Skocz do zawartości
rider72727272

Nowa karta graficzna i brak widoczności AUDIO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wymieniłem dziś gtx1080 na rtx3070ti. Od razu po tym system przestał wykrywać urządzenia audio (głosniki, sluchawki, mikrofon) Podpinałem różne głosniki etc. lecz ciągle nic. Dałem starą karte również i też to samo.

PS:Jack od głośników przy dotykaniu wejścia wydaje dziwne dzwięki przerywania jakby, co zrobić? 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pokaż screena z menedżera urządzeń > kontrolery dźwięku wideo i gier, może jako źródło dźwięku jest wybrane high definition audio od nv po zmianie karty, w panelu sterowania > sprzęt i dźwięk > dźwięk > zakładka odtwarzanie pokaż jakie masz tam urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Co nie? Ja napisałem, że to RTX 4080 ze zmniejszonym TGP. Z czego jest niby okrojony? Zanim coś napiszesz to może to zweryfikuj a nie piszesz coś co ci się wydaje. Cytat z testu PurePC.
    • Myślałem o zmianie platformy bo obecna zaczyna być ograniczeniem ale jak mam być szczery to...walić to. Producenci chcą tylko coraz więcej kasy a sprzęt coraz gorszy jakościowo. Na AM5 cyrki z długim bootowaniem i "trenowaniem" pamięci. Z kolei procki Intela ciągną prądu jak smok, mają problemy ze stabilnością a do tego coraz częściej słychać o ich degradowaniu się... Na obecnym etapie wolałbym wymieniać laptopa co 3 lata niż ładować się w wymianę platformy.
    • Zaś chociaż w daily PC mam 7700X który lekko robi w PBO  5.25 przy 1.05V , ram Patriot Viper 7600 @ 6000 CL 28-28-28, tutaj wszystko perfekt 👍.
    • Ciut szybszy 4070 ti za niecałe 3300zł: https://www.ceneo.pl/150838819 A najlepiej poluj nawet na 4070 ti Super.
    • Wersja 1.2 https://wowo89.de/pl/skrypty/TuningWin11(wowo89)-1.2.rar - Ustawienie flagi LongPathsEnabled w rejestrze - umożliwia obsługę dłuższych ścieżek plików i folderów w systemie Windows. Domyślnie system Windows ogranicza długość ścieżki do 260 znaków, zmiana tej flagi pozwoli na obsługę dłuższych ścieżek - maksymalnie do 32 767 znaków. - Usprawnienie podczas czyszczenia dysku systemowego Kasowanie folderu Windows.old (poprzednich instalacji systemu) do tej pory kod wyglądał w ten sposób, jednak w nowej wersji deweloperskiej pojawił się problem z usunięciem Windows.old w ten sposób REM Usuwanie folderu Windows.old echo Usuwanie folderu Windows.old... rd /s /q C:\Windows.old > nul 2>&1 echo Usunięto poprzednie instalacje systemu Windows echo. aktualnie po zmianach kod wygląda tak: REM Usuwanie Windows.old if exist C:\Windows.old ( echo Nadawanie użytkownikowi uprawnień do edycji folderu Windows.old... icacls C:\Windows.old /grant %USERNAME%:F /t >nul 2>&1 REM Sprawdzenie atrybutów folderu Windows.old icacls C:\Windows.old | findstr /i /c:"%USERNAME%:F" >nul 2>&1 if errorlevel 1 ( echo Nie można nadać użytkownikowi uprawnień do edycji folderu Windows.old. ) REM Sprawdzenie, czy są aktywne procesy w folderze Windows.old tasklist /fi "imagename eq *" /fi "modules eq C:\Windows.old\*" 2>nul | find /i "C:\Windows.old\" >nul if not errorlevel 1 ( echo Znaleziono aktywne procesy w folderze Windows.old. echo Zamykanie procesów... REM Zakończenie wszystkich procesów w folderze Windows.old taskkill /f /im * /fi "modules eq C:\Windows.old\*" >nul 2>&1 ) REM Usuwanie folderu Windows.old echo Usuwanie folderu Windows.old... rd /s /q C:\Windows.old >nul 2>&1 REM Sprawdzenie, czy folder Windows.old został usunięty if exist C:\Windows.old ( echo Folder Windows.old nadal nie został usunięty. Sprawdź uprawnienia administratora lub ręcznie usuń folder Windows.old z dysku C: ) else ( echo Folder Windows.old został pomyślnie usunięty. echo Usunięto poprzednie instalacje systemu Windows. ) ) else ( echo Folder Windows.old nie istnieje. ) echo. przetestowane na Win10 / Win11 - wersje stabilne i Win11 w wersji Insider Preview kanał DEV - po zmianach folder Windows.old jest poprawnie usuwany  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...