Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Posiadam aktualnie telefon Samsung m31s i chce go wymienić na nowy do 1000zl ewentualnie z haczykiem 100/200zl 

Ogólnie chodzi mi o to aby moj nowy telefon NIE BYL gorszy od obecnego M31s pod każdym względem (aparat, procesor, ram, wyświetlacz itp.)

Fajnie by było jakby robił lepsze zdjecia niż m31s. Marka - fajnie jakby samsung ale jeśli będzie fajniejszy lub tańszy z innej marki to też przyjmę.

Pomożecie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A z jakich powodow wymieniasz, jesli to nie tajemnica?
Po prostu ciezko w tym budzecie o telefon, zeby wymiana byla (moim zdaniem) tego warta.

Tak na szybko to albo bardzo podobne parametry albo nawet gorsze.
Patrz np. vs. Realme 9 Pro:

https://www.mgsm.pl/pl/porownanie/samsung-galaxym31sdualsim-vs-realme-9pro/

Edytowane przez Skoczny_Andrzej
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozważ to : https://allegro.pl/oferta/smartfon-xiaomi-mi-11-8gb-256gb-real-foto-kolory-13639095397
Sam kupiłem. Po za śladami na obudowie (plecy trochę poplamione - wada fabryczna matowego wykończenia, też takie mam w Vivo X51) smartfon w perfekcyjnym stanie. Zjada na śniadanie każdy smartfon za 1000zł w tym momencie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Motorolę moto g82 i jest to bardzo dobry telefon, który polecam w tej cenie.

Jedyny duży minus jaki zauważyłem, to jest słaby kontrast wyświetlacza i idąca za tym słaba widoczność ekranu w pełnym słońcu.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używasz automatycznej jasności? Bo z samego slidera trochę tej jasności brakuje, dopiero w automacie podbija do sensownych wartości. 
No i jak możesz mieć w oledzie słaby kontrast. 

Ja tej motki używam od premiery, minusów trochę więcej znalazłem;

1. Aparat jak to w średnio półkowej motce. IMO poniżej przeciętności. 
2. Czytnik palca dosyć kapryśny. W starszej/2x tańszej G30 działał po prostu dużo lepiej. Nie wiem, czy to kształt (wąska pastylka vs. okrągły z tyłu).
3. Wibracje słabiutkie. W dołączonym etui jakby ich nie było.
4. No i polityka aktualizacji. Android 13 miał być "early 2023". Mamy połowę roku, "agenci" z supportu motoroli nie mają pojęcia kiedy i czy w ogóle będzie. Łatki zabezpieczeń też wiecznie spóźnione. 
5. Przyczepię się o głośniki stereo. W moim egzemplarzu są po prostu słabiutkie. Pocofon x3 ojca bije je na łeb. 

Na większość tych minusów można przymknąć oko w aktualnej cenie fona. W premierowej trochę gorzej. 

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, podbiję temat.

Kupiłem S23 ale zamierzam go oddać, bo doszedłem do wniosku że jednak niepotrzebny mi taki kombajn i aparat faktycznie jakiś skopany, a siedząc przejściowo na starym lg odzwyczaiłem się od różnych "luksusów" :E. Do tego nie pasuje mi do wykonywanej pracy :E.

Szukam czegoś w budżecie jak w tytule, wymagań większych nie mam: głównie przeczytać coś na necie, nawigacja/ yanosik żeby śmigały, youtube, dzwonienie, sms, zrobić zdjęcie kotom, podzielny ekran.

Ta motka wydaje się idealna https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-motorola-moto-g82-5g-6-128gb-white-lily

 Duży oled i jack akurat żeby coś obejrzeć, dual sim na plus, stereo, etui i ładowarka w zestawie, no bajka :E

Jest coś niepokojącego o tym modelu co powinno się wiedzieć przed zakupem? Lub jakaś inna propozycja. Ten snap da radę?

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.06.2023 o 21:18, Gonzo3211 napisał:

Ta motka wydaje się idealna https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-motorola-moto-g82-5g-6-128gb-white-lily

 Duży oled i jack akurat żeby coś obejrzeć, dual sim na plus, stereo, etui i ładowarka w zestawie, no bajka :E

Jest coś niepokojącego o tym modelu co powinno się wiedzieć przed zakupem? Lub jakaś inna propozycja. Ten snap da radę?

"Da radę" to wszystko zależy od punktu użytkownika.
Ogólnie jest ok, nie grzeje się, dobrze trzyma na baterii.
Aparat z OIS ale niestety bardzo małą soczewką 1/2.56" więc zdjęcia wieczorem i w słabym oświetleniu będą kiepskie.
Za to wszystko inne w tej cenie wygląda bardzo dobre. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę w sensie że dotąd snap 835 w xperii dla mnie i mojego zastosowania dawał radę to czy tu nie będzie gorzej? 

Odświeżę topic, bo chciałem zobaczyć tą motkę na żywo, niestety nie było tylko G72, a różnica w cenie dwie stówki. Jakie opinie?

Ale jeszcze bardziej rzuciła mi się w oczy Moto 30 edge neo i przyznam że długo z nią nie obcowałem, bo oglądałem się za czymś innym ale zostalo mi w głowie pierwsze wrażenie i to jaka była w dotyku i leżała w ręce i chyba jej się teraz przyjrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batereja mniejsza, tylko 128GB bez możliwości rozbudowania, brak jacka 3.5mm. Reszta na plus względem G82. 

Snapek 695 ma single core dużo mocniejszy, w multicore ma lekką przewagę.  Powinien być szybszy od 835tki.

Edytowane przez smilehunter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...