Skocz do zawartości
Leonelis

problem z androidem tcl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem z androidem TCL. Kiedy włączam go i po odblokowaniu (przesunięciu palca po ekranie) wyskakuje pole startowe, nagle ekran jest pusty czarny albo widać na nim tylko tapetę, górne pola, godzinę i procent naładowania baterii oraz dolne pola cofania i przycisku głównego. I zaraz potem znowu ekran robi się czarny. Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję za każdą radę. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Co oznacza "K z integrą"? Wideo montuję w Premiere Pro.
    • Nioh 2 nie jest JRPG.;)
    • Problem z tym jest taki, że nie da się zrobić tak ambitnej gry na zwykłego Switcha trzeba czekać na dwójkę.
    • Powitać, Chciałbym wydrukować jeden projekt na drukarce 3D (w zasadzie jeden, ale w dwóch wersjach). Może ktoś z forumowiczów ogarnia takie tematy i mógłby się zając realizacją tego zadania? Wiem, na allegro itp. można znaleźć podobne usługi - ale jak mam dać zarobić alledrogo a forumowiczowi - wolę forumowiczowi. Jeśli ktoś byłby chętny zrealizować takie zlecenie - proszę o PW.
    • Hej, mój poczciwy pocophone f1 to już nie to samo co na początku, więc czas na zmianę telefonu. Myślę, o iphonie w sumie ze względu na pracę (przyda się do testowania) i fakt, że mogę kupić na firmę (więc -23% :D). Nigdy wcześniej nie miałem IOSa więc nie jestem do końca przekonany, czy mi podejdzie no ale jak nie kupię chociaż ten raz to się nigdy nie dowiem, bo w benchmarki których i tak nie widać i czuć nie wierzę (wybaczcie, ale nie chcę tutaj rozpoczynać wojny..).  Więc pytanie z tematu - warto czekać na 16-tke, czy kupować 15-tkę? A może nawet i 14-tke? Jak to jest z tymi bateriami? Trzeba dmuchać i chuchać? Jeśli chodzi o pocophone to nigdy mnie nie interesowało jak długo ładowałem, przy ilu %-tach to robiłem itp i chcę żeby tak zostało. 5 lat telefon a nadal bateria spokojnie wytrzyma ponad 24h przy normalnym uzytkowaniu. Nie mam zamiaru pilnować i skakać nad telefonem, aby czasem baterii nie zepsuć, a wiem że te iphone mają jakieś jazdy z tym. Jak z przegrzewaniem się tych telefonów? Wiem, że był problem i niby apple miało to fixnąć, ale znając życie zmniejszyli taktowanie procka (więc w teorii nie jest to już to samo co w ofercie) i tyle.  Dzięki za pomoc.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...