Skocz do zawartości
Medrosenthio

biały monitor 27

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, poszukuję koniecznie białego monitora w okoliach 27 cali (nie mniej) (nie więcej niz 30) raczej w full hd bo gpu nie będzie jakies kosmiczne (rx 7600 8gb), będzie na tym coś grane, więc fajnie jakby mialo powyżej 100hz, ale wątpię, że taki istnieje..

Jedyne co znalazłem to cos takiego

https://iiyama-sklep.pl/1191-monitory-biurowe-bialy-monitor-iiyama-prolite-xub2792hsu-w6-27-ips-led-100hz-04ms-hdmi-displayport-hub-usb-flickerfree-4948570123360.html

Wiem, ze pod względem technicznym nie ma to zbytnio sensu, ale kobita się uparła, że musi być biały i nie ma przebacz.

Wiecie może o jakichś innych modelach, które byc moze przegapiłem?  

EDIT.

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-msi-mag-274qrfw-27-2560x1440px-ips-180hz-1-ms-gtg?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwsuSzBhCLARIsAIcdLm4hvBiZyxTpG2Q47dwCbVaoF-go3TVX7uJmOjYHtWANqBJr4XjIWFcaAih0EALw_wcB

Znalazłem cos takiego jeszcze, w gruncie rzeczy w najnowsze tytuły mało gra, zawsze mozna zjechac z rozdzielczoscia, a zawsze to bardziej przyszlosciowy monitor. 

Edytowane przez Medrosenthio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć @Medrosenthio, faktycznie niełatwo o biały monitor FHD 100Hz+, natomiast znalazłem z rozdzielczością 2K dwa modele:

MSI MAG 274QRFW oraz ASUS ROG Strix XG27ACS-W

Myślę że MSI ładnie się prezentuje, 400 nitów, IPS 2K 180Hz i odwzorowanie sRBG na poziomie 123 %.

Możecie sobie wspólnie obejrzeć jaka jest różnica FPS w grach pomiędzy FHD a WQHD i zdecydować czy wam odpowiada ;) 
Tutaj podsyłam materiał Blacka - >YT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi