Skocz do zawartości
daerragh

Czy Xiaomi Mi TV A2 43" z Android TV to dobry wybór? Czy jest coś lepszego za ok. 1500zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Temat z okazji Black Friday, bo pewnie znajde jakas promke na ten tivik (jeszcze nie szukalem). 

Moze zaczne od tego jakie mam wymagania co do Smart TV:

- system Android TV jak  najplynniej dzialajacy

- plynnie dzialajacy Miracast/WiDi, czy jak to sie teraz nazywa.

- przekatna ok. 40"

- nie bede korzystal z HDR, wiec bez znaczenia

- jakosc obrazu bez znaczenia, choc wiadomo im lepsza tym lepiej. Chyba w tych pieniadzach dobrze by bylo 4K.

I to by bylo na tyle. Nie interesuje mnei za bardzo jakosc obrazu, bo w porownaniu do mojego obecnego TV to bedzie i tak niebo a ziemia. Interesuje mnie tylko, zeby system Smart chodzil mozliwie plynnie. Zeby Youtube nie przycinal, zeby Chrome w miare dzialal, zeby byl Netflix i HBO Max, i co rownie wazne, zeby przesylanie obrazu z telefonu z systemem Android dzialalo plynnie. czyli Miracast/WiDi. Moze to dziwne ale naprawde nie interesuje mnie jakosc obrazu, bo na pewno bede z niej i tak zadowolony. Skupiam sie na funkcjach Smart.

Naczytalem sie na stronie producenta, ze ten TV ma procesor 4x Cortex A55 (nie podali czestotliwosci) i 2GB RAM. Czy to wystarczy, zeby system dzialal plynnie?

W chwili obeznej telewizor do kupienia za 1289zl na x-komie. Czy w tych pieniadzach jest cos lepszego? Tzn. ta do ok. 1500zl? Chcialbym tez, zeby ten telewizor jak najdluzej dzialal bezawaryjnie, bo nie bede go zmienial przez lata... Czy Xiaomi robi trwale telewizory?

Edytowane przez daerragh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi