Skocz do zawartości
cr1mson

GTX 1650 czy AMD Radeon RX 580

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moja grafa niestety dokonała żywota ?. Chce coś kupić co pozwoli pograć w Wiedźmina 3, Gta 5 czy Bf4 na srednio wysokich ustawieniach (nie ultra). Na nowsze tytuły mam ps5 :) 

pytanie jest takie czy z tych dwóch lepiej Waszyn zdaniem jakościowo i wydajnościowo lepiej wypada gtx 1650 czy Radek rx 580? Jakie Wasze opinie nt tych kart? Chyba, ze coś jeszcze innego polecacie z tego przedziału cenowego, jestem otwarty na sugestie. 

Edytowane przez cr1mson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał z tych 2 rx580 ale wersję 8gb nie tą z 4, wersja 4gb też jest wydajniejsza od 1650 jak coś :] napisz lepiej jaki max budżet dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1650 jest teraz totalnie nieopłacalna jak dokładając 100 zł więcej masz 1660Ti która jest prawie 2x wydajniejsza. Za 600 zł idzie upolować.

Edytowane przez gamer548

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, gamer548 napisał:

1650 jest totalnie nieopłacalna

ludzie biorą te karty bo maja niskie wymagania co do zasilacza i tylko dlatego są w cenie, dlatego jak wyżej, tylko 1660ti.

Rx 580 są wydajne, ale grzeją się bardziej i prawie wszystkie po koparkach, do tego 2x starsze więc ogólne rekomendacje są takie by unikać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Send1N napisał:

Ja bym brał z tych 2 rx580 ale wersję 8gb nie tą z 4, wersja 4gb też jest wydajniejsza od 1650 jak coś :] napisz lepiej jaki max budżet dokładnie.

Do 500 zł max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gtx 1660 szukaj jak okolice 500zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz rozważyć RX 5500 XT 8GB, wydajność w nowych grach jak RX 580/90 ale nowsza konstrukcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Afterburner po starcie windowsa jak pc uruchamiasz wczytuje ostatnio używany profil, który ustawiłeś. Jak masz kilka profili w afterburner to wczytuje ten ostatnio używany.
    • Jednak Wrzosek to wzór cnót niewieścich - ziobro zaskoczenia  https://wiadomosci.wp.pl/wplynelo-pismo-o-wycofanie-wniosku-o-uchylenie-wrzosek-immunitetu-7018310758210464a
    • Elektor śmieci zalegają w portach? Co to za clickabaitowy tytuł... ☺️ https://moto.pl/MotoPL/7,88389,30898436,chinskie-elektryki-gnija-w-portach.html#s=BoxOpImg5
    • Tak, gra chodzi dużo lepiej na nowych sterach, nawet fps wzrósł o 4/5 w 4k z 55 okolice 60  (min fps). Co do cpu i tak i nie zależy jaka lokalizacja jest. Ale tak po za tym mam 150h ledwo 50% gry 55 lvl wciąga, że nie mam słow dawno juz tak nie mialem. Wczoraj bilem 45 minut rzezikolca alfa xD on jest na 64 lvl jeden zły ruch i dead. Zabawa przednia dużo przygotowań miksowania zwojów, łuków itp. Arenę dopiero zacząłem ale jest ciężej dużo mniej miejsca ma akrobacje na super trudnym.
    • Niemcy mają szparagowy problem. Są apele, by lepiej traktować Polaków. Już za chwilę rusza sezon na szparagi w Niemczech. Uczestniczycie?  W tym roku jeszcze nie będzie dużego obłożenia, miejsce można zająć. W przyszłym  gdy na rozleje się już po Polsce 100% dobrobyt Tuska  o miejsca będzie już trudno.  Już widać odnowienie sie plag Tuska - Złotówka traci względem innych walut,   kolejne zakłady zapowiadają zwolnienia i wygaszanie produkcji. Czyż jego misją jako premiera Polski, aby nie jest by naszym kosztem łagodzić przejawy kryzysu, odczuwane przez innych, a w szczególności w Niemczech?   Teraz będziemy latać z lotnisk w Niemczech. Bronić ich również. Szef Bundeswehry gen. Carsten Bauer, napisał podczas , że jednym z priorytetów niemieckiej armii będzie "przejęcie odpowiedzialności za wschodnią flankę NATO". Niemcy sukcesywnie umniejszają rolę Polski w Sojuszu Północnoatlantyckim oraz, przejmują odpowiedzialność za strategiczne sprawy Polski. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...