Skocz do zawartości
rechead

Ustawienia autostartu - prośba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Przychodzę do Was po pomoc. Wiem że są na tym forum maniacy którzy potrafią zrobić wszystko ze swoimi telefonami. Opiszę problem. Zmieniłem telefon. Po 6 latach jakie mi służył Asus ROG 1 przyszedł na niego czas. Skoro byłem zadowolony z Asusa to zmieniłem na 7 wersję. Jak wiadomo starsze telefony miały starsze oprogramowanie i w pierwszej wersji był to Android 9. Teraz kiedy i system jest nowy to pojawił się problem z automatyzowaniem niektórych ustawień. Ja to z reguły jestem leniwy wiec zainstalowałem aplikację aProfiles. Korzystam z niej od co najmniej 8 lat a może i więcej. Jest to apka która pozwala zautomatyzować niektóre czynności w czasie dnia, jak np włącznie BF WiFi i inne różne rzeczy, czy to łącznie z zegarkiem a na noc usypianie itp. Polecam jest to jedyna aplikacja która działa nawet po głębokim uśpieniu telefonu. No ale nie o tym chciałem. Mam to tak ustawione że kiedy wsiadam do samochodu a niestety nie jest nowy to telefon gdy wykrywa połącznie z transmiterem FM albo z zestawem głośnomówiącym to uruchamia mi się aplikacja radiowa. W moim wypadku jest to MyRadioOnline. I wszystko było by ok. Włącza mi się rano BF gdy wykryje Transmiter FM to się z nim łączy i uruchamia automatycznie radio. Tylko że radio sią włącza ale nie gra tak jak by czeka na wybudzenie. W momencie kiedy odblokuje telefon to się natychmiast uruchamia i zaczyna grać. Wszystkie uprawnienia nadałem. Baterię też ustawiłem żeby mogła działać cały czas przy tych aplikacjach. Zastanawiam się czy to nie jest związane z tym że telefon jest zablokowany na odcisk palca i pinem ale z drugiej strony niech sobie jest skoro uprawniłem aplikację do jej uruchamiania się. Może ja tempa masa coś przeoczyłem. Może ktoś mi coś doradzi ew może macie jakiś sprawdzony patent na automatyzację tego. A może ktoś korzysta z jakiejś apki radiowej która się włączy i będzie grała. Bardziej jednak bym się skłaniał że to Android i blokada ekranu. Nie wiem czy mam rację. 

Pozdrawiam

Edytowane przez rechead

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi