Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co za kretyni, polecam kanał :rotfl:

 

 

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacyś dziwni policjanci, ochrzanili kierowcę i dali mandat a nie przegonili zgłaszającego żeby im głowy nie zawracał. 😉

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodnik zawalony równiutko, ludzie po drodze dla rowerów muszą chodzić... no... bardzo dobra robota... :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa powiedziałbym że w głowie się nie mieści, ale żyję w PL więc łeb jak sklep :) ja nie wiem jak te prawo działa, ale za popełnienie tego samego przestępstwa idzie się już siedzieć czy tak można w koło macieja? 

"Rekordzista został na koniec. 22-latek ma na koncie aż cztery sądowe zakazy prowadzenia. Jednak na wyroki Temidy sobie gwiżdże w najlepsze, bo znowu – tym razem 3 czerwca na ul. Głębokiej w Bielsku-Białej – został przydybany, gdy jechał bmw."

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwnym zbiegiem okolicznosci, wiekszosc tego prostactwa, ma akcent wschodni. co ogladam jakies fimiki z "stolicy" np.samochodoza,  to musze na chwile sie zatrzymac, czy aby na pewno kreca to jescze w polsce  🤔 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.06.2024 o 20:25, AndrzejTrg napisał:

ja nie wiem jak te prawo działa

Niestety nie działa i nie daje z pijakami rady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.06.2024 o 09:26, mALEK napisał:

dziwnym zbiegiem okolicznosci, wiekszosc tego prostactwa, ma akcent wschodni. co ogladam jakies fimiki z "stolicy" np.samochodoza,  to musze na chwile sie zatrzymac, czy aby na pewno kreca to jescze w polsce  🤔 

Ostatnio jechałem uberkiem i jestem zadowolony a prowadziła ukrainka. Czas dojazdu w godzinach szczytu 11/10. Nikt mnie tak szybko nie dowiózł o tej porze. Jedny "minus", że jechała jednokierunkową pod prąd :szczerbaty:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak rzuciło się w oczy.... "Miał 6 dożywotnich zakazów prowadzenia...Przyjechał samochodem na przesłuchanie" to jest Polska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zastanawiające co tutaj nie działa. Mamy kulawe prawo, czy sędziów?
Przecież przy góra 3 powtórce powinna być już zdecydowana reakcja, bo widać że kara nieskuteczna.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo albo/i/lub przeplyw informacji. Albo nie ma paragrafów, albo kolejne sądy nie wiedzą, że to recydywa. Jeśli to jednak sędziowie, to też paragrafy, bo nie ma takich, co by tych sędziów pozwoliłyby za to dyscyplinarnie wywalić z roboty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Suchy211 napisał:

albo kolejne sądy nie wiedzą, że to recydywa.

Jak mogą nie wiedzieć jak przed każdą sprawą karną sędzia ma dostęp do karty karnej, gdzie są wyszczególnione wszystkie poprzednie wyroki.

Oczywiście tylko te nie zatarte. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wystarczyło by, aby za recydywę wymagana była kara pozbawienia wolności jeśli takowa jest dostępna.
Póki co jak masz 4 dożywotnie zakazy to za około 2 lata będziesz miał piąty i nic z tego nie wynika.

Ja jeżdżę od półtorej roku autem. Późno zrobiłem prawko. Szczecin + trasa Szczecin-Goleniów autostrada+ekspresówka. 10k km rocznie.
Nigdy nie zostałem zatrzymany ani wylegitymowany a jeżdżę... jak jeżdżę :E codziennie

Edytowane przez michasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, michasm napisał:

Nigdy nie zostałem zatrzymany ani wylegitymowany a jeżdżę... jak jeżdżę :E codziennie

Już kiedyś pisałem, u mnie w rodzinie wujas jeździł 18 lat bez prawka, nigdy nie był na kursie i zero jakiś zdarzeń drogowych, i w tym czasie tylko 2 razy go skontrolowali.

Aż postanowił że sobie na 40 zrobi prawko :szczerbaty:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.06.2024 o 10:17, FataIity napisał:

prowadziła ukrainka. Czas dojazdu w godzinach szczytu 11/10. Nikt mnie tak szybko nie dowiózł o tej porze. Jedny "minus", że jechała jednokierunkową pod prąd :szczerbaty:

... pewnie nieaktualne mapy (a kierunek ruchu zmieniali). Na pewno tak było. 🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakieś niedorozwoje umysłowe pędziły 170 km/h w tunelu z ograniczeniem do 50:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-06-19/jechal-170-kmh-w-tunelu-opublikowano-nagranie/

... ciekawe co na to Polskie sądy itd. itd. No i jak zamierzają mnie ochronić przed tym typem, by kiedyś nie wbił się we mnie czołowo przy 170km/s na jakiejś wiejskiej dróżce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak w skrócie

36 lat
- 3,21 promila alkoholu w wydychanym powietrzu
- nałożony zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych
- pożyczony samochód
- nic mu się nie stało

 

, a co na to sądy... szkoda gadać, spuścić wpierdziel aby wuj przez miesiąc nie mógł własnoręcznie się podcierać, wtedy by może dotarło... a tak dostanie kolejny zakaz i wuja z tego będzie... my niby żyjemy w cywilizowanym kraju, ale jak widzę "deskoterapię" w nie cywilizowanych krajach na złodziejach, czy innym podobnym, byłbym za wprowadzeniem takiego rodzaju kary u Nas, wtedy by na 99% zadziałało.

Ostatnio napisałem o typie który miał 4 nosz awruk 4 zakazy kierowania pojazdem i  co na to sąd... właśnie, takie to nasze państwo z kartonu...

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Problemem są sądy, a nie ludzie.

Cwaniaki między sobą wymieniają się informacjami takimi jak to, że za jazdę bez prawka i z zakazem nic nie grozi.

Trochę jak z importem samochodu.
Co zrobić, aby nie zapłacić akcyzy za sprowadzone auto jeśli ma silnik o wysokiej pojemności?
Nigdy go nie rejestrujesz.
Odpada Ci wtedy też koszt przeglądów.
Jak masz kilka takich aut to możesz wtedy dowolnie podmieniać między nimi nieaktualne, zagraniczne tablice. Możesz też sobie na allegro zamówić dowolne za grosze.
Auto nie musi wtedy spełniać wymogów technicznych. Przy sprowadzaniu auta z USA nie musisz zmieniać świateł na europejskie, co przy nowych autach jest kosztowne.

Co w wypadku kontroli?
Mówisz, że auto sprowadziłeś wczoraj. I tak możesz robić przez lata.
Na pytanie znajomego czy nie boi się tak jeździć odpowiada "catch if you can". I tyle w temacie.

Kwestia prawka tak samo. Robisz prawko za granicą (nie wiem jak euro) i policja w Polsce nie może Ci go zabrać. Może Ci wystawić mandat, ale nie może wystawić punktów.
Na zagranicznym prawku możesz jeździć w Polsce 6 miesięcy. Więc mówisz, że przyjechałeś wczoraj.
Taka zabawa dla wariatów. Nietykalni i sobie śmigają po 150 w terenie zabudowanym w niesprawnym aucie po dzwonie kupionym za grosze jako złom.

Edytowane przez michasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Słupsku miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący samochodem osobowym marki mercedes z impetem wjechał w motocyklistę, który ruszał na skrzyżowaniu (miał zielone światło). Nie wiemy, czy motocyklista przeżył wypadek.

https://x.com/remizacompl/status/1805183247514497500

gość ostro porobiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

filmik z wypadku: https://streamin.one/v/306ec344

insta sprawcy: https://www.instagram.com/polish.midnight/

widać, że gość z problemami głowy :-(

ciekawe czy chociaż po wypadku zrobili test na obecność środków w organizmie, bo nikt normalny tak się nie zachowuje

znając nasz kraj z dykty to będzie jak z tym typem co zabił rodzinę lecąc trzysta

Edytowane przez kadajo
Cytowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Arqon85 napisał:

filmik z wypadku: https://streamin.one/v/306ec344

insta sprawcy: https://www.instagram.com/polish.midnight/

widać, że gość z problemami głowy :-(

ciekawe czy chociaż po wypadku zrobili test na obecność środków w organizmie, bo nikt normalny tak się nie zachowuje

znając nasz kraj z dykty to będzie jak z tym typem co zabił rodzinę lecąc trzysta

To jest głęboka patola. Gość jest gangusem spod zagranicznej bramy. On się chciał tym pochwalić dla respektu na dzielni. On nie jest chory psychicznie. To po prostu najgorszy rodzaj plebsu, który nigdy nie zrozumie czym jest cywilizacja. Jest niezdolny do empatii. Takiej osobie nie wytłumaczysz, że niszczenie mienia publicznego, okradanie niewinnych czy zrobienie z kogoś kaleki w wypadku samochodowym jest złe. On po prostu żyje w innym świecie. Według niego człowiek jest gitem lub frajerem. I tyle. 

A szansa na to, że on pójdzie do więzienia jest wiadomo jaka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to polak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...