Skocz do zawartości
kuberseros

Problemy z Instagramem oraz z przeglądarką Brave

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ostatnio problem z insta, oraz z wyszukiwaniem w przegladarce Brave (to są dwa osobne, niezwiązane ze sobą problemy, stwierdziłem że lepiej to wrzucić w jeden wątek zamiast robić osobne).

Sprawa z insta wygląda tak że storiki przestały się poprawnie wyświetlać, nie wiem algorytm się zdupczył czy co bo po odpaleniu appki (w przeglądarce zresztą to samo) nie pokazuje mi na pierwszym miejscu nowych storików z najcześciej odwiedzanych profili, tylko taki misz masz, czasem nowe, czasem w ogóle na pierwszym miejscu są już te obejrzane a nowe gdzieś tam z tyłu, czasem nawet te popularne profile jak wrzucają coś nowego to mi pokazuje że nic nowego nie ma, dopiero po wejściu w nie interfejs się odświeża i pokazuje te nowe. Od paru dni tak to wygląda, jakaś awaria czy co? Wywaliłem appke i zainstalowałem ponownie i bez zmian.

Druga rzecz która pojawiła się już dobry tydzień czy dwa temu dotyczy wyszukiwarki w przeglądarce Brave. Myślałem że to może chwilowe no ale okazuje się że nie. Zarówno mobilna (android) jak ta na pc ma tak samo, mianowicie przy wyszukiwaniu czegoś w googlu strona z wynikami zawsze odpala się w trybie jasnym. Oczywiście ustawiony jest wszędzie tryb ciemny, po odświeżeniu strony już wraca do trybu ciemnego,
No da się z tym żyć, chociaż jak wszędzie gdzie się da mam ustawiony tryb ciemny to trochę drażni to walnięcie jasnego ekranu przy wyszukiwaniu, a używam tego raczej często. Próbowałem ustawić na tryb jasny, potem znowu tryb ciemny ale problem nie znika. Pojawił się w tym samym czasie na obu urządzeniach, reszta działa dobrze. Przynajmniej nie znalazłem jeszcze strony która by się tak zachowywała.

Jakiejś rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Odinstaluj i święty spokój.

2. Czemu używacie jakiś nowych wynalazków? Chrome, Firefox czy choćby opera.

I tak podsumowując aby nie było że piszę od rzeczy, użytkowników którzy korzystają z takich aplikacji jak i przeglądarki to raczej tutaj ze świeczką szukać, może te 10-15 lat temu, ale większość wyrosła z facebuków itp :kupa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi