Skocz do zawartości
Jaycob

Metal Gear Solid 3 Remake | PC | XSX | PS5 |

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Edytowane przez Phoenix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie rozumiałem fenomenu tej serii, lubię japońskie gry i nawet próbowałem grać w piątkę ale nie przepadam za skradaniem + zamienianie się w karton to już przegięcie nawet jak na japońską grę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, lis22 napisał:

Nigdy nie rozumiałem fenomenu tej serii, lubię japońskie gry i nawet próbowałem grać w piątkę ale nie przepadam za skradaniem + zamienianie się w karton to już przegięcie nawet jak na japońską grę ;)

Ja tez nie gram w gry ktore mi sie nie podobaja, chocby nie wiem jak byly fenomenalne dla kogos. Nie ma takiej gry , ktora by trafila w kazde gusta. Ale za to dobre single, swietna fabule i skradanki lubie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Phoenix. napisał:

Ten koleś powinien brać leki zanim siądzie do neta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak walenie zgniłymi pomidorami w Konami zawsze smaczne i zdrowe, bo to co oni tam wyrabiają w ostatnich latach to masakra. 

Ja jak widzę jak ktoś gra w oldschoolowe slashery, Trine 1 -2, czy platformówki 3D na klawie, to mnie aż skręca. Przecież to jest jak widelec do zupy. Ale żeby nie dać w ogóle opcji grania "padofobom" to też bez sensu. Just Cause ograłem na padzie bo zaczepianie się linką na klawie i myszce było takie bezpłciowe, że kompletnie nie dawało frajdy, a padem i owszem.
Fakt, PC to PC i jak już chcą kasy od pececiarzy to mogli chociaż ten support dać dla tych co pada biorą przez chusteczkę, bo się brzydzą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie posiadam pada i nie zamierzam kupować. To znaczy że jestem odklejonym pcmr? WTF. Po prostu nie lubię na nim grać, mam wrażenie że rozgrywka jest upośledzona. I o ile na brak wsparcia dla myszki mogę jeszcze przymknąć oko, tak jego brak dla klawiatury to jakaś komedia i totalna olewka. 

23 godziny temu, kadajo napisał:

Zaraz się okaże ze nikt nie zagra. ;)

Konkluzja jest taka ze to gry z konsol na których się operuje padami i tyle, niech się ogarną albo idą grac w coś innego, a nie robią zadyme bo nie ma wsparcie myszki i klawiatury.
Konami zresztą tutaj wcale nie lepsze wycofując grę ze STEAM, czego oni się wystraszyli.

Ok to po co wydają na PC. Skoro już przenoszą grę na inną platformę to przestaje ona być konsolowa i powinna być przystosowana do danej platformy.

I tak wszelkiego rodzaju survival horrory jak SH czy RE przechodziłem bezproblemowo na klawiaturze. Nawet Alien Resurrection z PSX przeszedłem na klawie 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio ma nie być wsparcia klawiatury? :lol2::lol2::lol2:

Tak czy siak można sobie przypisać przyciski z pada do klawiszy więc każdy zagra ale to zbyt głupie żeby było prawdziwe, totalna amatorka żeby bezpośrednio w grze nie dać przypisywania dowolnego wejścia.

Konami niestety ostatnio szuka kasy najprostszym sposobem, PESa popsuli i tylko żebrzą o kupowanie coinów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
40 minut temu, Wu70 napisał:

Serio ma nie być wsparcia klawiatury? :lol2::lol2::lol2:

Tak czy siak można sobie przypisać przyciski z pada do klawiszy więc każdy zagra ale to zbyt głupie żeby było prawdziwe, totalna amatorka żeby bezpośrednio w grze nie dać przypisywania dowolnego wejścia.

Konami niestety ostatnio szuka kasy najprostszym sposobem, PESa popsuli i tylko żebrzą o kupowanie coinów...

Nie wymagaj za duzo bo zaraz przyjdzie nasz moderatorek i bedzie znowu wyzywal od debili osoby chcace zagrac w to na m+k ;)

Edytowane przez Phoenix.
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gotowy na wakacje ? Odpoczniesz od forum, nabierzesz koloru w słońcu ;) :>

Sarcastic Laugh GIF - Sarcastic Laugh Serious - Discover & Share GIFs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, kadajo napisał:

Czy w naszym regionie jest ta ta karta steam kolekcji??? bo szukam i nie widze a mam tylko remake.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo konami tymczasowo wycofało ze Steam'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ten koleś pitoli.... 🤣

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, kadajo napisał:

Co ten koleś pitoli.... 🤣

Cieszę ze wychodzi w takiej postaci bo chcę poznać oryginał trojki żeby mieć potem porównanie do remake, to ze na klawie nie będzie dało grać to żaden problem chyba każdy ma pada.

Ludzie grają na emulatorach i nie słychać płaczu ze grafika jest słaba.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba ich pogięło z tą ceną. :E Powodzenia w sprzedaży...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba będzie kolejnego pada kupić (RIP ostatni pad od X :D )

@caleb59

To jest "rimejk" czego nie rozumiesz ? :E Jaki "rimejk" taka cena

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Sam Metal Gear Solid na gog.com to koszt chyba 35zł, do niedawna była też 2 dostępna za tyle samo (obecnie zdjęli z oferty bo jakieś inby z licencją), NESowe wersje to śmiech na sali bo to jest za darmo w necie dostępne jako emulacja.

Jedynie stary Snake Eater to jako taka nowość na PC ale port będzie crapem, wyżej wypowiadał się Heretyk na temat pochodzenia tej wersji tak więc będzie bieda.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to tylko koszt samych gier. Jeszcze do tego oprzyrządowanie w postaci pada trzeba dokupić, bo port dziadowski. I robi się zacna sumka :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kadajo

We know papa We know 

Nie zmienia to faktu,że to jest słabe ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co dzisiaj nie jest słabe... :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi