Skocz do zawartości
Zakuman

NOWE Fostex TH900 mk2 krakow

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaz leca NOWE fostex TH900 mk2, polska dystrybucja, gwarancja, mam na sprzedaz tylko jedna sztuke 
lokalizacja - krakow lub wysylka cena - 5999 - dla forumowiczow do rozsadnego nego ale juz duzo sa taniej od ceny sklepowej

th900mk2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Morele podaje pojemność aku (w x-kom są ściśle tajne, bo pewnie nikogo to nie obchodzi): https://www.morele.net/kategoria/laptopy-31/,,,,,,,p,0,,,,18764O1154137.1556873.1880081.968969,18749O!4686/1/?noi - dodam, że 14 cali jest bardziej mobilne. Pobaw się limitami mocy CPU (PL1 PL2 i inne nazwy). Potrzebujesz jak największej pojemności aku oraz najmniejszego zużycia energii. Seria "U" pomaga, ale limity możesz sobie wybrać sam i mieć gwaranta. Np. mój CPU ma o 42% większą wydajność przy 180 W niż przy 65 W, przy OC wręcz bywa walka o 2% wydajności kosztem nawet +50% prądu. Musisz pójść w drugą stronę. Np. mój zdławiony na 35 W działa dziarsko. Przy mało pobierających procesorach z laptopów możesz sobie zrobić i 10 godzin pracy bez ładowania (a może i 20h). Pytanie jakim kosztem, potrzebny eksperyment, ale niemal zawsze na 1 ładowaniu laptop wykona dużo więcej pracy przy niskich limitach. Te limity są bardzo krwawe i CPU się trzyma bardzo dokładnie zadanej wartości bez skoków. PS. powerbank też wskazany.
    • Jeden szczegół dość irytujący, nie ma możliwości przerwania combo mobka. Jak nie mam tarczy, to tryb dark souls przewrót ON.
    • ASUS Vivobook S15 K5504VA i5-13500H/16GB/1TB/Win11 OLED 120H za 3999 zł ma świetny ekran oled i długo daje radę na jednym ładowaniu baterii. Jeśli nie potrzebujesz dedykowanej karty graficznej, to będzie lepszym wyborem.  
    • Lewandowska tez tylko potanczyc chodzi  To nie tylko kwestia miejsca / komfortu nawiazania relacji. Wiesz, mi nie zalezalo na tym, zeby moja partnerka swietnie tanczyla, lubila muzyke czy co tydzien wychodzila do klubu z kolezankami. Troche inny profil mialem w glowie - wiec tez w innym miejscu sie za inna kobieta rozgladalem.  Zadne uprzedzenie, czysta statystyka ktora jak widac lubisz.  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...