Skocz do zawartości
rew45

Słuchawki Sony MDR-XB500, golarka Wahl Super Close, pokrowiec na JBL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do zaoferowania następujące przedmioty:

1. Słuchawki Sony MDR-XB500 (300 zł + 10,95 zł KW)

Słuchawki noszą normalne ślady użytkowania. Nauszniki zostały wymienione i są jak nowe.

2. Golarka Wahl Super Close (60 zł + 10,95 zł KW)

Użyta tylko parę razy, na gwarancji jeszcze przez 1,5 roku.

3. Pokrowiec do JBL Tune 500 (20 zł + 10,95 zł KW)

Stan idealny.

Edytowane przez rew45

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżam, ceny obniżone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Odpowiedzi

• Posiadam 2 monitory MSI PRO MP251 (100 Hz) z kablami HDMI i komputer stacjonarny z płytą główną posiadającą 1 wejście HDM. Zależy mi aby oba monitory po podłączeniu ich do płyty głównej mogły pracować w maksymalnej częstotliwości odświeżania 100 Hz. W jaki sposób podłączyć 2 monitory do komputera stacjonarnego abym mógł pracować na 2 monitorach jednocześnie ?
    • Może to już tak jest, że aby dostać się do Polityki trzeba się zeszmacić. Karierę zaczyna ktoś z ideałami a kończy z obietnicami do spełnienia dla wielu szemranych ludzi.
    • Przyspiesz swojego laptopa. Zyskaj do 20% większą wydajność energetyczną przy maksymalnej prędkości w stosunku do poprzedniej generacji1 dla jeszcze lepszych wrażeń z gry na przenośnym sprzęcie. https://bit.ly/3UlssyY
    • Ale patrzenie po całym kraju w uśrednieniu daje wypaczony w drugą stronę obraz. Bo są obszary wyludniające się i takie gdzie popyt przewyższa podaż. Ja bym powiedział, że proza życia. Jak rządził król i nie trzeba było nikogo wybierać to niby było lepiej?
    • W przeszłości nie ograniczało, dopiero teraz ogranicza? Serio? Na PS4/PS5 gry zazwyczaj najlepiej się sprzedają. Zwalanie winy (o ile można tak to nazwać, w końcu ponad 2 mln sprzedanych kopii to nie tragedia) na brak wersji PC jest dla mnie niepoważne. Zwłaszcza, że do tej pory nie naprawili trybu performance na konsoli. Gdyby Rebirth wyszedł w takim stanie na PC to byłby płacz i masa hejtu. Recenzje w większości negatywne na Steam itd.   I wymień mi inne gry JRPG z segmentu AAA, które sprzedają się świetnie. Raczej niewiele takich tytułów znajdziesz, bo większość to małe/średnie produkcje z mocno przyciętym budżetem.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...