Skocz do zawartości
Under555

Mikrofon USB do komputera - specyficzne wymagania

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam mikrofonu do komputera na USB takiego wolnostojącego.
Chcę coś małego, nie chcę trzymać tego między moim tułowiem a klawiaturą tylko jakoś po lewej/prawej stronie klawiatury ale chcę,żeby mi to dobrze zbierało dźwięk (rozmowy skype i gry online) no i ,żeby jakoś sensownie to łapało dźwięk  tj. żeby mnie było słychać a nie wszystko na około tj. dźwięk klawiatury membranowej czy inne niepotrzebne dźwięki naookoło.

Nie chcę takiego mikrofonu montowanego do blatu tylko coś wolnostojącego.

Zależy mi mocno ,żeby mikrofon miał w sobie fizyczny przycisk mute do wyciszania (najlepiej z diodą,żebym wiedział kiedy mnie słychać a kiedy nie) 

Fajnie by było gdyby była do tego jakaś aplikacja,żebym mógł wyciszać mikrofon skrótem klawiszowym jakimś.

Cena tak do 300zł ale mogę do 400zł dopłacić jak będzie warto.

Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wymagania nierealne w warunkach ciągłego nadawania. jak nie zarejestrować dźwięku klawiatury z 10cm a rejestrować głos z pół metra?
jeśli nie używasz softu do aktywacji mikrofonu poziomem natężenia dźwięku to każdy złapie nawet szelest drapania po jajach brzuchu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z przedmowcą. Nierealne jest by mikrofon stojący bliżej klawiatury niż Ciebie nie zbierał jej dźwięków. Jak się pogodzisz z tą niedogodnością to bardzo dobrym wyborem będzie Solum Sm950t.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi