Skocz do zawartości
Paw79

The Game Awards 2023

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MroczneWidmo napisał:

@Jaycob gdyby nie ciśnienie by wydać w 2020 to by jej nie musieli podnosić z kolan i dodawać zawartość, którą de facto planowano od początku ale nie zdążono jej dać ; ) Ta gra realnie to powinna mieć premierę w 2023 i dlatego nagrody za jakieś wsparcie jest troche śmieszne jak dla mnie.

To jakaś podrzędna nagroda w podrzędnej kategorii - bez przesady.;) Jak by było GOTY to wtedy było by dopiero śmiesznie. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Warto jak nie grałem w poprzednie?

Warto, ja ograłem jedynkę i w dwójce jestem w 6 rozdziale, i muszę skończyć, mam na dysku.
Dodam, że poza kilkoma postaciami- ba towarzyszami, bo można ich przyłączyć, które będziemy znać z poprzednich odsłon, nic więcej nie wskazuje na poprzednika, nie czytałem książek które możemy znaleźć w grze, tylko otwierałem i czasem popatrzyłem na nie, nie wgłębiałem się w Lore, raczej nic nie stracisz nie znając poprzednich części. Gierka ma kilka ścieżek, ja na razie tylko raz ograłem, i muszę podejść drugi raz innym "motywem".

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobało mi się jak niektóre kategorie zostały kompletnie olane i zrobiono speed runa przez nie. Jakby ci devsi byli gorsi, i nie należało im się wręczenie statuetki na scenie :lol2: Best art direction dla Alana Wake'a 2, mogę zrozumieć, ale moim zdaniem Lies of P bardziej na to zasługiwała. Najlepszy moment gali jak dla mnie był na początku z Kratosem, jak zaczęła grać muzyka końcowa po jego dwóch zdaniach :lol2:

Edytowane przez ditmd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Little Sun napisał:

Apex, Geshin i Fortnite to gry usługi które są fajnie rozwijane. 

Z tym, że to gry - usługi/online, więc siłą rzeczy muszą być rozwijane, a Cyber to tylko singiel, który był poprawiany i rozwijany przez 3 lata (i nadal zapowiedzieli kolejne poprawki, dodatki). Może w tej kat.  singleplayer brali po uwagę?  Jak by było tak jak napisałeś to Fortnite co roku by dostawał nagrodę. 

8 minut temu, ditmd napisał:

Podobało mi się jak niektóre kategorie zostały kompletnie olane i zrobiono speed runa przez nie. Jakby ci devsi byli gorsi, i nie należało im się wręczenie statuetki na scenie :lol2: Best art direction dla Alana Wake'a 2, mogę zrozumieć, ale moim zdaniem Lies of P bardziej na to zasługiwała.

Czego oczekiwałeś po tej imprezie, ocenia się tylko te najgłośniejsze. ;) 

14 minut temu, Reddzik napisał:

Warto, ja ograłem jedynkę i w dwójce jestem w 6 rozdziale, i muszę skończyć, mam na dysku.
Dodam, że poza kilkoma postaciami- ba towarzyszami, bo można ich przyłączyć, które będziemy znać z poprzednich odsłon, nic więcej nie wskazuje na poprzednika, nie czytałem książek które możemy znaleźć w grze, tylko otwierałem i czasem popatrzyłem na nie, nie wgłębiałem się w Lore, raczej nic nie stracisz nie znając poprzednich części. Gierka ma kilka ścieżek, ja na razie tylko raz ograłem, i muszę podejść drugi raz innym "motywem".

No to spoko, poczekam, aż stanieje. Od premiery 249zł. :( 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4h nudy i rozczarowania. Co za koszmarne gry zapowiedzieli. Same gry dla bachorów. Okropna nuda. 

Jedyny plus to dużo nagród dla Baldura i Alana oraz jedna dla The last of us. 

UFF Zelda rozczarowała i bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, lpcl napisał:

Łap plusa za wytrwałość. 

Dziękuję.
Nie było warto. :szczerbaty:

Godzinę temu, ditmd napisał:

Podobało mi się jak niektóre kategorie zostały kompletnie olane i zrobiono speed runa przez nie. Jakby ci devsi byli gorsi, i nie należało im się wręczenie statuetki na scenie :lol2:

To byłoby ze 20 dodatkowych wejść na scenę, a całość i tak już trwa prawie 4h, mimo że Geoff naprawdę robi co może żeby maksymalnie skompresować imprezę.

Podsumowanie gali z reddit'a Elden Ringa (powiedzieć że panuje zawód brakiem jakichkolwiek informacji o dodatku, to nic nie powiedzieć):

2sw9da0.jpg

:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Reddzik napisał:

Czyli miałem rację, że Baldur to GOTY i tak się stało, pozamiatał konkurencją 🥰 Epicka przygoda, i każdemu polecam zagrać

Zabawne że jeszcze kilka lat temu jakby ktoś powiedział mi że rpg w stylu Baldurs Gate wygra grę roku, to bym go wyśmiał. Przecież to był wymarły i praktycznie zapomniany niszowy gatunek. Obsidian i inni musieli kickstarterować swoje gry, bo żaden wydawca nie był nimi zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać siłę Baldura. Taki Wiedźmin 3 raczej nie miałby szans w tym roku. Alan by go zjadł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, ditmd napisał:

Zabawne że jeszcze kilka lat temu jakby ktoś powiedział mi że rpg w stylu Baldurs Gate wygra grę roku, to bym go wyśmiał. Przecież to był wymarły i praktycznie zapomniany niszowy gatunek. Obsidian i inni musieli kickstarterować swoje gry, bo żaden wydawca nie był nimi zainteresowany.

Przyszłość generalnie trudno przewidzieć. Szlak pod epickiego BG3 przetarło parę gier wcześniej, jak własnie PoE, nowy Torment, D:OS. Baldur nie wyrósł znikąd. Poza tym gra jest świetna, rozbudowana, dopracowana i dopieszczona, ile takich gier ostatnio wyszło? Już samo to mocno kontrastuje z ostatnimi średniakami.

Jakby ktoś przed premierą W1 mi powiedział, że kiedyś Wiedźmin będzie stawiany na piedestale przez parę lat to też bym nie wierzył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Paw79 napisał:

Dziękuję.
Nie było warto. :szczerbaty:

To byłoby ze 20 dodatkowych wejść na scenę, a całość i tak już trwa prawie 4h, mimo że Geoff naprawdę robi co może żeby maksymalnie skompresować imprezę.

Podsumowanie gali z reddit'a Elden Ringa (powiedzieć że panuje zawód brakiem jakichkolwiek informacji o dodatku, to nic nie powiedzieć):

:szczerbaty:

brak daty premiery dla Hollow Knight: Silksong także boli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, lpcl napisał:

GOTY to chyba między Alanem a Baldurem się rozstrzygnie. 

BG3 najlepsza gra tego roku i ogólnie ostatnich lat bez względu na platformę 

15 godzin temu, Jaycob napisał:

W Baldura nie grałem, a symulatory chodzenia już też nie dla mnie, ale nominacji SM2 nie rozumiem, IMO przereklamowana gra z LGBT propagandą. :E  SM1 bardziej mi się podobał. 

Z w/w zagłosowałem na Resident Evil 4, aczkolwiek także nie rozumiem rimejków jako nominacji do GOTY. 

RE4 to świetny tytuł i doskonały Remake ale w swojej kategorii 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@azganNiestety w bg na razie nie grałem z 2 powodów tj. długości (w tej chwilo nie mam ochoty na gierki na kilkadziesiąt godzin) i tego, że odzwyczaiłem się od grania myszką a obecnie gram na tv i nie za bardzo nawet mógłbym jej wygodnie używać a męczyć się z padem też mi się nie chce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, ToCav napisał:

4h nudy i rozczarowania. Co za koszmarne gry zapowiedzieli. Same gry dla bachorów. Okropna nuda. 

Jedyny plus to dużo nagród dla Baldura i Alana oraz jedna dla The last of us. 

UFF Zelda rozczarowała i bardzo dobrze

Moim zdaniem, zapowiedzieli fajne gry, przynajmniej jest data premiery Rise of the Ronin ( tego samego dnia co Dragon;s Dogma 2 ), gra od twórców Ori, dodatek do GoW Ragnarok - przyznam, że liczyłem na więcej, przynajmniej na datę premiery S.T.A.L.K.E.R.A 2 i Star Wars Outlaws oraz na jakiś krótki zwiastun AC Red, nie ma też daty premiery Hellblade II.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi