Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry żart :E, ale... Nie no, bez przesady, pisząc już całkiem serio - nie może być aż tak źle? 😮

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak odpaliłem to musiałem sprawdzić czy mam 360 stopni ustawione bo czułem jakbym miał 180 stopni. I było 360 a jeździ się jak na 180, strasznie szarpie bolid i nie naturalnie się skreca. Krutyj też o tym mówił jak widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, ponoć "poprawili responsywnosić" i faktycznie trzeba ustawiać ok. 400 st.
No, to rzeczywiście nie brzmi dobrze, jakby się nad tym zastanowić :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie marnuje godzin z triala, czekam na patch co ma to poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie skończyłem triala, nie wiem o co Wam chodzi, u mnie wszystko OK ;)  Trochę Grand Prix przejechałem, trochę multi i nie narzekam ;)  Ale mimo to nie kupuję narazie bo i tak bym nie grał, nie w lato. Obecnie 24st. w chacie i jestem mokry jak ściera po tych 5 godzinach :(  Mimo wentylatora. Co z tego że łeb suchy, jak plecy i gacie mokre, dziękuję bardzo :E Gdyby była klima to tak, ale w tych warunkach....  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W mojej norze dochodzi do 30 stopni ale się ze mnie nie leje ;) a w F1 jeździ się tragicznie ;) i jak to wiele osób przed premierą mówiło , tak jest i po wypowiedziach na reddicie itp jest tak samo, na nawet na padach nie jest najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie wy wszyscy mieszkacie, w Alicante?! :E 
U mnie na dworze 22 st. w domu luzik bez klimy i jedynie z wentylacją w oknach, do upałów to tak z 10 st. C brakuje, no, minimum 8... 
Zaraz podpinam kółko i włączam ACC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja UK, 18 na zewnątrz ale moja nora jest mała i się szybko nagrzewa, rano jest 16 stopni  ;) a czasami poniżej 10 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W normalnym bloku/domku bez izolacji i jak masz okna od południa/zachodu to takie temperatury nie są niczym niezwykłym :szczerbaty: U mnie póki co do 25 stopni dobija, ale jak mieszkałem w kawalerce przeszklonej to miałem nawet 32 stopnie i to bez PC na chodzie XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ja resztę roku preferuję temp. max 18st. w domu, to 24+ latem to jest dramat ! :( Lubię upał, ale nad wodą czy przy basenie w ogrodzie, nie w chałupie przy kompie ;) Obecnie 20 na dworze, 22 w domu

https://www.ppe.pl/news/343803/f1-24-to-downgrade-nowe-wyscigi-codemasters-podzielily-recenzentow.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpaliłem triala, syf totalny 😁 .

Codziarze bez formy, koncertowo skopali EA WRC a tutaj wypuszczają rok w rok to samo, bo ?... hajs się ma zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Codziarze to chyba teraz w EA nie mają za dużo do powiedzenia, tańczą tak jak im EA zagra :( Obejrzałem wczoraj filmik Patryka i nic takiego u mnie nie występowało. Zmieniłem tylko przycisk ERS i widok do tyłu, reszta stock, z kątem obrotu koła nic nie grzebałem. Chyba grałem w inną grę :szczerbaty:  Jedynie do czego mogłem się przyczepić i lałem z tego, to trochę im się tablica z DRS przestawiła na prostej start/meta 😀  Na filmie poniżej to widać 

Za dobre kierownice macie, potem tak jest ;)  Mielibyście T300 to nie byłoby problemów 8:E

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wcześniej dało się grać na obrocie 300-360 i na prostej kiera nie była bardzo czuła jak tutaj, jak nic nie zmieniałes to się nie dziwię bo wiele osób mówi że dopiero przy 400 jest w miarę ok ale tak nie powinno być. Gra dziwnie się skaluje i jak ustawisz mniejszy kąt niż 400 to gra nagle wygląda jakbyś miał 180 stopni. Co ma t300 do DD? Skoro mają to zmienić to znaczy że coś jest nie tak ;) bo skoro jest ok to po co? Xd

A wszystko dlatego że jest mega nienaturalna przyczepność z przodu. 

Co idealnie jest pokazane np tutaj 

Edytowane przez Dominix1910
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na kole SF1000 mam "z urzędu" 360°, w grze też nic nie ruszałem i było git. Wiem o tych jajach z tą grą, ale u mnie jakimś cudem ok :hmm: Obrót kiery działa tak samo jak w 23. Z nienaturalną przyczepnością też się nie spotkałem. Nie wiem, może przez to że gram z kontrolą trakcji i z ABS :hmm:

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od razu mialem takie wrazenie jak na tym filmie krutyja, ze cos jest nie tak z przyczepnoscia i jak czule jest auto. Teraz sobie na chwile odpalilem, ustawilem 400 stopni na kierownicy i dalej jest kaszana, zrobilem kilka kolek na bahrajnie i odpuscilem.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jeśli to faktycznie przyczepność, to przecież kąt obrotu niczego nie zmieni, jedynie utrudni branie ciaśniejszych zakrętów odpowiednio szybko :EMyślałam, że coś liniowością popsuli, ale na tych filmikach faktycznie tego nie widać, ruch kół odpowiada raczej ruchom kierownicy. 
W sumie pewnie i tak nie kupię, to nie powinienem się nawet interesować...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież branie tych zakrętów full throttle to wygląda jak w gierce Asphalt na telefon XDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś żałuję że tego nie wypróbowałem :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi