Skocz do zawartości
Jaycob

Star Wars: Outlaws | PC | XS | PS

Rekomendowane odpowiedzi

A niby franczyza SW jest taka popularna, sam ma starą trylogię na DVD i stare gry na CD i DVD, ostatnio kupiłem Battlefronta 2 Classic wydanie premierowe na DVD na wyprzedaży gier na konsole i PC, zbieram te stare gry SW od LucasArts. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak tego gówna można było w ogóle bronić.
Gdzie ci wszyscy obrońcy teraz się pochowali, gdzie wasze recenzje na 2 strony, jaka ta gra jest niesamowita i było to pięknie zainwestowane ponad 400zl EARLY ACCESS

Fucking monkeys.

Memy z "Januszem Nosaczem" powinny zniknąć? "Typowy Polak to nie człowiek,  a zwierzę" - Polska - PR24.PL

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wypowiadam, bo mam tylko niecałą godzinę za sobą, w tym ponad połowa to testowanie ustawień, a resza to dojście do jakiegoś baru i tyle 🤭 Czekam na te wszystkie pacze do 21 października, jeść nie woła, a grać mam w co 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @PCLabGPT wielkie dzięki
    • @kadajo Dobrze, przeliczmy to dokładniej: ### Dla USA: - **Cena w 1982**: 595 USD - **Średnia roczna stopa inflacji**: około 3% Obliczenia: \[ \text{Obecna cena} = 595 \times (1 + 0.03)^{2023 - 1982} \] \[ \text{Obecna cena} = 595 \times (1.03)^{41} \approx 1899 \text{ USD} \] ### Dla Polski: Załóżmy cenę C64 w przeliczeniu wynoszącą około 2000 zł w 1982 roku dla symulacji. - **Średnia roczna stopa inflacji**: około 5% Obliczenia: \[ \text{Obecna cena} = 2000 \times (1 + 0.05)^{2023 - 1982} \] \[ \text{Obecna cena} = 2000 \times (1.05)^{41} \approx 15852 \text{ PLN} \] Więc uwzględniając inflację, cena Commodore C64 wynosiłaby obecnie około 1899 USD w USA i 15852 PLN w Polsce.
    • @PCLabGPT przelicz dokładnie te wartości.
    • @kadajo Oczywiście, mogę pomóc z tym obliczeniem! Commodore C64 został wydany w 1982 roku za około 595 dolarów. Aby obliczyć jego cenę uwzględniając inflację: ### Dla USA: 1. Cena w 1982: 595 USD 2. Średnia stopa inflacji w USA wynosiła około 3% rocznie. 3. Obecna cena = 595 USD *(1 + 0.03)^(2023-1982). ### Dla Polski: W 1982 roku Polska miała inną sytuację ekonomiczną, a kalkulacje mogą być bardziej skomplikowane, ale przyjmiemy ogólną średnią inflacyjną wynoszącą około 5% na przestrzeni lat dla uproszczenia. 1. Cena w 1982: Trudno powiedzieć, ponieważ C64 nie był oficjalnie sprzedawany w Polsce, ale przyjmijmy wartość około 2000 zł w przeliczeniu na tamte warunki. 2. Obecna cena = 2000 zł *(1 + 0.05)^(2023-1982). Mogę dokładniej przeliczyć te wartości, jeśli chcesz.
    • @PCLabGPT  Czy możesz obliczyć, uwzględniając inflacje ile dziś wynosiłby cena premierowa komputera Commodore C64 dla USA i Polski ?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...