Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czujecie klimat Fallouta? Ciekawe, czy coś z tego będzie. 🤞

fallout-ghoul.jpg?auto=webp&width=1944&h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3/10.
Nie jestem fanem uniwersum ale wszystko jakieś takie za czyste na tych trailerach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właściwie to świat Fallout daje duże możliwości, to kolejny film/serial w klimacie postapo, można prawie dowolnie lepić różne postacie i wątki. Jeśli dzisiejsi twórcy dostają gotowy materiał np. Wiedźmin i robią z tego kichę, to tutaj może być gorzej. Goggins to bardzo charakterystyczny aktor, a Ella Purnell całkiem nieźle sobie radzi (choć kojarzę ją tylko z Yellowjackets). Jak autorów nie poniesie z ideologią, to nawet będzie można rzucić okiem. Pierwsze materiały nie są jakieś tragiczne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie widoki wyglądają dobrze, może klimacik będzie. Pancerze Wspomagane też się prezentują. Znając życie i współczesne trendy pewnie fabularnie popłyną. 🤔 Oczywiście jeden trailer to za mało by coś dobrze ocenić, ale daje to pewien obraz całości.

Godzinę temu, ghostdog napisał:

Właściwie to świat Fallout daje duże możliwości, to kolejny film/serial w klimacie postapo, można prawie dowolnie lepić różne postacie i wątki. Jeśli dzisiejsi twórcy dostają gotowy materiał np. Wiedźmin i robią z tego kichę, to tutaj może być gorzej.

Powiedziałbym, że uniwersum Fallouta daje bardzo duże, jeśli nie gigantyczne możliwość poprowadzenia ciekawych wątków i ogólnie fabuły.

W tym przypadku, lepszym przykładem będą Pierścienie Władzy i ich zmarnowany potencjał. Będzie przypał, jeśli też tak tu będzie, choć skala mniejsza. 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spodziewam się tzw. fan service i nic więcej; w sumie to nawet nie mam wyższych wymagań, bo ludzie robiący seriale i tak nie mają zielonego pojęcia o grach a Fallout to jest wielka, wielka gra.

Piszcie czy dobre odcinki lecą to może się podłączę, bo z góry na to ie będę wydawał kasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

49 zeta za rok prime, faktycznie ciężki pieniądz żeby sprawdzić samemu, a przy okazji możliwość obejrzenia np. Boys, invincible, reachera, Expanse czy termination list.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze opinie bardzo pozytywne. Nie jest to level Last of Us, ale czuć tu klimat Bethesdowego Fallouta, bez bugów i glitchy :E piszę Bethesdowego, bo obecny Fallout jest czymś innym niż w pierwowzorze (Fallout 1 i 2), ale to temat na inną dyskusję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle ze sa loading screeny pomiedzy scenami :E

Wlasnie biore sie za ogladanie, zobaczymy jak to im wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie czytałem, że jest lepiej niż w tlou i nawet efekty specjalne lepsze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest jakiś sposób, żeby w tym Amazon Prime włączyć na PC 4k i HDR? Oficjalnie nie ma wsparcia, jedynie 1080p. Niestety telewizora się pozbyłem dawno temu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi