Skocz do zawartości
Demon19

Namierzenie zgubionego telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest możliwość namierzania telefonu zgubionego po numerze telefonu lub numerze IMEI bez Policji. Inne sposoby odpadają gdyż wszystkie nawigacje w telefonie były po wyłączane. Chyba że ktoś zna jeszcze inne sposoby byłbym wdzięczny za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Paczki Allegro z jednego miasta do drugiego potrafią dojść nawet tego samego dnia. Ostatnio o 9 zamówiłem towar a o 20 tego samego dnia był już w paczkomacie Allegro mimo odległości około 300km.  
    • Pewnie wziął do siebie żeby mieć później mniej roboty. Z mojego doświadczenia mogę napisać, że paczki z OLX to potrafią siedzieć w paczkomacie od piątku do popołudnia w poniedziałek. Za to te allegrowe to w weekend potrafią wyciągnąć z paczkomatu i wysłać już z oddziału. 
    • To ekran z temperaturą karty? Jeśli tak ktoś tam wyprzedził swoje czasy. 
    • to paczka z olx ale tak jak wspomniałem nadal nie jest w oddziale i zaczynam się troche denerwować.
    • W te miliony wątpię bardziej, niż w 300 000 godzin Silent Wings U mnie nie słychać różnicy między stojącym a pracującym wentylatorem. Co do hałasu na skutek zużycia - w pracy mamy taki komp, gdzie wentylator pracuje od 2007r, przez 5 dni w tygodniu po te ~8 godzin i nadal na niskim RPM praktycznie nie ma problemu z łożyskami (na wyższym RPM już coś słychać) ... ale to jakiś zwykły wentylator, a nie Noctua/Silent Wings. Dodam, że jak karta jest w Idle to wentylatory kręcą się na najniższym dostępnym RPM, więc żywotność będzie większa niż na maksymalnym. Poza wentylatorami jest też temperatura samej karty (np. kondensatorów i całej reszty) - jest niższa kiedy się to kręci, niż kiedy stoi. No nie wiem, czy w topowych wersjach (ASUS ROG STRIX, AORUS Master/Elite) ładuje się takie wentyle, jak w najgorszych szrotach. Także kupujesz tandetną kartę, z tandetnymi wentylatorami, to pożyją wielokrotnie krócej niż z TOP serii.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...