na-2-monitory-13-27-l-02-ramart-l-02-456162/, przymocować w okolicy rogu, jeden monitor dać do prawej, drugi do lewej i będzie git.. szczególnie, że jeden jest sporo mniejszy.

Jak chcesz regulować "główną podstawką" to najlepszym wyjściem będzie taki: https://www.morele.net/art-uchwyt-biurkowy-na-2-monitory-13-27-l-16gd-ramm-l-16gd-1664605/. Ja tego zastosowania nie lubie, ale w Twoim przypadku może być spoko.

W obu przypadkach upewnij się jaki masz standard vesa w monitorze, żeby nie było niespodzianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@frosti- chodziło mi o to, że moje biurko nie jest w kształcie prostokąta więc przez to rogi biurka wyglądają tak jak widać na załączonym obrazku.

Problem polega na tym czy jeśli zamontuję uchwyt na dwa z lewej strony będzie dało się monitory ustawić w takiej pozycji aby zgadzało się z pozycją patrzenia na monitory i druga rzecz, czy ramiona tego uchwytu są na tyle długie aby drugi monitor swobodnie wziąć na prawą stronę? Główny monitor byłby bliżej lewej strony

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa osobne nie są dużo droższe, a dają większe pole manewru.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, ProCobra napisał:

@frosti- chodziło mi o to, że moje biurko nie jest w kształcie prostokąta więc przez to rogi biurka wyglądają tak jak widać na załączonym obrazku.

Problem polega na tym czy jeśli zamontuję uchwyt na dwa z lewej strony będzie dało się monitory ustawić w takiej pozycji aby zgadzało się z pozycją patrzenia na monitory i druga rzecz, czy ramiona tego uchwytu są na tyle długie aby drugi monitor swobodnie wziąć na prawą stronę? Główny monitor byłby bliżej lewej strony

Bez tytułu.png

Są na tyle długie, bo drugi monitor jest malutki. Problem byłby w przypadku dwóch 27''.

Mimo wszystko, brałbym dwa takie uchwyty jak ten: https://www.morele.net/art-uchwyt-biurkowy-na-2-monitory-13-27-l-16gd-ramm-l-16gd-1664605/

Dajesz w dowolne miejsce na biurku i nie ma opcji, że będziesz niezadowolony z możliwości regulacji/ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...