Skocz do zawartości
franektm

Chce kupić tą kartę

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Legit, tylko nie lepiej te 200 zl dolozyc do rx6700 xt 12gb? Ta 10 gb to i szyne ma wykastrowana (160bit)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, franektm napisał:

Wydajnościowo ta karta to właściwie 6650XT, no ale 10 zamiast 8 GB RAM. Jak szukasz akurat w tej kwocie to jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, kochan4 napisał:

Legit, tylko nie lepiej te 200 zl dolozyc do rx6700 xt 12gb? Ta 10 gb to i szyne ma wykastrowana (160bit)

taki budżet a moja obecna karta (rx570) już ledwo zipie może jakąś promke wyłapie do świąt np ta https://www.morele.net/karta-graficzna-power-color-radeon-rx-6700-xt-fighter-12gb-gddr6-axrx-6700xt-12gbd6-3dh-9184194/?gad_source=1 1400

9 godzin temu, Pioy napisał:

Wydajnościowo ta karta to właściwie 6650XT, no ale 10 zamiast 8 GB RAM. Jak szukasz akurat w tej kwocie to jest ok.

okej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Za cenę jaka była jakiś czas temu to był sztos, za tyle co teraz w sklepach to tak średnio.
    • To Tobie w ogóle Ci ich żal? 
    • Jak widzę kto dołącza i organizuje protesty tym mniej mi żal rolników. Ciekawe, że za PiSu siedzieli cicho a to PIS to gówno zaczął.
    • Miałem swego czasu żółtego Punto II. Wersja Sound, a więc fotele, nagłośnienie i kolor tapicerki taki jak w Sportingu, ale bez skrzyni szóstki i bez nakładek na progach i lotki tylnej. Bardzo dobrze ten wóz wspominam. Jeździłem nim przez kilka ładnych lat i było to jedno z najfajniejszych aut jakie miałem . Miałem dokładnie w tym samym okresie przyjemność poruszać się również Clio II po lifcie i Renault było lepiej wykonane w środku. Ogólnie Clio II ma całkiem nieźle zrobioną dechę, jeżeli chodzi o materiały. Fotele były na dłuższych trasach wygodniejsze od Fiatowskich "kubełkowych", bo były twardsze. Mniej było za to miejsca, takie mam wrażenie. Tutaj głównie chodzi mi o pasażerów tych z tyłu.  Jak punto to fajnie, żeby był 16 zaworowy. Pali bardzo mało (nie więcej niż 1.2 8v) a jeździ to naprawdę fajnie. Fiat często puszcza olej i się poci, sprawdź czy nie jest totalnie ulany. Jak widać świeże ślady to raczej od razu będzie trzeba uszczelniać. Clio którym wtedy jeździłem było z 1.4 98hp i też to bardzo przyjemnie jeździło. Części do Fiata naprawdę bardzo, ale to bardzo tanie. Bolączką jest elektryczne wspomaganie, często na mrozie (jak jest uwalone) może się wyłączać. Najczęściej pada tzw czujnik skrętu. Najpoważniejszym zarzutem do Fiata będzie kwestia zabezpieczenia blach. One przeważnie z zewnątrz wyglądają bardzo ok, ale może nie być już progów. Punto II ma takie newralgiczne punkty w podłodze, które wręcz muszą zgnić, bo są nieprzemyślanie ukształtowane i zbierają w zakamarkach syf. Bardzo często nadkola z tyłu są w stanie złym, sprawdź te wnęki. Oryginalnie Fiat nie stosował plastikowych osłon nadkola... Clio po tym względem jest zdecydowanie poziom wyżej. Będzie łatwiej znaleźć coś, co jeszcze nadaje się do jeżdżenia. Raczej szybciej znajdziesz też egzemplarz z jakimś podstawowym przyzwoitym wyposażeniem  
    • Ile dobrych? Chocby ostatnie lata, dsy 1-3, demon souls, lies of p, wolong, elden ring, dodac do tego niohy , bloodborny, jakies mortal shelle Tez juz mam dosc tego szajsu, mam nadzieje ze rotr bedzie blizej do got niż do wolonga
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...