Skocz do zawartości
Karister

MiniLED od Hisense - opinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś może posiada? Do OLEDa mnie nie ciągnie ze względu na wypalanie się. Do tego mocno nasłoneczniony salon i oglądanie wieczorami przy włączonym lekkim oświetleniu też nie przemawiają za koniecznością idealnej czerni. Tylko do casualowego oglądania wiadomości i Netflixa. OS również kwestia drugorzędna, bo używana jest przystawka Smart TV. Chińczyk po prostu kusi rozmiarem w dobrej cenie. Ktoś coś na ich temat wie? Konkretnie mowa o Hisense 100U7KQ za niecałe 9k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Karister napisał:

Konkretnie mowa o Hisense 100U7KQ za niecałe 9k

Daj link bo chyba wezmę jak wykończę salon, 9k? Na ceneo i allegro widzę minimum 16k

Do "casualowego oglądania wiadomości i Netflixa" w ogóle nie ma co się przejmować wypalaniem OLEDa ale 100" za 9k vs 97" OLED za 109k...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

16k (ME niestety już podniósł na 17k), ale jest cashback 4k w wielu sklepach za wystawienie opinii. Pozostałe 3k mniej mam z prywaty.

EDIT, wziąłem, bo szybko się rozchodzą. Najwyżej oddam.

Edytowane przez Karister
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawaj znać jak wrażenia, za 9k nie ma co się zastanawiać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko, ale dostawa raczej nie będzie szybka plus to zakup dla rodziny, więc zobaczę go pewnie dopiero za czas jakiś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam 55" U7G miniled, tylko to stary TV i ma bardzo mało stref więc porównania nie ma co brać pod uwagę, ale sprawdź jaki to ma system. Jak swój  a nie Android TV to lipa jest z apkami (nie ma np. HBO) więc jakaś przystawka musi być dodatkowo. 

Poza tym wszystko działa poprawnie, system nie muli i daje radę. Na rtings widzę test U8K i wypada nieźle, więc pewnie dużo gorzej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi