Skocz do zawartości
pieczyk111

Głośnik z basem głównie do gier. Do 500 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Głównie korzystam z laptopa, pod tv mam adio pro a26 2 głośniki i jestem mega zadowolony, bas jest pełny i dźwięk przestrzenny też jest. Teraz kupiłem monitor msi mag 34 i chciał bym jakieś głośniki bo słuchawki czasami potrafią męczyć. Chciał bym coś co potrafi być w miarę przestrzenne i żeby bas był przynajmniej dobry. Z powodów ograniczonego miejsca najlepiej by to był jeden głośnik albo jakaś krótka listwa. Co możecie polecić? Może być nawet taniej niż do 500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pewnie jakiś "soundbar" Ci się sprawdzi, przy takich wymaganiach - Creative widziałem ma modele do 500zł (Creative Stage SE), a firma lepsza niż "mediaTech" więc nie powinno się to rozpadać od samego patrzenia 😁 

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wstępnym przejrzeniu recenzji podobno listwa Razer Leviathan V2 X podobno jest bardzo pozytywnie oceniania i ma to wszystko czego szukam. Ktoś miał z tym styczność? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! W cenie do 500zł raczej bez konkurencyjnym rozwiązaniem, a na pewno bijącym Stage i jego odmiany jest Mozos Cinema.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie odpada ze względu na dodatkowy głośnik niskich tonów. Ze względu na brak miejsca musi być wszystko w jednym głośniku 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem tego leviathana v2 x na próbę ale z tego co słuchałem na YT to obawiam się że będzie słabo, zwłaszcza że zasilanie z USB c. Ktoś orientuje się może jaką to w ogóle ma moc? Nigdzie nie mogę znaleźć. 

Co jeszcze myślę że sprawdzę JBL Bar 2.0 All in one ale tu już 100 zł ponad budżet. Zależy mi na niskich tonach a np na dwa głośniki od edifiera nie mam już miejsca. Macie jakieś sprawdzone listwy które można polecić ale bez soobwofera ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fizyki nie oszukasz. By był bas, to musi być gabaryt x cena (wynikająca z zaawansowanych drogich głośników z dużym skokiem, mocnym układem "napędowym" i odpowiednią korekcją DSP, umożliwiających uzyskanie niższego basu, przy stosunkowo niewielkiej kubaturze).

Takie soundbar Razer Leviatan 2X/Creative Stage SE zagra lepiej niż głośniki w monitorze, ale gorzej niż kolumny na które nie masz miejsca. Zaczynam odnosić wrażenie, że wymagasz więcej niż można wycisnąć z tych zabawek, szczególnie w tej cenie.

Te JBL pewnie lepsze niż te Razer i Creative.

Tak czy inaczej, wszystko wyjdzie jak posłuchasz - niestety dopiero wtedy będzie wiadomo czego Ty chcesz i jak te grajki się mają do Twoich wymagań.

Edytowane przez Kyle_PL
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pytanie co też oczekujesz od "basu"
soundbary w tej cenie co najwyżej będą dudnić plastikiem
kiedyś miałem creative katana i niestety ale takie wynalazki do PC nie mają sensu
mamy w pokoju soundbara od LG SK8 i tu już można powiedzieć, że subwoofer robi robotę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi