Skocz do zawartości
Jaycob

Metal Gear Solid 3 Remake | PC | XSX | PS5 |

Rekomendowane odpowiedzi

Samo tłumaczenie nawet przy pomocy AI może nie było by złe tym bardziej że jest ruski i na jego podstawie ktoś mógłby zrobić polskie literki, pytanie czy dostęp do plików tekstowych gry bedzie łatwy bo pamiętam, że do jakiejś gry pliki tekstowe były zablokowane w jakiś sposób przez twórców i bez bezpośredniej pomocy z ich strony spolszczenie do tego tytułu nie mogło powstać ale już nie pamiętam o jaką grę chodziło. Żeby Konami nie zrobiło podobnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czy inaczej niezłe uje z tego Capcom i Konami, wydają gry w 38 milionowym kraju w normalnej cenie i mają dupie nasz region. Nie interesuje mnie też idiotyczne tłumaczenie, trzeba się było uczyć angielskiego, albo to podstawowy angielski i każdy zrozumie. Kompletnie nie chodzi o to, nawet mniejsze biedniejsze studia potrafią wydawać gry na Europe z naszym języku. Nawet takie ZA/UM od Disco Elysium z Estonii po prośbach graczy, dodali nasz język w wersji Final Cut, gdzie tłumaczenia było dużo. Residenty też do czasu wychodziły w PL i też przestali, gdzie podobno w Village nawet były polskie znaki, czyli początkowo miał być i zrezygnowali. Tutaj nie jest tak, że MGS3 Remake wychodzi w tych samych językach co oryginał i dlatego nie ma PL. Dodali język portugalski brazylijski, chiński, koreański, kacapski, skoro tak duzi i bogaci wydawcy mają w dupie nasz język wydając grę w Europie w tak dużym kraju to ja mam ich i złotówki nie zapłacę.

Z drugiej strony ciekawe, że Silent Hill 2 Remake wychodzi, czyżby to ze względu na Bloober Team.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na jakieś spore obniżki albo ogram w Passie jak trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...