Skocz do zawarto┼Ťci
musichunter1x

rych┼éy koniec muzyki pop ­čĄú ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał bardziej nadaje się do działu z kawałami, więc niech będzie tutaj:

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Ci "arty┼Ťci" musz─ů mie─ç ju┼╝ nie┼║le nawalone w portach, jakby muzyk─Ö AI zacz─Ö┼éo robi─ç to te wszystkie "gwiazdki" mia┼éyby weso┼éo.

Cho─ç wtedy AI mo┼╝e raczkowa┼éo patrz─ůc na to do czego teraz mamy dostep ale muzyka pop tak w┼éa┼Ťnie wygl─ůd┬á

• Haha 3

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
31 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Cho─ç wtedy AI mo┼╝e raczkowa┼éo patrz─ůc na to do czego teraz mamy dostep ale muzyka pop tak w┼éa┼Ťnie wygl─ůd┬á

Oj, mo┼╝e nawet nie tylko pop :E
AI potrafi waln─ů─ç ca┼ékiem zgrabne teksty, ale Suno pono─ç nie rozumie nazw artyst├│w, wi─Öc nie mo┼╝na w ┼éatwy spos├│b nada─ç podobnego stylu....
Mimo to na pr├│b─Ö┬áwaln─ů┼éem "A song about batman cleaning his room, music in a style of "Dragonslayer" album with power metal":

https://suno.com/song/bce1c4c2-e85e-447f-aa44-8b70365d98ce
Drugi wynik: https://suno.com/song/ac5933aa-5ec8-4498-aefd-56f7892a31de

Edytowane przez musichunter1x
  • Like 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Oczywi┼Ťcie ┼╝e nie tylko pop. Mo┼╝e przynajmniej si─Ö sko┼äczy narzekanie ┼╝e "arty┼Ťci" maj─ů ma┼ée emerytury ­čÖé

Gdybym nie wiedzia┼é ┼╝e to AI to nie ma opcji si─Ö zjarzy─ç, a zrobiona w mgnieniu oka. Mo┼╝liwo┼Ťci s─ů niesamowite ­čśü

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Tylko AI jest w stanie zrobi─ç co┼Ť tak nudnego i generycznego.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Nic dziwnego jak si─Ö uczy na bazie tego co dzi┼Ť┬ánagrywaj─ů. :D

• Upvote 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

• Ostatnio przegl─ůdaj─ůcy   0 u┼╝ytkownik├│w

Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.

• Tematy

• Odpowiedzi

• na m├│j gust to jednak wina pami─Öci. System postawiony od nowa a potrafi zawiesi─ç si─Ö zaraz na ekranie logowania. Najciekawsze ┼╝e potrafi zawiesi─ç si─Ö podczas pr├│by ustawie┼ä w samym biosie. Na m├│j gust nie jest wi─Öc to wina przegrzewania procesora Awarie zg┼éosi┼éem do lenovo. .Laptop obj─Öty jest gwarancj─ů premium care. ( naprawa w domu w┼éa┼Ťciciela laptopa) Zobaczymy wi─Öc jak to b─Ödzie wygl─ůda┼éo w praktyce
    • Te┼╝ jestem ciekaw, poprzeczk─Ö zawiesi┼éa Frieda z ~60 podej┼Ťciami, oby kto┼Ť to w ko┼äcu przebi┼é.┬á Ale faktycznie przywo┼éanie summon├│w na pocz─ůtku powinno by─ç mo┼╝liwe i w taki spos├│b balansowa─ç rozgrywk─Ö mo┼╝na, usprawnia─ç hitboxy, ale nie tak ┼╝e w podstawce nagle┬áGodfrey ma tylko 1 pasek ┼╝ycia,┬áRadahn jest 2 razy prostszy ni┼╝ na premier─Ö.┬á Te┼╝ uwa┼╝am ┼╝e wszystko jest kwesti─ů buildu i skilla i cierpliwo┼Ťci, DLC by┼éo zapowiadane jako najci─Ö┼╝szy content jaki mieli┼Ťmy dosta─ç i taj powinno zosta─ç. Mamy wyzwanie przed sob─ů to dostosowanie buildu pod bossa, buffy, uczenie sie ka┼╝dego skilla na pami─Ö─ç powinno by─ç obowi─ůzkiem, dopiero 3 dzie┼ä po premierze a ludzie ju┼╝ chc─ů mie─ç wszystko ograne i rozpracowane, mimo ┼╝e sami nazywaj─ů si─Ö casualami to nie wiem gdzie tu logika, je┼╝eli ka┼╝dy przeszed┼é by sobie przez DLC spacerkiem jak przez podstawk─Ö gdzie jedynie Malenia by┼éa wyzwaniem.┬á Niestety musz─Ö sam zasmakowa─ç ko┼äcowych boss├│w aby odpowiedzie─ç, ale ludzie narzekaj─ů nie tylko na ko┼äcowych boss├│w i to mnie dziwi.┬áNie twierdze ┼╝e ka┼╝dy gracz powinien by─ç skilla jak speedruner ale oni daj─ů przyk┼éad ┼╝─Ö┬áda si─Ö pokona─ç bossa hitless na lvl 1 to znaczy ┼╝e my maj─ůc 150lvl+, 14 pot├│w, nie wiadomo jaki arsena┼é do wyboru co niekt├│rzy jeszcze summony┬ádalej narzekamy ┼╝e jest za trudno, a argumenty jakie padaj─ů to 'ale ja mam si─Ö nauczy─ç jak unikn─ů─ç ka┼╝dego ataku osobno i on ma ich 20' jak to tak mo┼╝na.┬áI te┼╝ chodzi mi o to ┼╝e ER zosta┼éo gr─ů roku, masa ludzi zagra┼éa i to by┼é dla nich pierwszy tytu┼é od FS i du┼╝o os├│b nie wie ┼╝e DLC podbija┼éo praktycznie zawsze poziom trudno┼Ťci cz─Östo dwukrotnie w por├│wnaniu do podstawki. Elden Ring mia┼éo od pocz─ůtku t─ů przypad┼éo┼Ť─ç ┼╝e bossowie spamowali aoe, combami gdzie dobry┬áopening mia┼éo kilka z nich i przed┼éu┼╝ane ciosy to normalna rzecz tylko dopiero teraz gdy poziom trudno┼Ťci jeszcze wzr├│s┼é ludzie zaczynaj─ů wali─ç negatywne recenzj─Ö, mo┼╝e trzeba bylo od pocz─ůtku o tym wspomnie─ç,┬áa nie bo przecie┼╝ 95% boss├│w da┼éo si─Ö facetankowa─ç i by┼éo ok, a gdy teraz trzeba si─Ö postara─ç o co┼Ť wi─Öcej to dopiero si─Ö zapali┼éa niekt├│rym czerwona lampka w g┼éowie.┬á To dla przyk┼éadu podaj mi bossa kt├│ry jest sprawiedliwy i na dzisiejsze standardy trudny.┬á
    • Elegancko, wykr─Öci─ç 33km/h solo to ju┼╝ jest konkret wynik, niezale┼╝nie od warunk├│w. Chyba, ┼╝e jedziesz z wiatrem, ale wiadomo ┼╝e takie cuda to tylko w bajkach. U mnie ostatnio te┼╝ 100km/500 metr├│w przewy┼╝sze┼ä under 3h, ale pizga┼éo w┼Ťciek┼ée powrotne 30 km, wi─Öc t─Ötno 166.┬á
    • Witam, poszukuj─Ö koniecznie bia┼éego monitora w okoliach 27 cali (nie mniej) (nie wi─Öcej niz 30) raczej w full hd bo gpu nie b─Ödzie jakies kosmiczne (rx 7600 8gb), b─Ödzie na tym co┼Ť grane, wi─Öc fajnie jakby mialo powy┼╝ej 100hz, ale w─ůtpi─Ö, ┼╝e taki istnieje.. Jedyne co znalaz┼éem to cos takiego https://iiyama-sklep.pl/1191-monitory-biurowe-bialy-monitor-iiyama-prolite-xub2792hsu-w6-27-ips-led-100hz-04ms-hdmi-displayport-hub-usb-flickerfree-4948570123360.html Wiem, ze pod wzgl─Ödem technicznym nie ma to zbytnio sensu, ale kobita si─Ö upar┼éa, ┼╝e musi by─ç bia┼éy i nie ma przebacz. Wiecie mo┼╝e o jakich┼Ť innych modelach, kt├│re byc moze przegapi┼éem?┬á┬á EDIT. https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-msi-mag-274qrfw-27-2560x1440px-ips-180hz-1-ms-gtg?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwsuSzBhCLARIsAIcdLm4hvBiZyxTpG2Q47dwCbVaoF-go3TVX7uJmOjYHtWANqBJr4XjIWFcaAih0EALw_wcB Znalaz┼éem cos takiego jeszcze, w gruncie rzeczy w najnowsze tytu┼éy ma┼éo gra, zawsze mozna zjechac z rozdzielczoscia, a zawsze to bardziej przyszlosciowy monitor.┬á
    • ┼╗ycz─Ö jak najd┼éu┼╝szej odsiadki cho─ç pewnie wi─Öcej ni┼╝ 6 miesi─Öcy nie dostanie a i tak go pewnie krab u┼éaskawi┬á­čśí Ziobro zaskoczenia ­čĄĚÔÇŹÔÖé´ŞĆ
  • Aktywni u┼╝ytkownicy

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...