Skocz do zawartości
Alighieri

Fractal Design Define 7 XL + Cooler Master Vertical Graphi.Card Hold.Kit V3 MCA-U000R-KFVK03

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos uzywa takiego zestawu i moze potwierdzic kompatybilnosc, brak problemow?

Edytowane przez Alighieri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obudowie wystarczy wykręcić śledzie i w to miejsce montujesz uchwyt dla GPU.

Po wykręceniu wszystkich zaślepek masz możliwość dobrania wysokości montażu uchwytu a 7 XL to spora obudowa.

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten riser ma bardzo sztywny kabel, weź to pod uwagę jak będziesz chciał na maksa odsunąć kartę od szyby. U mnie odbijał całość do okna, przez co karta nie siedziała prosto.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ket_rab dzieki, jasne, pamietam ze jakis Kolega pisal, ze byl problem z C V.2 vs. Lian Li O11DW

@ditmd, dzieki

@ket_rab mam nadzieje 4090, ale wiadomo, "jak sie czlowiek nadzieje to potem sa rozczarowania";)

Oczywiscie copyright NTDO.

 

Edytowane przez Alighieri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem v2 i musiałem w O11D lekko wygiąć uchwyt. Kolidował z wentylatorem 30mm.

W v3 fajnie jest z tą regulacją uchwytu.

Jutro mogę zerknąć jaką mam dokładnie odległość pleców uchwytu a złącza pcie w mobo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ket_rab napisał:

Miałem v2 i musiałem w O11D lekko wygiąć uchwyt. Kolidował z wentylatorem 30mm.

W v3 fajnie jest z tą regulacją uchwytu.

Jutro mogę zerknąć jaką mam dokładnie odległość pleców uchwytu a złącza pcie w mobo.

Czyli to Kolega mapisal, zapamietalem, jeszcze raz dzieki za opinie. Niech Kolega dalej sie nie "morduje", ale jeszcze raz dziekuje za podejscie.

Edit: znalazlem

Riser PCI-e 4.0 do LianLi pc-011DW - Chłodzenie, obudowy, zasilacze i modyfikacje - Forum PCLab.pl

Jeszcze raz Koledze dziekuje.

Edytowane przez Alighieri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku od GPU do MOBO jest około 5,5 cm a do panelu bocznego mam 3 cm.

 

Ja kiedyś zastanawiałem się nad uchwytem od Phanteksa ale nie pamiętam jaka długość risera tam była. To chyba był ten uchwyt PH-VGPUKT4.0_03R 

Edytowane przez ket_rab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ket_rab napisał:

W moim przypadku od GPU do MOBO jest około 5,5 cm a do panelu bocznego mam 3 cm.

 

Ja kiedyś zastanawiałem się nad uchwytem od Phanteksa ale nie pamiętam jaka długość risera tam była. To chyba był ten uchwyt PH-VGPUKT4.0_03R 

Fractal Design Define 7 XL to wielkie bydle, takie budy lubie. Zastanawialem sie nawet czy nie uzyc, tego 3 slotowego "stojacego" case'u, ktory Fractal ma, ale uwazam, ze ryzyko w sensie chlodzenia, jest zbyt duze. 

Risera Phanteksa nie widzialem, Cv.3 przekonal mnie cena Amazona 279 zł przy tej konstrukcji wyglada to niezle.

Dla mnie przez lata istnialy tylko budy Lian Li, ale niestety, oni poszli w inna stone. Fractal wydaje sie byc ostatnia firma trzymajaca sie klasyki.

To co tez rowniez jest dla mnie istotne, wczesniejsze CM, jak rowniez ten Ph sa 2 slotowe. Nowy CM V.3, jest 3 slotowy + mozliowsc odsuniecia od MB.

Edytowane przez Alighieri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt od CM v3 jest najbardziej uniwersalny i go polecam.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...