Skocz do zawartości
MroczneWidmo

The Finals

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, że nie ma tematu. Grał ktos? beta do 6. Rozegrałem paręnaście meczy i bardzo fajnie się w to gra. Strzelanie i podobne troche jak z Battlefielda (to byli ludzie z Dice robia), fajne mapki, sporo możliwości (m.in dzięki zniszczalnemu otoczeniu). Działa też fajnie (na Unreal Engine 5); Warto zagrać myślę. Zabawa znacznie lepsza w zgranym teamie, wiec podpiecie sie pod serwer samemu może nie zrobić takiego wrażenia.

https://store.steampowered.com/app/2073850/THE_FINALS/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że wątek założony, i tłum się przepycha :E . 

Panowie, do rzeczy. Wyskakuję mi problem z połączeniem po uruchomieniu gry TFLA0002 ... Próbuje to naprawić ale niestety pomysły się wyczerpały. 

Wgrałem specjalnie windows 11, wszystko mam zaktualizowane i cały czas mam ten błąd. Próbowałem na drugim pc, z innych kart sieciowych jak i z różnych połączeń internetowych, błąd jak był tak jest. Słyszałem coś, żeby połączyć Embarg id z swoim kontem steam, wszystko fajnie, tylko ta stronka nie działa ... Ma ktoś pomysł jak to naprawić ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@novi A nie korzystasz z VPN przypadkiem?

Jakie masz łącze internetowe i czy kompa łączysz po kablu czy przez wifi?

Co do samej gry, to jak nie zwiększą ilości map i nie dodadzą trybów to się szybko znudzi. Areny w zasadzie są 4. System destrukcji na plus, ale już widać trendy, które bronie czy funkcje dają przewagę i nowe rozwiązania niewiele zmienią. Balans względem bety poprawili, ale i tak dysproporcje jeszcze są momentami za duże i w przypadku broni i w przypadku klas, choć tutaj fajnie podeszli do tematu, że klasy różnią się nie tylko sprzętem ale i prędkością oraz możliwościami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś szuka  ludzi do grania to prv poproszę, bo z randomami to ciężko

Edytowane przez AlienT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat ogarnięty... 

Zalogowałem się z jeszcze innego pc, w końcu przeszedłem procedurę połączenia id gry z steamem, gra działa. Co za popieprzona akcja. Jak ktoś nie ma dostępu do 3 pc to może nie uruchomić gry.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukaliśmy z ekipą jakiegoś zamiennika na Apexa, kiedy będzie nas więcej niż 3 i nagle przypomniało mi się The Finals. Grałem w betę (sam) i nie zrobiła na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia, ale panie, jak się pogra z ekipą i zaczyna się ogarniać mechaniki, szczególnie to jak można wykorzystywać genialną destrukcję otoczenia, to ciężko się oderwać. Nie jestem za bardzo multiplayerowym graczem, więc ciężko napisać mi jakąś sensowną opinię, ale po około 10h gra naprawdę robi wrażenie, a destrukcja nie jest tu tylko dla picu - używa się jej praktycznie ciągle, co dodaje całą nową warstwę taktyki nieobecną w innych grach (w BF nie była jakaś super przydatna, ale też nie grałem w BF'a zbyt dużo, więc mogę się mylić), no i strzelanie się w walącym się budynku to czysty miód xD Gra wykorzystuje fizykę na każdym kroku i jest to zdecydowanie powiew świeżości na tle dzisiejszych betonowych środowisk w grach. Feeling strzelania przypomina BF'a, więc jest bardzo dobrze, movement nie jest aż tak dobry i płynny jak w Apexie, ale nadal jest nieźle, wychowałem się na starych FPS'ach, więc naturalnie najlepiej gra mi się Lightem z grappling hookiem/dashem (na Quick Cash/Terminal Attack), ale również dobrze gra mi się Heavy (na Power Shifcie), gdzie w żadnym FPS'ie nie byłem fanem "tankowatych" postaci, także raczej jest to fajnie wyważone. Podoba mi się również, że jest to taki "light hero shooter" - podobnie jak w Apexie - skille i ekwipunek mają dużo mniejsze znaczenie niż czysty skill, taki Overwatch już nie bardzo mi pasił, bo więcej tam było synchronizowania skilli i bawienia się w countery na konkretne postacie, niż jako takiego skilla w strzelaniu. Ogólnie giera bardzo fajnie się zapowiada, z początku można się poczuć trochę zagubionym w tym całym chaosie jaki się odjaniepawla na mapie, ale parę godzinek i da się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi