Skocz do zawartości
Mivten

[3000-3500] 13.3 cali do pracy biurowej + casualowego grania/ogladania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moj aktualny leciwy Lenovo Y580 zaczyna sie konczyc + jest za duzy i zbyt ciezki, bo ostatnio duzo podrozuje, wiec potrzebuje laptopa glownie do uzytku biurowego, a w wolnych chwilach do grania w jakies starsze tytuly, indyki albo ogolnie mniej wymagajace. Napisalem w temacie 13.3 cali, bo wydaje mi sie ze to dosc optymalny rozmiar na moje potrzeby (ale jesli jest jakas znacznie lepsza 14stka to moglbym tez wziasc), myslalem nawet o laptopie 2 w 1, ale nie wiem czy w tym przedziale sie cos odpowiedniego znajdzie.

Przegladnalem troszke ofert i poki co swoj wzrok skierowalem na HP Pavilion Aero 13 Ryzen 7 5825U. Zastanawiam sie jak taka integra bedzie dzialac w porownaniu do tego mojego starego Y580, wiem ze dzisiejsze integry sa o wiele lepsze niz te kiedys. 

Czy jest moze jakis inny sprzet ktory powinienem wziac pod uwage ? 

Z gory dziekuje za pomoc.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś w stanie dorzucić do budżetu 500 zł, to możesz mieć naprawdę wydajny i świetnie wykonany laptop premium:

ASUS ZenBook 14 UM425QA R5-5600H/16GB/512/Win11 - 3999 zł

Pełne aluminium, waga tylko 1,2kg a przy tym nadal wydajny, nie-niskonapięciowy procesor który nie jest też blokowany słabym chłodzeniem.

Integra w tym procesorze jest jedną z najwydajniejszych obecnie, w zupełności wystarczy do twoich potrzeb.

Zobacz sobie recenzję tego laptopa: LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Mivten napisał:

Witam,

Moj aktualny leciwy Lenovo Y580 zaczyna sie konczyc + jest za duzy i zbyt ciezki, bo ostatnio duzo podrozuje, wiec potrzebuje laptopa glownie do uzytku biurowego, a w wolnych chwilach do grania w jakies starsze tytuly, indyki albo ogolnie mniej wymagajace. Napisalem w temacie 13.3 cali, bo wydaje mi sie ze to dosc optymalny rozmiar na moje potrzeby (ale jesli jest jakas znacznie lepsza 14stka to moglbym tez wziasc), myslalem nawet o laptopie 2 w 1, ale nie wiem czy w tym przedziale sie cos odpowiedniego znajdzie.

Przegladnalem troszke ofert i poki co swoj wzrok skierowalem na HP Pavilion Aero 13 Ryzen 7 5825U. Zastanawiam sie jak taka integra bedzie dzialac w porownaniu do tego mojego starego Y580, wiem ze dzisiejsze integry sa o wiele lepsze niz te kiedys. 

Czy jest moze jakis inny sprzet ktory powinienem wziac pod uwage ? 

Z gory dziekuje za pomoc.  

HP Pavilion Aero Ryzen 5-5625U/16GB/512/Win11 Silver 2999 zł
Możesz też taniej wybrać sobie konfiguracje z AMD 5, praktycznie resztę wyposażenie jest zachowane jak dobra matryca i wykonanie.

Tutaj masz testy karty graficznej https://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-RX-Vega-7-Graphics-Card-Benchmarks-and-Specs.450004.0.html

Na drugiej pozycji postawiłbym Lenovo Yoga Slim 7 Pro-14 i5-12500H/16GB/512/Win11 4199 zł
Lekko ponad budżet, lecz model z nowszym procesorem Intel. Resztę wyposażenie podobnie jak HP, dobre wykonanie aluminiowa obudowa, matryca IPS z 100% pokryciem kolorów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...