Skocz do zawartości
Demon19

Namierzenie zgubionego telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest możliwość namierzania telefonu zgubionego po numerze telefonu lub numerze IMEI bez Policji. Inne sposoby odpadają gdyż wszystkie nawigacje w telefonie były po wyłączane. Chyba że ktoś zna jeszcze inne sposoby byłbym wdzięczny za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• A protesty organizuje m.in PIS:   https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/proputinowski-baner-na-protescie-rolnikow-organizator-tlumaczy/dekkvnc,79cfc278
    • Odnośnie tego dodatku do Far Cry 6, który jest pewnym uzupełnieniem Far Cry 5 to zagrałem w to tak naprawdę głównie dla postaci Faith, czyli najlepszej i najciekawszej z tamtej gry (i to nie tylko moje zdanie, ale wielu graczy). Po prostu byłem ciekawy czy coś nowego pojawi się w jej wątku. Jednak czegoś co nie było w ogóle (chociażby w formie tekstów) w Far Cry 5 nie zauważyłem. A odnośnie Far Cry 6 to jak przystało na NOWOCZESNĄ grę musiały się pojawić osoby transseksualne, transwestyci i gloryfikowanie kobiet jako lepszej płci z powodu płci (i to w wykonaniu  głównego antagonisty z gry). Sam wybrałem kobietę na główną bohaterkę. Natomiast wojsko Yarańskie to jak wojsko Izraelskie gdzie wiadomo, że jest pełno kobiet z bronią.
    • Te słuchawki wizualnie wyglądają jak takie co dawali w kafejce internetowej w 2000r żeby w csie mieć dźwięk to akurat wierze że to może się od samego patrzenia łamać 😂
    • Chłopie masz procesor 2 rdzeniowy z 4 wątkami i słabą grafę. Jak wymienisz CPU (a tanio nie wymienisz bo janusze sobie za i7 7700, jak i i5 7600 życzą pieniądze jak za zboże premium - dowody) na 4 rdzenie 8 wątków to karta nie da ci uzyskać żadnego wzrostu, jak wymienisz samą kartę to przez procesor nie będziesz miał wzrostu. Mega budżetowo wyjdzie nowa platforma albo na 6 rdzeniowych Ryzenach 5500 (410pln) albo 5600 (520 pln) / Intel 10400F (460~ pln) + albo używanego Radeona 6600/XT (600~700PLN) albo polować na RTX 3060/3060Ti/RX 6700XT, tutaj już wyjdzie kafel+. Więc jak już wyjdziesz najlepiej na celowaniu w coś takiego.
    • Ja mam pytanie do kolegów z gigabyte gaming OC, a mianowicie Lipton tu pokazuje hałas i gaming OC wypada bardzo głośno, lepiej chyba jest z aero ...www.youtube.com/watch?v=3v9-cEbeOP4. Pytanie brzmi, czy w wersji super tak poprawili wiatraki i hałas, że teraz jest bardzo cicho? Bo takie opinie tu czytam...
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...