Skocz do zawartości
Scorpiada

Drukarka kolorowa w cenie do ok. 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, poszukuję drukarki (może być jednofunkcyjna) do 1000 zł. Może być używana. Nie potrzebuję skanera, ani innych bajerów -- wszystko skanuję apką w telefonie. Mogę poczekać, na razie się rozglądam. Myślę, że cena jest też do ''negocjacji'' :) Ale nie ukrywam, że super byłoby znaleźć coś poniżej 1k ;) 

Zależy mi na:
- druku kolorowym
- automatycznym druku dwustronnym
- szybkości
- taniej eksploatacji
- dobrej jakości druku
- drukowaniu przez wifi/bluetooth 
- drukowaniu z telefonu/tabletu 

Obecnie mam wysłużonego już Brothera DCP J525W. Sprawuje się dobrze, ale prędkość druku nie powala. Wg danych w Internecie drukuje naprawdę szybko, bo ok 30 stron/minutę, ale moja nie osiąga takich prędkości. Raczej 5 stron/minutę. Potrzebuję czegoś szybszego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, od siebie polecam zerknąć na laserową drukarkę LaserJet Pro M255dw z dupleksem o szybkości drukowania 21 stron/min, Wi-Fi oraz drukowaniem bezpośrednio z telefonów i tabletów. Minusem tej drukarki jest droga eksploatacja. 

Druga propozycja to atramentowa Smart Tank 670 więc jakość druku będzie gorsza, ale eksploatacja dużo tańsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Sprzedawca (S): proponuję dodatkowe ubezpieczenie, będą inne raty, odejdzie oprocentowanie. Ja (J): to poproszę regulamin, chętnie przeczytam, a w międzyczasie można obsłużyć kolejnych klientów S: no ale jak Pana sprawy nie dokończę, to nie mogę w systemie uruchomić kolejnego klienta J: To proszę poczekać aż przeczytam, bo muszę wiedzieć czego dotyczy, jaki jest zakres i dodatkowy koszt S: Dobrze, to może bez dodatkowego ubezpieczenia, raty 0%? J: Dziękuję, poproszę. dostaję papiery do podpisania, które i tak w większości czytam przed podpisaniem  Wolę poświęcić te 5 minut na przeczytanie tego co podpisuję niż potem wpierniczyć się w coś i użerać się znacznie dłużej. Już tak umowę z dostawcą usług multimedialnych "podpisałem". Z konsultantem przez telefon. Wszystko niby ok. Dostałem dokumenty na maila, które w ciągu jakiegoś tam czasu trzeba było potwierdzić, zerknąłem tylko ogólnie, wszystko niby się zgadzało. Taaa, a potem okazało się, że cena po 7 miesiącach wzrosła o ponad 50% bo w warunkach umowy gdzieś tam było wciśnięte, że przez 7 miesięcy jest taniej, a potem stopniowo jakieś tam pakiety drożeją o czym jest  napisane w 4 innych dokumentach dołączonych do zestawu plików (wszystkich plików było 10). Od tamtej pory po prostu mówię: muszę się zapoznać z tym co podpisuję, czy Pan/Pani tak wszystko podpisuje bez czytania? Wtedy u wielu jest takie zwarcie w głowie, że no fakt, wypada czytać co się podpisuje.   Jak zamawiam coś online z odbiorem w sklepie to zazwyczaj coś czego nie ma na stanie w tym sklepie lub czegoś czego jest jeszcze w danym sklepie dużo (wtedy to taka forma rezerwacji). To znacząco zwiększa prawdopodobieństwo że nie otrzyma się jakiegoś sprzętu ze zwrotu lub z wystawy wciśnięty jako nowy.    
    • No moga i jestem tego swiadomy, ze na lepszej karcie moga zagrac lepiej. I co z tego ?? NIC! Ja nie slucham nawet muzyki na tych sluchawkach Do tego audio na pewnym poziomie nawet laik rozni ale pozniej to juz kwestia subiektywna i karty dzwiekowe do muzyki niekoniecznie beda graly lepiej w grach i niekoniecznie uznam, ze dzwiek bedzie lepszy.
    • Senki 600 "wyłapią" każdą niedoskonałość źródła i tylko to miałem na myśli...  Pracując w sklepie Hi-Fi miałem na półce HD 600 + pozostałem graty za grubą kasę, wiec coś tam jaszcze pamiętam jak one grały ech... P.S. też siedziałem w sprzęcie Hi-Fi i END ale padły w lewym uchu receptory odpowiedzialne za pasmo ok 6kHz i tak mniej więcej od 2010 roku zakończyłem przygodę z audio   
    • Ja używam PT4 i też jest bardzo pozytywnie. Ciepło z rdzenia GPU jest odprowadzane z bloczka uniwersalnego i właśnie pasta tutaj ma ogromny wpływ na przekaz ciepła. Na ciekłym metalu miałem niższe temperatury, ale za 1gr płacić 50zł dla 5 stC mniej ? PT4 bardzo dobrze sobie radzi na małych rdzeniach, poza tym na CPU też https://allegro.pl/oferta/pasta-termoprzewodzaca-endorfy-pactum-4-4g-12w-mk-2-60-g-cm-ey0c004-13147562387
    • Akurat z dźwiękiem to chyba lepiej pójść w sprzęt typowo dedykowany, porządny interface audio na USB np. Focusrite, M-Audio, PreSonus, Tascam, Mackie itp. Dźwiękówki dla mas do funu raczej się nie umywają do porządnego sprzętu, a każdy z producentów ma odchudzone wersje z małą ilością wejść, wyjść, preampów itd. co może służyć jako zwykła zewnętrzna "dźwiękówka".
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...