Skocz do zawartości
Phoenix.

Call of Duty: Modern Warfare III

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz to miał w Black Ops w 2024r, tu 1 raz w historii jest Zombie w serii MW i jest po prostu inne. Połączenie DMZ z Outbreak. No ale nie każdemu się spodoba. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Tomek1623 napisał:

O której startuje otwarta beta dla PlayStation? 19:00?

O godzinie 19:00 polskiego czasu rozpoczynają się testy beta trybu multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare 3

Pełny harmonogram prezentuje się następująco:

6-7 października: beta na PS4 i PS5 dla posiadaczy zamówień przedpremierowych
8-10 października: otwarta beta na PS4 i PS5 dla wszystkich zainteresowanych
12-13 października: beta na PC, Xbox One i Xbox Series X/S dla posiadaczy zamówień przedpremierowych; otwarta beta na PS4 i PS5
14-16 października: otwarte testy na wszystkich platformach sprzętowych

Subskrypcja PlayStation Plus nie będzie wymagana. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Tomek1623 napisał:

Jakie mapki dostępne w becie?

Skidrow, rust, favela i taka jedna z domkiem na górze z kampanii mw2, nie pamiętam nazwy.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Tomek1623 napisał:

Afghan
Derail
Estate
Favela
Karachi
Highrise
Invasion
Quarry
Rundown
Rust
Scrapyard
Skidrow
Sub Base
Terminal
Underpass
Wasteland

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Tombycz napisał:

Afghan
Derail
Estate
Favela
Karachi
Highrise
Invasion
Quarry
Rundown
Rust
Scrapyard
Skidrow
Sub Base
Terminal
Underpass
Wasteland

To są mapy na premierę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde pograłem  trochę i mieszane uczucia, mapki fajne, miło powspominać ale po za tym to nie ma nic. Pełnej ceny nie dam, jak stanieje to się pogra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co by mialo byc :lol2: Frytki do tego ??  Cod jak cod, co roku prawie to samo tak jak fifa. Jednak drobnych i kluczowych zmian na plus wzgledem MWII jest sporo. To co IW zepsulo teraz SHG naprawia :E

W dniu 6.10.2023 o 14:08, jerryyy_ASD napisał:

Dramat. Zwykłe małe mapki z rundami i fabułą jak było w cold war i innych a nie to gówno duże.

⚠️Oberwało się trochę Treyarch za Zombie w MWIII i przygotowują coś dla fanów round based. Zrozumieli czego fani oczekują.
⚠️Pojawią się również grywalne obszary mapy poza Urzykistanem (Pewnie coś na podobe budynku 21) i w nich będziemy wykonywać główne misję fabularne. Mapy zostaną stworzone specjalnie pod te misje.
20 godzin temu, Tomek1623 napisał:

• Favela,
  • Skidrow,
  • Estate,
  • Rust,
  • Highrise (drugi tydzień testów).
30s w google mi to zajelo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Phoenix. napisał:

No widzisz, a mi zapytanie na forum w temacie gry 15 sekund. Od tego jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Forum nie jest od zawracania dupy byle czym, najpierw robi sie rozeznanie, a jak nie znajduje odp to wtedy pyta na forum.

Edytowane przez Phoenix.
  • Haha 3
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, Phoenix. napisał:

A co by mialo byc :lol2: Frytki do tego ??  Cod jak cod, co roku prawie to samo tak jak fifa. Jednak drobnych i kluczowych zmian na plus wzgledem MWII jest sporo. To co IW zepsulo teraz SHG naprawia :E

⚠️Oberwało się trochę Treyarch za Zombie w MWIII i przygotowują coś dla fanów round based. Zrozumieli czego fani oczekują.
⚠️Pojawią się również grywalne obszary mapy poza Urzykistanem (Pewnie coś na podobe budynku 21) i w nich będziemy wykonywać główne misję fabularne. Mapy zostaną stworzone specjalnie pod te misje.
  • Favela,
  • Skidrow,
  • Estate,
  • Rust,
  • Highrise (drugi tydzień testów).

Zrozumieli czego fani oczekują xD przecież zawsze tego oczekują a oni zdziwieni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pograłem te 3 godziny - takie samo niegrywalne szalone gówno jak ostatnie cześci  :E  Tylko chorzy ludzie mogą lubić w to grać :E 

Powtórzę się jak co roku od wielu lat bo nic się nie zmienia-  Ta sama dzika naparzanka wypełniona dzikusami, prosami, no life ADHD zwyrolami którzy się ślizgają i skaczą i w ciągu sekundy strzelają w kilku kierunkach czyli typowy COD ostatnich lat  ale ten nowy COD podniósł level dziadostwa - czujecie to, że typ ma giwerkę z jakimś głupkowatym kolorowym camo - nazywa się "karmazynowy los" i unoszą się z niej cyfrowe ślady naśladujące dym czy coś i jeżeli on mnie z niej zabije to ja znikam albo się rozpadam jak kryształki lodu.  I to jest już w regularnym multi na legendarnych mapkach z MW2.  W warzone nigdy nie grałem ale widziałem, że tam jest odlot totalny z tym badziewiem i skinami i  to własnie przeszło do regularnego multi aby doić kidosów i frajerów.

U.P.A.D.E.K.     

• Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to chyba jestem chory :E

W MW1 naparzałem jak dziki a teraz w vangaurda ze znajomymi, na bank kupie MW3. W cody 9/10 meczy jestem pierwszy w tabeli, moze poziom słaby jest przeciwników ale mnie tam sie podoba taki stan rzeczy.

Czy taka dzika ta naparzanka coz, idzie sie w tym odnalezc : D

Z tym rozpadaniem sie na kawałki po użyciu specjalnej, wykupionej broni to juz w sumie od pewnego czasu jest. Sam nie jestem wielkim fanem ale na rozgrywke sama w sobie az tak mi to nie wplywa.

Nie jest to gra idealna, ma trochę minusów ale jak chodzi o takie granie w strzelanki online ze znajomymi to ja po prostu nie widzę alternatywy. Co się zapytam o inne takie gry to wszyscy polecają albo csa albo BF1. W CSa mi sie po prostu zle gra, do tego ten nowy cs 2 to jak dla mnie to samo co cs go a jak chodzi o bf1 to wole jednak nowocześniejsze realia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to  jak kręcisz topki tabeli non stop i gdybyśmy trafili przeciwko sobie to bym cię wyzywał od najgorszych bo szlag trafia maksymalny jak gram z takimi co zawsze się wywiną i ustrzelą :E   To jest kurr nienormlane, żeby zawsze ogrywać otoczenie.

Ja tak wywijałem za czasów prawdziwego MW2 ( mam jeszcze dziesiątki screenów jak byłem prawie zawsze non stop w 1-2-3 w tabelach) to samo BF3 TDM tyle, że wtedy grało się w to normlanie, a nie jak teraz tempo podkręcone o 100% i te fikołki zasrane.  Ale wtedy byłem 10 lat młodszy to też pewnie szybszy i precyzyjniejszy. 

Ale czuj się bezpiecznie bo ja w COD nie gram od lat bo bym już dawno umarł na nerwicę. Ostatni grywalna dla mnie cześć to Black Ops 1. Potem już COD to mój wróg z którym się unikamy po kilku godzinach od premiery :D 

Ej, no włanie, MWIII ma KRETYŃSKĄ czcionkę i przejrzystość czatu. Słabo widać jak kurwię na tych dzikusów :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi