Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeżeli rozwalić item można tylko za pomocą runy za 2k bądź wydropionej, mam level 11 i nie dropnęła do tej pory żadna, to nie widzę sensu zbierania całego tego balastu, który daje dosłownie grosze, a teleport do miasta jest wolny jak emeryt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym poziomie to raczej nie ma sensu, spokojnie potem to będzie lecieć masowo i na luzie będzie tego aż nad to.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mała aktualizacja i info od twórców

https://forum.lastepoch.com/t/post-launch-mid-week-update/64913

Cytat

Wow, what an opening week for Last Epoch. We are absolutely floored by the turnout and response to the game. Having started as an after-hours passion project from die-hard ARPG fans, we’re in awe that Last Epoch reached 265,000 players online at one time this weekend, the #39 highest concurrent user count recorded on Steam - ever. We appreciate you all bearing with us as the load initially gave us trouble for online gameplay, but we’re happy to say that we’re holding mostly steady above 200,000 players in-game and have made improvements each day in the backend infrastructure to support the demand. We’ll continue to monitor and address any issues that crop up.

Cytat

Future Content

We’re excited to start to share with you the future content plans we have for Last Epoch, including our next major Cycle patch, 1.1.

The content coming for Patch 1.1 is designed specifically in two parts. The first, and most important part is focusing on and committing time to act on player feedback. We are wholly committed to making the best ARPG in the genre, and listening to our amazing community is a big part of that. In addition, throughout the 1.0 Cycle we intend to release quality of life and bug fix patches regularly.

Secondly, as you all may know, we’re going to have a heavy emphasis on expanding end-game content now that we’ve released 1.0. For future patches we have plans to expand the monolith, bring great new itemization options, add more boss content, class and balance updates, campaign content, etc. For 1.1 specifically we’ll be focusing on bringing some “pinnacle” content, or very hard fights that will give you challenges to aspire to. We’ll be sharing more on this and more of what’s to come in 1.1 in the not too distant future.

It’s worth emphasizing that EHG has a strong focus on listening to the community, as it’s where our team came from, and we want to hear what you want to see in the future. We are active in our forums, Reddit, and social channels, so if you want to see something, please do voice it! You are not shouting into the void, nor do you have to amass an army to get us to take notice. We’re there and ready to have conversations with you all.

Cytat

Incoming hotfixes/post 1.0 patches

We have a good sized bugs fixing and quality-of-live improvements patch that we’re hoping to deliver this week, and plan to continue releasing weekly patches. In addition to weekly patches, the team will be actively monitoring services and applying hotfixes as needed.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam serwery? Ogarnęli już jako tako i da się grać online, czy nadal słabo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj grałem jak było ok 200k grających i bez wiekszych problemów, dzisiaj widzę na ich DC że coś tam robili bo znowu coś się działo ale jest juz naprawione, jednak jeszcze zdarza się że komuś przechodzenie z lokacji może nie być płynne.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Isharoth napisał:

Jak tam serwery? Ogarnęli już jako tako i da się grać online, czy nadal słabo?

Do 15 da się grać, później szkoda nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaluje, ze zaczalem grac na serwerze online, mam okropna chec rozpoczac na nowo postac offline. Jesli juz mam czas grac to jest to godzina 17-18, wczoraj wbilem a tutaj kolejka na 6k, niby nieduzo, ale po 15 min  praktycznie sie nie ruszla. Podziekowalem. Jak dzisiaj bedzie to samo, to odpalam offline i robie na nowo postac, jakies 30 lvl wbilem wiec pewnie nadrobie szybciej niz tutaj uda sie wbic. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 34 lvl, zostaję na online bo i tak mało gram i nie chce mi się bawić w drugą postać. Najwyżej nie dojdę do endgame i w kolejnym sezonie nadrobię. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jest problem z EU, to warto zmienić region na US, i wtedy jest większa szansa, że wejdzie, a potem  w grze zmienić region- aktualizuje się przy przechodzeniu między mapkami w grze, albo zostać na tych 120ms xD Jak wczoraj wbijałem do gry na EU to nie było problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej, nawet teraz jest kolejka do logowania, co prawda 9 osób ale jest :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwię się, że gracze nie zbombardowali do tej pory gry negatywnymi recenzjami wbijając ją w ziemię. Tak długi czas i nadal problemy z podstawowym wejściem na serwer to jest jakieś nieporozumienie i absolutnie żadne tłumaczenia twórców tego nie zmienią, macie strasznie wysoką tolerancję i podziwiam Was za upór. U mnie dawno poleciałoby z dysku za takie numery i zrobiłbym zwrot na Steam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

D4 też miało srogie problemy, a to duże studio.

Mi się gra fajnie, trochę rozwój skilli i mapa/questy porąbane, ale fajnie się kosi mobki. I w końcu brak otwartego świata... Ja już do D4 chyba nie wrócę prędko. 

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja problemow z wejsciem na serwer nie mam, a jak mam to zmieniam na us kiedy ta czesc stanow spi i mozna grac, ping ~100 tutaj nie robi zadnych problemow a najwieksza kolejke to mialem ostatnio chyba ok 20.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj kupiłem grę ponownie i grałem do 20. Nie miałem takich problemów z online jak wcześniej. Jedynie lokacje się dłużej doczytywały.

No i czasem jest tak, że jak się kliknie portal do miasta, to rzeczywiście można czekać w nieskończoność, ale odkryłem że wystarczy kliknąć gdzieś indziej (czyli ruszyć gdzieś postacią), a potem ponownie na portal i jakoś działa. :E Magia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
41 minut temu, caleb59 napisał:

Dziwię się, że gracze nie zbombardowali do tej pory gry negatywnymi recenzjami wbijając ją w ziemię. Tak długi czas i nadal problemy z podstawowym wejściem na serwer to jest jakieś nieporozumienie i absolutnie żadne tłumaczenia twórców tego nie zmienią, macie strasznie wysoką tolerancję i podziwiam Was za upór. U mnie dawno poleciałoby z dysku za takie numery i zrobiłbym zwrot na Steam.

Nie mam jakiś problemów z graniem, a co do bombardowania, to i tak dostali za swoje, przed premierą mieli 88%, a teraz widać jaki odnotowali spadek, każdy ma prawo wystawić negatywa i za to ich nie winię, ja wystawiłem pozytywa, bo gierka na to zasługuje jako gameplay, itemizacja itd, to jest na wysokim poziomie, gierka jest lux pod tym względem, robi to co powinno zrobić D4.. choć jej bliżej do poe, POE to nadal kolos, tutaj mamy dużo łatwiejszy system jak i jest tego mnie, gra ma się rozwijać jak sami to zapowiadają, zobaczymy.

edit: To moja postać. Lecę pod młynek - Warpath(ścieżka wojenna)

YrpiUi1.png

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak przeglądam sobie screeny co tu wrzucacie, czytam posty i muszę powiedzieć że całkiem spoko to wygląda, chyba się skuszę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Reddzik napisał:

Nie mam jakiś problemów z graniem, a co do bombardowania, to i tak dostali za swoje, przed premierą mieli 88%, a teraz widać jaki odnotowali spadek, każdy ma prawo wystawić negatywa i za to ich nie winię, ja wystawiłem pozytywa, bo gierka na to zasługuje jako gameplay, itemizacja itd, to jest na wysokim poziomie, gierka jest lux pod tym względem, robi to co powinno zrobić D4.. choć jej bliżej do poe, POE to nadal kolos, tutaj mamy dużo łatwiejszy system jak i jest tego mnie, gra ma się rozwijać jak sami to zapowiadają, zobaczymy.

edit: To moja postać. Lecę pod młynek - Warpath(ścieżka wojenna)

YrpiUi1.png

Brakuje mi tutaj z D3, mozliwosci pokazania postaci ze strony, czy tez zobaczenia ekwipunku postaci na drabince jak robia areny, czy nawet inspekcji kogos z party.

Ja dzisiaj dopiero kampanie skonczylem i pierwszy monolith zrobilem, dopiero 58lev wiec jeszcze mi zejdzie na dobicie do 100.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Aktualnie przygotowuję się do walki z bossem Monolitu 85lvl
CnSlRRj.png

Walczyłem z nim w party ze znajomym, ale nie szło go zaciupać. Poprawiłem co nie co, może pomoże, bez tego nie odblokuję dalszych monolitów. Zostały jeszcze 3 monolity oprócz tego ze screena zanim odblokuję wersję "empower".

Ubity dziad:
image.png?ex=65f2dea2&is=65e069a2&hm=a1b

btw Ta wiem, spolszczenie zostawia wiele do życzenia.

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fabuła chyba skończona, 55 level. 

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

świetnie, robiłem dungeon, dostałem DC i po kluczu i wejsciu do dungeonu xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hello Travelers! Patch 1.0.1 is being rolled out! Fixing skill bugs, controller issues, scene issues, and more! This patch is required - if you do not see the update, please try restarting Steam. As part of this update, we will also be restarting town servers (if you are in a town, you will be disconnected while the patch is rolled out). For the full patch notes, see the patch notes post here: https://forum.lastepoch.com/t/last-epoch-1-0-0e-patch-notes/65666
Obraz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Was też po patchu wrzuciło w polski czat? Masakra jakas, Polacy w grach online zachowują się najdelikatniej mówiąc jak zwierzęta. Same albo bluzgi albo pisanie jakichś totalnych głupot, cytowanie jakichś suchych memów etc, poziom gimnazjalny.

edit: już 11 osób zablokowałem bo taki chlew na tym czacie robili, po prostu porażka.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak, a dodatkowo przy niezmienionych ustawieniach gpu ciągnie o dobrych 50w więcej, no elegancki patch 😇

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety tak, mimo że mam język angielski. Da się to zmienić? Mam wrażenie że 15 latkowie tam piszą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można zmienić język czatu, wyłączyć itp. Zmiana języka czatu następuje przed zalogowaniem się, a czat można wyłączyć w czasie gry w opcjach czatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi