Skocz do zawartości
Norrberrto

klawiatura + mysz bezprzewodowa (gra)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy może ktoś polecić dobrą bezprzewodową klawiaturę i gryzonia.

Zastosowanie ogólne i gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

jeśli chodzi o klawiatury bezprzewodowe to nie mam zdania, ponieważ sam nie używam takiej. Natomiast jeśli chodzi o myszkę to sprawdź sobie tę opcję:

DM7 Switch Duo myszka z za 149 zł z sensorem PixArt 3370 i przełącznikami Kailh GM 8.0. Myszka działa w dwóch trybach na akumulatorze i oczywiście poprzez kabel. Dodatkowo ma super opcję, że umożliwia hot swap przełączników. Dzięki czemu możesz sobie dopasować myszkę pod siebie. Producent umożliwia dokupienie dedykowanych przełączników do zmiany. Sama myszka jest solidna i dobrze leży w dłoni.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testuję Logitech G PRO - dość droga zabawka i jeszcze nie wyrobiłem sobie zdania ale odczucia pozytywne.

W ręce leży idealnie, dobry klik, jednak podczas szybkiej gry mam wrażenie że następuje opóźnienie tak jak by się mysz haczyła - muszę jeszcze sprawdzić, czy to nie kwestia samego internetu po wi-fi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

sprawdź sobie na jakim poziomie jest próbkowanie. Być może ustawione jest 250Hz i to dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Logitech G PRO. Ogólnie dobry. Zasięg wręcz zarąbisty - około 10 m z kuchni z za ściany reagował prawie perfekcyjnie. Gdzie mój router ma trudności przebić się z sygnałem. 

Niestety nie leżał mi w ręce - troszkę za wysoki. Mam bardzo szerokie i grube dłonie, co dodatkowo podwyższa ułożenie ręki.

Obecnie testuję ENDORFY Lix Wireless Biały i jak na razie świetnie. Z zasięgiem nie ma problemu chociaż czułość słabsza od tego G PRO.

Mam poprzedni model jeszcze jako SPC (na smyczy) przy drugim kompie syna i jest katowany już od 2 lat i dalej działa.

Jeżeli nie będzie problemów z wi-fi to zostanie u mnie. 

Klawiaturę wybrałem REDRAGON Garen K656WB Pro RGB po długich namysłach i oglądaniu testów i jak dla mnie jest naprawdę świetna, chociaż troszkę głośna.

Tak jak w recenzjach niektórzy mogą potrzebować podstawki pod nadgarstki ponieważ  jest dość wysoka. Ja mam stoliczek z wnęką i tylko klawisze delikatnie wystają ponad linię stolika, co daje wyjątkowy komfort użytkowania klawiatury siedząc na kanapie czy w łóżku.

Edytowane przez Norrberrto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi