Skocz do zawarto┼Ťci
komputronik

­čîč Mega Oferta dla Firm! Konfiguracja Drukarki Teraz 50% Taniej! ­čľĘ´ŞĆ

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga W┼éa┼Ťciciele Firm! ­čôú Zdob─ůd┼║cie swoje wymarzone drukarki z niesamowit─ů ulg─ů - teraz z ka┼╝d─ů drukark─ů, konfiguracja a┼╝ o 50% taniej! ­čĺ░­čÄë Idealna okazja, aby zaktualizowa─ç wasze biurowe wyposa┼╝enie i cieszy─ç si─Ö wydajno┼Ťci─ů na najwy┼╝szym poziomie. Nie przegapcie tej wyj─ůtkowej oferty:┬áhttps://bit.ly/ulga-dla-firm-wyprzedaz.

wew_bannerdzielacysekcje-1520x220-jpg_7d

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

• Ostatnio przegl─ůdaj─ůcy   0 u┼╝ytkownik├│w

Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.

• Tematy

• Odpowiedzi

• To Tobie w og├│le Ci ich ┼╝al?┬á
    • Jak widz─Ö kto do┼é─ůcza i organizuje protesty tym mniej mi ┼╝al rolnik├│w. Ciekawe, ┼╝e za PiSu siedzieli cicho a to PIS to g├│wno zacz─ů┼é.
    • Mia┼éem swego czasu ┼╝├│┼étego Punto II. Wersja Sound, a wi─Öc fotele, nag┼éo┼Ťnienie i kolor tapicerki taki jak w Sportingu, ale bez skrzyni sz├│stki i bez nak┼éadek na progach i lotki tylnej. Bardzo dobrze ten w├│z wspominam. Je┼║dzi┼éem nim przez kilka ┼éadnych lat i by┼éo to jedno z najfajniejszych aut jakie mia┼éem . Mia┼éem dok┼éadnie w tym samym okresie przyjemno┼Ť─ç porusza─ç si─Ö r├│wnie┼╝ Clio II po lifcie i Renault by┼éo lepiej wykonane w ┼Ťrodku. Og├│lnie Clio II ma ca┼ékiem nie┼║le zrobion─ů dech─Ö, je┼╝eli chodzi o materia┼éy. Fotele by┼éy na d┼éu┼╝szych trasach wygodniejsze od Fiatowskich "kube┼ékowych", bo by┼éy twardsze. Mniej by┼éo za to miejsca, takie mam wra┼╝enie. Tutaj g┼é├│wnie chodzi mi o pasa┼╝er├│w tych z ty┼éu.┬á Jak punto to fajnie, ┼╝eby by┼é 16 zaworowy. Pali bardzo ma┼éo (nie wi─Öcej ni┼╝ 1.2 8v) a je┼║dzi to naprawd─Ö fajnie. Fiat cz─Östo puszcza olej i si─Ö poci, sprawd┼║ czy nie jest totalnie ulany. Jak wida─ç ┼Ťwie┼╝e ┼Ťlady to raczej od razu b─Ödzie trzeba uszczelnia─ç. Clio kt├│rym wtedy je┼║dzi┼éem by┼éo z 1.4 98hp i te┼╝ to bardzo przyjemnie je┼║dzi┼éo. Cz─Ö┼Ťci do Fiata naprawd─Ö bardzo, ale to bardzo tanie. Bol─ůczk─ů jest elektryczne wspomaganie, cz─Östo na mrozie (jak jest uwalone) mo┼╝e si─Ö wy┼é─ůcza─ç. Najcz─Ö┼Ťciej pada tzw czujnik skr─Ötu. Najpowa┼╝niejszym zarzutem do Fiata b─Ödzie kwestia zabezpieczenia blach. One przewa┼╝nie z zewn─ůtrz wygl─ůdaj─ů bardzo ok, ale mo┼╝e nie by─ç ju┼╝ prog├│w. Punto II ma takie newralgiczne punkty w pod┼éodze, kt├│re wr─Öcz musz─ů zgni─ç, bo s─ů nieprzemy┼Ťlanie┬áukszta┼étowane i zbieraj─ů w zakamarkach syf. Bardzo cz─Östo nadkola z ty┼éu s─ů w stanie z┼éym, sprawd┼║ te wn─Öki. Oryginalnie Fiat nie stosowa┼é plastikowych os┼éon nadkola... Clio po tym wzgl─Ödem jest zdecydowanie poziom wy┼╝ej. B─Ödzie ┼éatwiej znale┼║─ç co┼Ť, co jeszcze nadaje si─Ö do je┼╝d┼╝enia. Raczej szybciej znajdziesz te┼╝ egzemplarz z jakim┼Ť podstawowym przyzwoitym wyposa┼╝eniem ┬á
    • Ile dobrych? Chocby ostatnie lata, dsy 1-3, demon souls, lies of p, wolong, elden ring, dodac do tego niohy , bloodborny, jakies mortal shelle Tez juz mam dosc tego szajsu, mam nadzieje ze rotr bedzie blizej do got ni┼╝ do wolonga
    • No w┼éa┼Ťnie, bo ja pr├│bowa┼éem si─Ö w┼éa┼Ťnie pobawi─ç niby "darmowym" thaiphoon burner, ale okaza┼éo si─Ö, ┼╝e on taki darmowy nie jest i brakuje mu w wersji freeware takiej malutkiej, bezu┼╝ytecznej funkcji jak zapisywanie profilu na ko┼Ť─ç. Prosz─Ö o jaki┼Ť soft, niby jutro ju┼╝ b─Ödzie nowy RAM, ale nie wiem czy w przysz┼éo┼Ťci si─Ö nie przyda, bo czeka mnie du┼╝o eksperyment├│w z moim ch...ym komputerem.
  • Aktywni u┼╝ytkownicy

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...