Skocz do zawartości

Na kogo zamierasz oddać swój cenny głos w nadchodzących wyborach?  

322 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Na kogo zamierasz oddać swój cenny głos w nadchodzących wyborach?

• Koalicja Obywatelska (PO, N., IPL, Zieloni)
      104
    • Zjednoczona Prawica (PiS, SP, Republikanie, OdNowa RP, K'15)
      47
    • Trzecia Droga (PSL, PL2050, Porozumienie)
      28
    • Lewica (SLD, Wiosna, Razem)
      10
    • Konfederacja Wolność i Niepodległość (NN, RN, KKP)
      99
    • AgroUnia
      5
    • Bezpartyjni Samorządowcy - Łączy nas Polska
      2
    • Inna partia, które nie jest wymieniona w ankiecie
      5
    • W tych wyborach nie idę głosować (czyli masz gdzieś przyszłość kraju i w ten sposób oddasz de facto głos na partię, która uzyska najwyższe poparcie)
      15
    • Wybory się nie odbędą, gdyż zostanie wprowadzony przed wyborami np. stan nadzwyczajny, który w konsekwencji prawnej odwoła wybory lub wybory zostaną sfałszowane tak, że partia, która teoretycznie przegrała wybory, dzięki takiemu machlojowi wygra
      7

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 10/13/23 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj z kolei dane z Niemiec gdzie też wygrywa KO

Dane z 21 na 47 (44,68%) obwodów głosowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Kaiketsu napisał:

Mnie trochę przeraża, jak mało brakowało. Mimo gigantycznej jak na PL frekwencji (prawie 75%...), opozycja wyszarpała przewagę ~10 mandatów nad Pisem+konfą. Wystarczyłoby, by Lewica i Konfa zamieniły się miejscami i już byłby zonk.

Tak naprawdę to wybory położyła konfa: "lekka pedofilia", Siarkowska i Derehajło, szury na listach, Mentzen vs Petru, etc. Gdyby nie te cyrki, to konfa na luzie miałaby 8-10% i byłyby trzecie rządy pisu z oficjalnym lub nieoficjalnym koalicjantem.

Dokladnie, wszyscy euforia, a mnie przeraza 36% dla PiS`u po tak "epickich" rzadach.

14 minut temu, Kaiketsu napisał:

Szczerze mówiąc to trochę cud nas przed tym uratował. Aż trudno uwierzyć, że Konfa aż tak wywaliła się na ostatniej prostej.

Stabilnie, jak zwykle xD Jak nie przepadam za Bosakiem, to TYLKO takich powinni pchac na pierwsza linie, a "spocencow", pokroju Mentzena, czy "psycholi" jak Korwin schowac do wora na cala kampanie.

Edytowane przez duch11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Zdzisiu napisał:

Swoją drogą Tusk obiecał że dzień po wyborach odblokuje kasę z KPO. Mija dzień i gdzie jest ta kasa? Już pierwsza obietnica wyborcza Tuska złamana? Znowu

Pierwsze kłamstwo musisz założyć kajecik z dowodami...

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każde kolejne wybory to spadek ilości wyborców PiSu. U mnie na przykład w małej miejscowości 4k działacze dowozili prywatnymi autami osoby 90+ które nie były w stanie same się ruszyć. Tak więc tam też było ogromne zaangażowanie.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Tomcat napisał:

qe0U2YeFAYkGJ0M8.jpg

images-18-edit-38264807656139.jpg

Eee ale kitka w to nie mieszać. 

Edytowane przez Fikołek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i głównie głosowali na PiS ludzie starsi i starzy. Z czasem będą mieć co raz mniej wyborców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, LeBomB napisał:

Bo to świadczy o tym, że ludziom na prawdę potrzebna jest mocna centrowa partia, tylko taka na prawdę centrowa. Stąd po części nadzieja w koalicji KO, 3D, Lewica, bo jeżeli będą chcieli rządzić, to będą musieli iść na kompromisy, ponieważ szantaż koalicjantów na zasadzie "bo opuszczę koalicję" to tylko pożywka dla PiSu i powrotu do tego co było.

Ohhh, marzy się stare PO z 2007 roku jako centrum ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, duch11 napisał:

Dokladnie, wszyscy euforia, a mnie przeraza 36% dla PiS`u po tak "epickich rzadach.

Stabilnie, jak zwykle xD Jak nie przepadam za Bosakiem, to TYLKO takich powinni pchac na pierwsza linie, a "spocencow", pokroju Mentzena, czy "psycholi" jak Korwin schowac do wora na cala kampanie.

Tak można też patrzeć a i można tak, że wydali jakieś 20mld zł na to żeby wygrać wybory a i tak przerżnęli. A obywateli zaczadzonych namolną propagandą da się uratować.

Bosak się dosyć szybko wygadał, że ten rząd co teraz będzie to dużo gorszy niż ten co był.Wygląda na to, że komuś przeszło koło nosa Ministerstwo Bicia Żydów.

Edytowane przez Everyman
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania w lokalu wyborczym oraz w głosowaniu korespondencyjnym (łącznie)

302 457

Przypomnę tylko, że zarejestrowało się jakieś 600 tysięcy ale zgaduję, że te głosy są bardzo niewygodne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Tomcat napisał:

Pierwsze kłamstwo musisz założyć kajecik z dowodami...

Oficjalnych wyników ze 100% obwodów jeszcze nie ma więc wstrzymać pochodnie, 

Dajcie czas Danusi się spakować :E  

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Fr0g napisał:

No i głównie głosowali na PiS ludzie starsi i starzy. Z czasem będą mieć co raz mniej wyborców.

Bzdura, starszych z roku na rok jest i będzie coraz więcej. Aktualna demografia się kłania ;).

• Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no, sz nie chce mi się wierzyć że oni specjalnie te głosy z zagranicy przewalą... może jednak ogarną się? Swoją drogą kazać ludziom czekać ponad 12h na jakiekolwiek decyzję w sprawie protokołów... zwykle chamstwo do tych, co odwalili kawał roboty. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Zdzisiu napisał:

Swoją drogą Tusk obiecał że dzień po wyborach odblokuje kasę z KPO. Mija dzień i gdzie jest ta kasa? Już pierwsza obietnica wyborcza Tuska złamana? Znowu

Cholera, Zdzisiu no włacha, też tak myśle; precz z

TUSEK DIABEŁ!!👹

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Spl97 napisał:

Bzdura, starszych z roku na rok jest i będzie coraz więcej. Aktualna demografia się kłania ;).

Starszych będzie coraz więcej ale ile z tych nowych starszych będzie popierać PIS 

wszystko wskazuje na to że żelazny elektorat powoli kruszeje 

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najgorsze jest to, że Duda będzie walczył o dodatkowy czas dla PiS. W tym czasie mogą nieźle namieszać. Pewnie w pierwszej kolejności będą masowo tworzyć aneksy do umów o pracę. Będą chcieli odejść ze spółek skarbu państwa z jak najbardziej napchanymi kieszeniami. 

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze jest ryzyko, że większość nowych starszych będzie popierać PiS, o nich będzie musiała w najbliższych latach "zadbać" opozycja, żeby nie przeszli na stronę PiS-u.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Everyman napisał:

Bosak się dosyć szybko wygadał, że ten rząd co teraz będzie to dużo gorszy niż ten co był.Wygląda na to, że komuś przeszło koło nosa Ministerstwo Bicia Żydów.

xD

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Fr0g napisał:

Moi rodzice są już sporo  po 70-ce i matka się popłakała (z ulgi) jak zobaczyła że pis odchodzi.... 
Swoja drogą coraz więcej emerytów wygląda na te 10-15 lat mniej niż ma i nie łazi do kościółka w moherowym bereciku... nie te czasy. 
Starych ludzi będzie coraz więcej, ale to już często inni ludzie niż target pisu

Edytowane przez Tomcat
  • Like 2
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem jak tak można pluć w twarz tym co głosowali za granicą, co byli w komisji i liczyli głosy. Tyle pracy a dziad z PKW ci powie, że oni się zajmują Warszawą i peszek...

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Keken napisał:

Podobno prezydent chce grać na zwłokę. Najpierw powierzy tworzenie rządu partii która wygrała tak mówił doradca prezydenta. Zawsze to kilka tygodni w plecy.  Przez ten czas można różne cuda zdziałać.

Będą próbowali przeciągać ile mogą, a mogą do połowy grudnia. Ba - Witek dalej może zwołać posiedzenie starego sejmu żeby przepchnąć jakieś ustawy.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie jeżeli jakieś glosy zaginą też można sprawdzić, chociaż z drugiej strony mało komisji się szykuje... że o TS dla prezydenta nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ghostdog napisał:

Najgorsze jest to, że Duda będzie walczył o dodatkowy czas dla PiS. W tym czasie mogą nieźle namieszać. Pewnie w pierwszej kolejności będą masowo tworzyć aneksy do umów o pracę. Będą chcieli odejść ze spółek skarbu państwa z jak najbardziej napchanymi kieszeniami. 

To już może podpadać pod narażanie spółki na straty. Kontrakty raczej już wcześniej były stosownie do sytuacji zmienione. Ale to nie znaczy, że te pieniądze trzeba będzie wypłacić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzecznika  wywalili, a  miał rację.
Jeden z ostatnich szwindli obecnej sitwy.
Dziesiątki tysięcy ludzi się zmobilizowało to z czystego skurwy@yństwa mogę te głosy przepaść.

Jakby to było przed kadencja pisu, to już by grzmieli o fałszowaniu wyborów, aroganci władzy i nieudolność pkw

Edytowane przez Tomcat
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Wchodzisz po drabinie i wystawiajac glowe do gory widzisz lufe skierowana w Twoim kierunku, co robisz? Policjant, zolnierz, ktokolwiek ma za zadanie najpierw zneutralizowac zagrozenie, a nie dac sie zabic bezmyslnie. Zaczelo sie od postu na 4chanie... Nie zakladalbym duzej wiarygodnosci takiego zrodla.     Szklo z promptera i nie przyznanie sie? Narazie to Trump kompletnie nie gra na tym incydencie 'sam', w 'swoj sposob', wiec nie wiem skad retoryka, ze nie bedzie sie chcial przyznac jezeli okaze sie, ze dostal faktycznie jedynie szklem. Co do baby - szukam wlasnie nagran, ale mnie sluzbowy firewall blokuje dosc mocno. Wypowiem sie jak to dokladnie obejrze. Z tego co widzialem wczesniej, to po prostu babka jest niekompetentna, ale nie widzialem na moj chlopski rozum, jakiegos 'ustawionego' zachowania z jej strony - ale nie patrzylem pod tym katem.
    • Spróbuj zmniejszyć jasność do 20-30% (ok. 80-110 cd/m2): https://ithardware.pl/testyirecenzje/msi_mag_341cqp_qd_oled-31924.html#6
    • Ok to może źle sprecyzowałem, chciałbym kupić wszystko od nowa. Budżet mogę podciągnąć np do 6000zł +/- Zastanawiam się nad platformą pod DDR5.  Jeśli chodzi o dyski to wystarczy mi jedynie na rozruch system np 512gb, a tak to posiadam na montaż i cache 3x Dysk SSD NM710 2TB NVMe M.2 2280 4850/4500MB/s i 2x ssdki klasyczne które będę przekładał na właśnie tego pc.     
    • Własna działalność wymaga samodyscypliny i mądrego uporządkowania sobie spraw praca-życie. To nie etat gdzie 8h i heja nic mnie nie obchodzi. Może tak być ale musisz sobie to sam skrupulatnie wszystko poukładać. UOP zwalnia cię w 90% z takiego planowania i myślenia, jest więc łatwiejszy, przyjemniejszy ale ma swoje granice, których nigdy nie przeskoczysz. Sam jestem na JDG w branży innej niż moto ale to raczej bez znaczenia. Też miałem okres gdzie dla mnie praca i hajs przysłaniały odpoczynek, wolne, czas dla siebie czy bliskich. Sytuacje w stylu "jak dziś popracuje 14-16h to zarobię w dwa-trzy dni 50% miesięcznej wypłaty, to tylko parę dni" - miałem tak często. No i hajsy płynęły ale człowiek robił się wrakiem, chodzącym zombie. Teraz robię te umowne 8h dziennie, czasem 6 czasem 9 ale w miarę staram się trzymać okolic 7-8h. Mógłbym zarobić więcej robiąc więcej? Mógłbym. Zamiast nowej A3 mógłbym kupić nową A6? Może i ze dwie nawet ale zdecydowanie lepiej mi z świadomością, że nie muszę. Że to co mam, jest ok i 300% więcej pracy nie da mi 300% więcej satysfakcji. A więc z czystego rachunku opłacalności wychodzi mi, że optymalnie jest więc być tu gdzie jestem.
    • Od samego początku zastanawiam się który to prompter ? Strzał padł z prawej (patrząc od Donalda). Oba promptery całe. Był gdzieś trzeci ? Może zamachowiec rzucił prompterem ?
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...