Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Popłynęli finansowo z Final Fantasy VII Rebirth i zrozumieli że zrobienie z tego EX'a tylko na PlayStation było błędem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Part 3 pewnie i tak będzie (czasowym) exem, bo wcześniej dogadali się z Sony.

Wczoraj trafiłem na taki post.

I jest trochę zabawne, że wszędzie pojawiają się głosy o końcu bliskiej współpracy z Sony, a tak naprawdę SE więcej wydawało exów na Nintendo :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O mój boże to jeszcze 3 część będzie.... 😂

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech się cieszą że będzie, i że budżet został zatwierdzony niezależnie od wyników sprzedażowych Rebirth, bo gdyby to one decydowały, to albo byłoby ostre przycięcie budżetu do absolutnego minimum albo anulacja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no Sony by nie zostawiło niedokończonego remake'u FF VII nie ma takiej opcji, ja mam bekę ze oni to podzielili na 3 części :E
Chociaż, oryginał był na 3 dyskach, widzę tutaj nostalgicznie podeszli do tematu :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będzie więcej remajków dzielonych na części, ta formuła się wyraźnie nie sprawdziła i nikt już na to nie wyłoży kasy. Na chwilę obecną w ogóle nie wiadomo czy takowe powstaną, bo SE obecnie totalnie pikuje na rynkach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiesz, wielkie korporacje to popełniają wielkie błędy, a uderzenie w ziemie tez będzie wielkie, a jaki spektakularny krater powstanie. :E

Sony mogło do mnie zadzwonić, za free bym im powiedział ze dzielenie remak'u takiej gry na 3 części to poroniony pomysł, ile by kasy zaoszczędzili i czasu :E
I pomyśleć, że za ta decyzje ktoś jeszcze kasę dostał :E

Ale ostatecznie fajnie że powstał, może kiedyś wreszcie w niego zagram, za 10 lat jak już wszystkie 3 części w bundlu będą za 200zl :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi