Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czy dana pamięć ram będzie pasować do tej płyty głównej?

PAMIĘĆ RAM: Lexar Ares RGB, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL30 

PŁYTA GŁÓWNA: Gigabyte B650M GAMING X AX

Edytowane przez tolfu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Send1N napisał:

Będzie.

200w.gif?cid=6c09b9522u61erg4x8o3ioi779j

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• W wyborach w 2023 zagłosowałęm na KO pomimo, że coraz mocniejsze skrzydło lewicowe mnie od nich odpycha, to dałem im szanse bo po 8 latach PiS-owskiego rozdawnictwa, potrafię zrozumieć że nie da się obecnie wygrać wyborów w Polsce będąc rozsądnym gospodarczo, taki mamy klimat i tyle, zamiast lewicy w koalicji wolałbym odrobinę rozsądniejszą Konfederację, ale jest jak jest. W samorządowych nie zagłosowałem z prostego powodu, nie było na kogo a KO mi podpadło popierając naszą "wspaniałą" panią prezydent Dulkiewicz i finalnie stwierdziłem że szkoda czasu. W Europejskich waże swój głos pomiędzy KO i TD, ale mogę też nie wybrać się wogóle jak znowu na pierwszym miejscu będzie ideologia zamiast myślenia o gospodarce.    Bo nie może, inne czasy inni ludzie, pokolenie ludzi dorosłych z tamtych czasów to obecnie praktycznie ludzie przechodzący na emeryturę, młodzi z tamtych czasów dobijają do 50-ki a najmłodsi do 40/40+, i to były pokolenia zaprawione w bojach lat 90-ych wczesnych 2000-ych, obecni 30 latkowie byli wtedy młodsi niż jest teraz moja córka, to pokolenie nie przygotowane na takie atrakcje, oni zostali nauczeni, że do 2015 rządził Tusk i była bieda, a po 2015 przyszedł PiS i nastały złote czasy, któś powie że to głupie? no głupie i co z tego, fundnij im taką przejażdzke jak moje pokolenie miało pod koniec lat 90-ych jak wchodzilismy w dorosłe życie i cała pierwszą dekadę XXI wieku, albo okres kryzysu który wybuchł w 2008 i trwał praktycznie kilka lat, to za trzy lata będziesz miał u władzy PiS bo oni obiecają wszystko każdemu, a w koalicje pójdą nawet z lewicą.
    • Kup sprzęt gamingowy Lenovo i odbierz gry: https://bit.ly/3W0zTwG
    • Patrzysz tylko na jakąś podstawową pensję. W państwowych to najmniej ważne. Ci posłowie albo ministrowie siedzą w radach nadzorczych spółek i mają dużo bonusów. Dostajesz też informacje i znajomości. Mało to było afer, że ktoś kupił nieruchomość za grosze.
    • I gdzie tam masz JRPG? W mojej opinii Nioh 2 nie ma nic wspólnego z JRPG (poza tym, że jest to gra japońskiego dev), to jest zdecydowanie bardziej soulslike, ARPG.     Może by się dało. Wieśka 3 wcisnęli.   Największa baza graczy na PC? Coś mi się kłoci z tym:
    • Gaming kupujesz, nagrody zyskujesz! https://bit.ly/3vS4Zf5
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...