Skocz do zawartości
Corbi95

Kupno używki gwarancja MSI B550

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem ostatnio używane MAG B550 Tomahawk. Gość sprzedawał jako miesiąc czy dwa używane z gwarancją do listopada 2025 roku.

Teraz tak.... Płytę główną otrzymałem w kartoniku, posiadam numer seryjny, w środku jakaś naklejka tez z jakimś kodem kreskowym, dwa kabelki czyli pewnie zestaw standardowy. Sprzedawca nie dołączył żadnego potwierdzenia zakupu, ani nic podobnego.

Nie mam póki co jak sprawdzić płyty czy działa bo nie skompletowałem jeszcze całego zestawu. 

Jak sprawdzić czy ta płyta jest na pewno na gwarancji tak jak było w ogłoszeniu oraz w razie jakiejś awarii na jakiej podstawie i gdzie dokonuje się  gwarancji? Na stronie MSI czy trzeba przez sklep, w którym była zakupiona ( tego też nie znam) i jakie kwitki podczas takiej gwarancji potrzebne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to oby okazała się sprawna.... 😁 Trochę gościu dał dup.., że nie dołączył dowodu zakupu do przesyłki. Mam nadzieję, że nie żaden oszust.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Corbi95 napisał:

No to oby okazała się sprawna.... 😁 Trochę gościu dał dup.., że nie dołączył dowodu zakupu do przesyłki. Mam nadzieję, że nie żaden oszust.

Może zapomniał ale bez dowodu zakupu gwarancji nie ma 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz do niego żeby Ci podesłał mailowo, pewnie sam też w takiej formie dostał fakturę jeśli kupował przez neta  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, udało się. Otrzymałem na maila fakturę od sprzedawcy. Płyta była kupiona w RTV. Czy to działa tak, że w razie co mogę iść do jakiegokolwiek RTV? Nie musi być koniecznie sklep w którym było kupowane, no nie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej w byle jakim RTV oddasz, ale jak płyta działa to na 99,9% będzie działać do końca gwarancji i jeszcze u kilku następnych właścicieli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A no to git, oby tak było :-) dwa dni temu złożyłem już kompa, jeszcze że Stara grafika i wydaje się wszystko w porządku z nią 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi