Skocz do zawartości
Matsu24

Logitech G PRO X Superlight v1 czy v2 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Potrzebuje mysz na prezent(wireless).

Odnośnie preferencji trudno powiedzieć,teraz jest kablowe G502,używane na dpi 3200 🤨

W internetach znalazłam,że bezpieczny kształ to G PRO X Superlight.Różnica do nowej wersji ver2 to 100zł , czyli jak kupuje jako prezent i duży jest koszt całkowity superlight`a to dopłata 100zl to jest nic,raczej pomijalne i wolałabym kupić najnowszą wersję.

Tylko pojawia sie ALE,zapłacić więcej i dostać gorsze ,wręcz dziadostwo ? Tu jakiś "krul" internetów wpycha wersje superlight 2 jako TIER D ze względu na dramatyczne przełączniki youtube mouse tier klik , wersja 1 u niego ma tier B.

Ktoś ma,zna się na tym? Podpowie jak to wygląda z tymi przełącznikami?

Ewentualnie może jest jakaś inna opcja myszy? Ale chyba wolałabym kupić tą mysz z tematu ze względu na opinie,że to uniwersalny i bezpieczny kształt myszy.

Edytowane przez Matsu24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wersję v1 i śmiga już 2gi rok. Z tego co wiem scroll często i gesto umiera w tych myszkach. Ktoś kto używa g502 może mieć problem z przyzyczajniem się do g pro x bo jest to myszka symetryczna i bardzo lekka. Nie wiem w co ta osoba gra, ale skoro wybrała sobie g502 to może te 11 przycisków na myszce jest jej potrzebne? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi