Skocz do zawartości

Na kogo zamierasz oddać swój cenny głos w nadchodzących wyborach?  

322 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Na kogo zamierasz oddać swój cenny głos w nadchodzących wyborach?

• Koalicja Obywatelska (PO, N., IPL, Zieloni)
      104
    • Zjednoczona Prawica (PiS, SP, Republikanie, OdNowa RP, K'15)
      47
    • Trzecia Droga (PSL, PL2050, Porozumienie)
      28
    • Lewica (SLD, Wiosna, Razem)
      10
    • Konfederacja Wolność i Niepodległość (NN, RN, KKP)
      99
    • AgroUnia
      5
    • Bezpartyjni Samorządowcy - Łączy nas Polska
      2
    • Inna partia, które nie jest wymieniona w ankiecie
      5
    • W tych wyborach nie idę głosować (czyli masz gdzieś przyszłość kraju i w ten sposób oddasz de facto głos na partię, która uzyska najwyższe poparcie)
      15
    • Wybory się nie odbędą, gdyż zostanie wprowadzony przed wyborami np. stan nadzwyczajny, który w konsekwencji prawnej odwoła wybory lub wybory zostaną sfałszowane tak, że partia, która teoretycznie przegrała wybory, dzięki takiemu machlojowi wygra
      7

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 10/13/23 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie trochę przeraża, jak mało brakowało. Mimo gigantycznej jak na PL frekwencji (prawie 75%...), opozycja wyszarpała przewagę ~10 mandatów nad Pisem+konfą. Wystarczyłoby, by Lewica i Konfa zamieniły się miejscami i już byłby zonk.

Tak naprawdę to wybory położyła konfa: "lekka pedofilia", Siarkowska i Derehajło, szury na listach, Mentzen vs Petru, etc. Gdyby nie te cyrki, to konfa na luzie miałaby 8-10% i byłyby trzecie rządy pisu z oficjalnym lub nieoficjalnym koalicjantem.

Szczerze mówiąc to trochę cud nas przed tym uratował. Aż trudno uwierzyć, że Konfa aż tak wywaliła się na ostatniej prostej.

Edytowane przez Kaiketsu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Kris194 napisał:

KO, 30,01% 💪

Solidne 30% 

Musiałem :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u9TJCzsLBLYXsKx0.jpg

XOy8xEh9D54n2JBq.jpg

🤣

Edytowane przez Tomcat
  • Like 1
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Tomcat napisał:

Nie ma to jak czekać na podłodze w komisji od  np 10 godzin aż prz6yjdzie zatwierdzenie. Nowy ład pełna gębą...
  Mam nadzieje poczyszczą konsulaty i Pkw po tym cyrku....

PKW jedyne co potrafiło to rozłożyć ręce na swojej konferencji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Tomcat napisał:

Nie ma to jak czekać na podłodze w komisji od  np 10 godzin aż prz6yjdzie zatwierdzenie. Nowy ład pełna gębą...
  Mam nadzieje poczyszczą konsulaty i Pkw po tym cyrku....

Nadzieja matką głupich bez obrazy x)

2 minuty temu, Everyman napisał:

@voltqNo i wyniki wyborów prawie identyczne jak late poll

Zdziwiony, gdzie te cuda, kolego?

No właśnie nie są identyczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/wybory-w-polce-obwe-ominiecie-przepisow/2kybwtt
Pomyśleć, jak fajnie by było gdyby PiS nie był aż skorumpowany itp. Pewnie i nie mieliby 1 miejsca. Mam nadzieję wielką, że chociaż trochę pewnych osobników opozycja zgrilluje jak się prokuratura oczyści z Zera.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno prezydent chce grać na zwłokę. Najpierw powierzy tworzenie rządu partii która wygrała tak mówił doradca prezydenta. Zawsze to kilka tygodni w plecy.  Przez ten czas można różne cuda zdziałać.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Keken napisał:

Podobno prezydent chce grać na zwłokę. Najpierw powierzy tworzenie rządu partii która wygrała tak mówił doradca prezydenta. Zawsze to kilka tygodni w plecy.  Przez ten czas można różne cuda zdziałać.

Pewnie będą próbowali kupować posłów albo przekonać kogoś do koalicji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, lokiju napisał:

Ponoć raporty są przesłane ale PKW się nie spieszy z ich zatwierdzeniem. Mówię o głosach z zagranicy.

6 minut temu, ArtificialFakeMan napisał:

Oprócz tego, że taka duża frekwencja, to kolejki i odbieranie przez pkw i msz wyników z granicy jest taką patologią, że w sumie później dobrze by się za to zabrać.

Oni tam robią specjalnie z tym spowalnianiem zatwierdzeń wyników z zagranicy, gdyż wiedzą, że większość głosów oddanych zagranicą są głosami na opozycję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te tłumaczenia PKW są tak pokrętne, że głowa mała. Póki nie zobaczę dowodu, że protokół faktycznie szedł kilka lub nawet kilkanaście godzin to nie uwierzę.

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Kaiketsu napisał:

Mnie trochę przeraża, jak mało brakowało. Mimo gigantycznej jak na PL frekwencji (prawie 75%...)

gigantyczna frekwencja i gigantyczny wynik pis bo zeby wygrac trzecie(!) wybory przy takiej frekwencji i skali zlodziejstwa? rozklad % po partiach nas uratowal

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Kris194 napisał:

Te tłumaczenia PKW są tak pokrętne, że głowa mała. Póki nie zobaczę dowodu, że protokół faktycznie szedł kilka lub nawet kilkanaście godzin to nie uwierzę.

Komentarze są wyłączone boją się głosu ludzi xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Kaiketsu napisał:

Tak naprawdę to wybory położyła konfa: "lekka pedofilia", Siarkowska i Derehajło, szury na listach, Mentzen vs Petru, etc. Gdyby nie te cyrki, to konfa na luzie miałaby 8-10% i byłyby trzecie rządy pisu z oficjalnym lub nieoficjalnym koalicjantem.

Nom, ja w sumie byłem spoko z faszyzmem, nie przeszkadzała mi szuria, a pedofilię nawet tolerowałem...do czasu jak mi z tym jedzeniem psów wyjechali, tego nie zniese!:wymiotuje:

• Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uprawnionych do głosowania w UK było ponad 160k ! 

zbrodnią było by jakby te głosy przepadły.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sytuacja z UK 

Dane z 13 na 77 (16,88%) obwodów głosowania, ciekawe kto jest za to odpowiedzialny bo w USA I Kanadzie gdzie wygrywa PIS to akurat mają już dawno dane z 100% obwodów. 

@frog67Jeszcze 3 godziny i przepadną.

Edytowane przez lokiju
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Spl97 napisał:

Oni tam robią specjalnie z tym spowalnianiem zatwierdzeń wyników z zagranicy, gdyż wiedzą, że większość głosów oddanych zagranicą są głosami na opozycję.

A jednak w USA wygrał PiS. Ta polonia z "szikago" jest do zaorania, bo tam największe dzbany przesiadują. 

https://tvn24.pl/wybory-parlamentarne-2023/wybory-parlamentarne-2023-wyniki-z-usa-jak-glosowali-polacy-dane-ze-wszystkich-komisji-7393455

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Kaiketsu napisał:

Mnie trochę przeraża, jak mało brakowało. Mimo gigantycznej jak na PL frekwencji (prawie 75%...), opozycja wyszarpała przewagę ~10 mandatów nad Pisem+konfą. Wystarczyłoby, by Lewica i Konfa zamieniły się miejscami i już byłby zonk.

Szczerze mówiąc to trochę cud nas przed tym uratował. Aż trudno uwierzyć, że Konfa aż tak wywaliła się na ostatniej prostej.

Mentzen się wyrobi , bosak miał podobne problemy w poprzednich wyborach a teraz już jest ok , z resztą się zgadzam 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Kaiketsu napisał:

Bo to świadczy o tym, że ludziom na prawdę potrzebna jest mocna centrowa partia, tylko taka na prawdę centrowa. Stąd po części nadzieja w koalicji KO, 3D, Lewica, bo jeżeli będą chcieli rządzić, to będą musieli iść na kompromisy, ponieważ szantaż koalicjantów na zasadzie "bo opuszczę koalicję" to tylko pożywka dla PiSu i powrotu do tego co było.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją drogą Tusk obiecał że dzień po wyborach odblokuje kasę z KPO. Mija dzień i gdzie jest ta kasa? Już pierwsza obietnica wyborcza Tuska złamana? Znowu

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...