Skocz do zawartości
zozolek

The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem tu tego tematu miło, że w końcu ktoś zalozyl ;) 

Pytanie nr1 jest szansa na 60FPS tam czy trzeba się bedzie męczyć w 30? 
Na TV dość mocno uciążliwe to bedzie. Zostaje jakiś „motion flow” etc aby „podbić” FPS. 
Byle do piątku! 
p.s. Konsole kupiłem dla BOTW i od tamtego czasu leży w szafie. Miło bedzie ją wyjąć po latach. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w pełni grywalna na PC 4k w 60fps aktualnie :E

Poczekać chwilę na Reshade od RTGI i inne mody. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że nawet stabilnych 30 nie będzie :P 

Poza tym na 7 calowym oledzie gra będzie wyglądała bardzo dobrze. Oby tylko kurier dowiózł paczkę przed weekendem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 minut temu, zozolek napisał:

Gra jest w pełni grywalna na PC 4k w 60fps aktualnie :E

Poczekać chwilę na Reshade od RTGI i inne mody. 

Grałeś w to? Bo ja tak i gra dziala średnio. Szczególnie w otwartych lokacjach i to na configu jaki mam. Nie ma mowy o stabilnych 60FPS są też uporczywe dropy. Nie wspominam już o bugach czy artefaktach graficznych. Stabilne to może bedzie za pół roku lub jak BOTW na cemu obecnie. 

https://youtu.be/Fscwp3RkEvM

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
32 minuty temu, Userkamil napisał:

Grałeś w to? Bo ja tak i gra dziala średnio. Szczególnie w otwartych lokacjach i to na configu jaki mam. Nie ma mowy o stabilnych 60FPS są też uporczywe dropy. Nie wspominam już o bugach czy artefaktach graficznych. Stabilne to może bedzie za pół roku lub jak BOTW na cemu obecnie. 

https://youtu.be/Fscwp3RkEvM

śmiga aż miło ;) póki co ,w podziemiu wszystko opanowane  bo NINTENDO  ostro walczy z chociażby samymi przeciekami.

Niestety sama gra jest dla mnie DLC jedynki. Te same mobki, te same mechaniki, świat ogromny lecz pusty.  

 

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem inne komentarze. Ludzie piszą że 40 fps to max, ścina, i na ten moment można grać tylko klawa + mysz. Ja odbieram w piątek swoją kopię z paczkomatu. Ole ole chyba nie da ciała z preorderami.

 

Pierwsza zelda na emu mi jakoś nie podeszła, a na switchu wciągnięta na raz.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Dresiq napisał:

Ludzie piszą że 40 fps to max, ścina, i na ten moment można grać tylko klawa + mysz.

Controller akurat działa ale nie ma mowy o stabilnym FPS. Będzie to samo co z BOTW czyli po roku może będzie to stabilne. Grasz kilka godzin i nagle jakiś błąd i czekasz tygodniami na update i tak przez rok XD

W piątek biorę na switcha, podpinam pod TV i ogień! 

P.S. Świetny materiał PL pokazujący nowości:

 

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Stefan999 napisał:

97 na Metacritic przy 65 recenzjach. 

Raczej zaskoczenia nie ma ;) 

Byle do jutra!

Pozamiatane ?

image.png
 

P.S. Wziąłem jednak cyfre i stratuje o północy. ?

f6ef81ccd38c5.jpg

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie paczka już jedzie. A lekko się obawiałem, bo od rana czytam jak to z winy dystrybutora (cokolwiek to znaczy) niektóre sklepy zamówienia będą realizowały z opóźnieniem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyłem na to co było z wiedźmin 3. Paczka w paczkomacie, a równo o północy kod sms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie odbiór jutro, więc bez ciśnienia. Z drugiej strony zagrałbym już sobie po północy. :E

Oceny nie dziwią, nawet jeśli gra nie jest perfekcyjna (a nie jest), to nadal Zelda. W BotW dostałem jeden z najciekawszych otwartych światów jakie widziałem w grach+szereg bardzo fajnych mechanik. Jestem spokojny o kolejną część, bo w sumie co tutaj może pójść nie tak? Prócz faktu, że Switch to ledwie pewnie ciągnie. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Userkamil napisał:

P.S. Wziąłem jednak cyfre i stratuje o północy.

Miłej gry :) 

Tylko weź tam nikogo nie stratuj z tym emocji :E :P ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, slafec napisał:

Do mnie paczka już jedzie. A lekko się obawiałem, bo od rana czytam jak to z winy dystrybutora (cokolwiek to znaczy) niektóre sklepy zamówienia będą realizowały z opóźnieniem.

Do mnie też jedzie, ale jakoś większego ciśnienia nie mam. Wziąłem bo i tak "trzeba" by było a zużyłem monety z allegro.

Że lepiej to z jednej strony wiadomo, bo już nie ma balastu z wii u, z drugiej pewnie zaszaleli i jak ma się całe Hyrule, jakieś powietrzne lokacje czy coś to i tak switcha zdusili i cudów z trzech rdzeni arm 1GHz i starej tegry ogólnie nie wyczarują. Ciekaw jestem jak będzie wyglądać bateria i temperatury w premierowej konsoli. Czy wyciągnie te +/-2h na baterii? Chyba już w botw to było 2,5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać na premierę, ale jednak na razie poczekam. Na dokończenie na Switchu czeka jeszcze FE, a i tak mam teraz mało czasu. Ciekawią mnie różnice między nową grą a BotW, pomijając takie oczywistości jak nowe mechaniki w świecie gry (np. ta z łączeniem obiektów).

Co mi najbardziej nie pasowało w BotW, to fakt że często nie byliśmy odpowiednio nagradzani za eksplorację. Męczysz się z wdrapaniem na jakąś górę a tam pustka. :E Generalnie mimo że to jeden z najlepszych open worldów w jakie grałem, to nadal widzę tutaj spore pole do poprawy. I liczę że tu taka poprawa będzie zauważalna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to zaczynamy kolejną wspaniała przygodę! ???

4b60cec562531.jpg

Artystycznie wygląda świetnie!

53f75312df558.jpg

P.S. 30FPS tu jest dramatyczne. Oczy dosłownie krwawią. „MotionFlow” czy inne uplynniacze obrazu ratują mi ten tytuł! 

Edytowane przez Userkamil
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Userkamil napisał:

No to zaczynamy kolejną wspaniała przygodę! ???30FPS tu jest dramatyczne. Oczy dosłownie krwawią. „MotionFlow” czy inne uplynniacze obrazu ratują mi ten tytuł! 

Na DF mówili, że 30fps jest spoko (poza pewnymi lokacjami) i frame pacing jest bardzo dobry. Może być to efekt tego, że grałeś ostatnio na pc w wysokim klatkarzu i zderzyleś się z tytułem 30fps. 

Ja liczę, że X-kom wyśle paczkę dzisiaj i trafi jutro do paczkomatu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

Do mnie też jedzie, ale jakoś większego ciśnienia nie mam. Wziąłem bo i tak "trzeba" by było a zużyłem monety z allegro.

Że lepiej to z jednej strony wiadomo, bo już nie ma balastu z wii u, z drugiej pewnie zaszaleli i jak ma się całe Hyrule, jakieś powietrzne lokacje czy coś to i tak switcha zdusili i cudów z trzech rdzeni arm 1GHz i starej tegry ogólnie nie wyczarują. Ciekaw jestem jak będzie wyglądać bateria i temperatury w premierowej konsoli. Czy wyciągnie te +/-2h na baterii? Chyba już w botw to było 2,5?

Ja wziąłem teraz, bo taniej nie będzie :D Do tego kupili mnie tym mrocznym klimatem.

Pierwsza rewizja Switcha pewnie będzie trzymała tak samo jak przy BoTW. W końcu ten sam silnik. No chyba, że przez ostatnie 6 lat ktoś ostro wyeksploatował sprzęt :P 

11 godzin temu, Isharoth napisał:

Co mi najbardziej nie pasowało w BotW, to fakt że często nie byliśmy odpowiednio nagradzani za eksplorację. Męczysz się z wdrapaniem na jakąś górę a tam pustka. :E Generalnie mimo że to jeden z najlepszych open worldów w jakie grałem, to nadal widzę tutaj spore pole do poprawy. I liczę że tu taka poprawa będzie zauważalna. :)

Ja też na to liczę, materiał od DF pod tym względem mnie uspokoił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ole Ole dało radę, idę po odbiór do paczkomatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, AvengerGT napisał:

Może być to efekt tego, że grałeś ostatnio na pc w wysokim klatkarzu i zderzyleś się z tytułem 30fps. 

Ostatni raz w cokolwiek w 30FPS grałem ponad 10 lat temu. Wszystkie exy na PS4 swego czasu też zawsze ogrywalem z „motionflow” 

Dla mnie obraz przy 30 klatkach jest dosłownie „rwany” i gra jest niegrywalna. 

P.S. Te nowe mechaniki to jakiś kosmos jest. Bierzesz galaz, łączysz z kamieniem i masz młot bojowy. ? Albo miotacz ognia do tarczy podpiąć można. W sumie pokłady kreatywności są tu ogromne!

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę i bez większego zaskoczenia pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.

Na małym ekranie gra wygląda bardzo ładnie. Dla mnie 30 fps to nie problem, także nic nie psuje mi rozgrywki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, slafec napisał:

Ja wziąłem teraz, bo taniej nie będzie :D 

This.

Też mam swój egzemplarz, ale odpalę może dopiero jutro/ndz. Wtedy przetestuję baterię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tzn? Jak wbijesz na kogoś profil to nie widać, chyba że jest to jakaś ukryta opcja  ale na swoim widać kolorowo  
    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...