Skocz do zawartości
dsf11

Poco X3 Pro- słaby internet na W-fi światłowód

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z połączeniem W-fi w telefonie Poco X3 Pro. Mam internet światłowodowy Orange, szybkość 57 Mbps.
Na laptopie Wi-fi dobrze łączy. W telefonie przerywa często. Są takie momenty, że włączam Wi-fi i ciągle się rozłącza. Ktoś może miał podobny problem i wie jak z niego wyjść. Raczej nie jest to kwestia światłowodu, bo na laptopie by też zacinało.
Z góry dziękuję za wszelkie rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Na karciochach które kopały dłużej potrafiły się wyrabiać wentyle i zaczynały brzdękać Te wentyle na GPU to większości badziewia z przetworzonych plastikowych kubków, łożyska to też nic specjalnego Ogólnie jest loteria co do ich jakości, raz się trafi lepsza partia raz gorsza. U mnie w gigusiu już jestem przekonany, że z biegiem czasu ponad rok całkiem intensywnego użytkowania GPU, wentyle, a dokładnie łożyska robią się głośniejsze niż to było na początku przy nówce sztuce czy jeszcze kilka miesięcy temu.
    • na 2 samsungach które są w domu nic takiego nie zauważyłem, co nie znaczy że nie istniało, nie zwróciło to nigdy mojej uwagi po prostu na aoc też nic takiego nie widzę są jakieś nagrania tego efektu, bo nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak to by miało wyglądać? a raczej do jakości obrazu przywiązuje dużą wagę
    • Na G8 oraz Philipsie Evni  miałem czasem widoczne tętnienia  drgania na ciemnym kolorach niezależnie od włączonego VRR Gsync , jakby delikatne mrowienie szarych kolorów . Masz tak na swoim ?  Tutaj na MSI żadnego mrowienia drgań tętnień na ciemnych kolorach - jak widać samsung to wyeliminował w 3 generacji matryc OLED . 
    • @Broly jak chcesz dobrze i budżetowo to AG276QZD, testuję go dziś cały dzień i jest naprawdę spoko, przy porównaniu do g8 oleda nie wypada wcale źle, kosztuje w pl z tego co widzę 3150 pewnie jak bym wcześniej nie miał g8 to bym piał z radości, bo przesiadka z ips/tn/va będzie kosmiczna, ale z oleda na oleda to już takiego wrażenia nie robi, bo tu mam wszystko czego mogłem się spodziewać, i płynność i brak ghostingu i kolory i hdr to tak jak pierwszy raz przesiadłem się na ssd to był efekt WOW, a potem pomiędzy ssd a innym ssd już nie ma takiego efektu
    • Cześć. Zastanawiałem się nad kupnem motorola edge 40. Jej premiera była w maju zeszłego roku. Ma ona 3 lata wsparcia, a teraz już prawie 2. Czy opłaca się teraz kupować jeśli myślę o telefonie na przynajmniej 3 lata? Czy te aktualizacje są takie ważne czy raczej mało zmieniają?    
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...