Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem w końcu przejść na słuchawki bezprzewodowe, ale nie chcę wydawać nie wiadomo ile dopóki się do nich nie przekonam, więc zakładam budżet +/- 300 zł.

Obecnie posiadam słuchawki Steelseries Arctis 3 i są to najbardziej wygodne słuchawki jakie miałem i na tym mi najbardziej zależy bo noszę je ponad 12 godzin dziennie.

Najlepiej gdyby słuchawki miały pasek amortyzujący jak w moich obecnych słuchawkach, nie jest to deal breaker, ale jest nim sztuczna skóra na nausznikach.

Jeśli macie coś do polecenia lekko po za moim budżetem to z chęcią też zobaczę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć @M96Its, zerknij sobie na Logitech G435 to sprawdzone bezprzewodowe słuchawki, są lekkie, działają bez opóźnień a nauszniki są z pianki.

Warto sprawdzić nasz materiał na yt o tym modelu. 

Jako drugą opcję sprawdź sobie HyperX Cloud Stinger 2 o zamkniętej konstrukcji i przestrzennym dźwięku DTS Headphone:X. Recenzję masz tutaj ;) 

• Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+1 dla G435

chyba najwygodniejszy headset jaki miałem na głowie, w dodatku całkiem dobrze gra

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrzałes na baseus gho2? Mam juz jedna pare a teraz zamówiłem druga z ali ma byc na dniach bo chciałem czarne. Jak u mnie to bateria trzyma ok dwa tygodnie ale gram czy slucham muzyki po pracy czy w weekend sa dosc wygodne i maja dobry dzwiek jak za ta kase

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Shimanowski jak na teflon, to bardzo gęsty i to w zasadzie jedyna przewaga. Syfił jak każdy inny. Zużywam  powoli do przecierania goleni amortyzatorów i smarowania osi sprężyn spd. Czysto na Rohloffie dawno nie jeździłem. Z pamięci był ciut czyściejszy niż zielony FL. Zamiennie z niebieskim FL (świetny na sztywniejący łańcuch, zapieczone kółeczka przerzutki), na zastępczym napędzie, zimą, to syf był spory, ale to nie jest reprezentatywne. Z wosku, to kończę pierwszą buteleczkę Squirt-a. Jest czyściej, ale nie starcza na tak długo jak Rohloff. Po mieście jak jest sucho, to tak 100-150km, poprzednio można było ponad 200km zrobić.
    • Złoty Hipopotam- prawdopodobnie największy bullshit-boss nie tylko w Elden Ringu, ale i w całej serii Souls. Na trailerze był pokazany efektowny fragment walki z nim na dużym jeziorze. I tego należało się trzymać. Niestety, jakiś kretyn wymyślił żeby wcisnąć go do niewielkiej zamkowej komnaty w kształcie puzzle'a, przez co ponad połowa zgonów to efekt wpierniczenia się w kąt. Jeszcze pół biedy z pierwszą fazą- tą mam w miarę opanowaną. Ale druga to jakieś nieporozumienie. Nie na takiej arenie. Nie chodzi o to że boss jest trudny. On jest po prostu mega wk.rwiający i frustrujący. Dla kontrastu- design i projekt poziomów w samym Donżonie Cienia to moim zdaniem jedno ze szczytowych osiągnięć w grach w ogóle (wchodziłem od strony Dzielnicy Kościelnej). Anyway- ktoś się orientuje jak się pisze takie bardziej złożone, dwuzdaniowe wiadomości (bo jak dodawać gesty to wiem):  
    • https://x.com/Radoslaw2202/status/1815387191201202187?t=UEQYNxej0Rfnfid1j9sx_g&s=19
    • Wszyscy uchodźcy powinni być lokowani równomiernie w kraju. Nigdy nie powinno się robić obozów, w których się grupują. Oni mają się nauczyć żyć z nami, a nie my z nimi. Jeszcze przed kryzysem przyjmowanych było kilka tysięcy uchodźców rocznie. Czy to jest mało? Większość podań o azyl było odrzucanych z powodu... braku podstaw do wydania azylu. I tak to powinno działać. Nielegalni imigranci - sorry.
    • A pokaż jeszcze podgląd zdarzeń po wystąpieniu błędu w grze. W ogóle pokaż ostatnie zdarzenia, może to nakieruje na problem. EDIT: napisz też do Senda, On ma wiedzę na temat 69xx. Chodzi mi o zmniejszenie poboru mocy karty. https://forum.pclab.pl/user/127343-send1n/
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...