Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

-Mystic-

FX5600 ultra sie popsul

Rekomendowane odpowiedzi

moj konfig- AMD athlon xp1700+ (palmino)

ecs k7s5a- wczoraj zmienilem bios i wszytko bylo oki

ram elixir ddr400Mhz pc3200 512MB

zasialcz codegen 300w :/

moj kumpel spalil dysk i narazie nie ma funduszy na nowy wiec dal mi ta grafe.

jade na niej juz 2 tygodnie nic nie krece wszystko dzialalo oki w NFS MW i Dungeon siege 2 bo w te gry ostatnio gram.

nie bylo zadnych problemow az do dzisaj. 2 godziny temu jescze gralem sobie w Unreala i wszystko szlo oki jakies 15min temu przyszedl moj kumpel uruchomilismy unreala i klops nic nie widac tylko piksele i artefakty.

uruchamiam DS2 to samo 3dmark to samo nic nie widac tylko trojkaty kwadraty kolorowe zamazania:(

pomyslalem, ze to wina directa lub detonatorow wiec zreinstalowalem uruchomilem kompa 2 raz i to samo nic nie widac w zadnej grze. najdziwniejsze jest to, ze wlaczylem film i dziala normalnie w windowsie tez wszystko oki.

wiec zmienilem na mojego GF MX2 440 zeby zobaczyc co sie kurde stalo i zonk gry dzialaja i 3d mark tez dziala.

przypuszczam ze to wina Codegena ale tez mysle o biosie co wczoraj zmienilem ze to moze cos byc nie tak.

jak myslicie co sie stalo, ze ta grafa sie popsula i za ile ona chodzi na allegro bo nie wiem ile mu musze oddac kasy :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie podkręcałeś proca (ta płyta nie ma blokady taktowania AGP/PCI)?

To raczej nie jest wina wgrania nowego biosu (choć różne wypadki są). Stawiam na zasilacz, wymień go jak najszybciej na np. Fortrona 350W (patrz allegro).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta płyta ma blokade jest na sis 735 , może karta się przegrzała , 5600 chyba już mają czujnik temp od gpu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szczerze to wczoraj w nocy podkrecilem fsb na 138mhz to w przeliczeniu na pci daje PCI 34,5Mhz nie moglem wiecej bo nie nie moge napiecoia zwiekszyc wiec mysle ze to nie o to chodzi...

ta płyta ma blokade jest na sis 735 , może karta się przegrzała , 5600 chyba już mają czujnik temp od gpu

temp karty to core62*C a ramow 32*C patrzylem na stronie producenta i pisze ze to temperatury normalene, bo zwykla temp uzytkowa to 58-80*C a max wytrzymuje 122*C

nie wem nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma? No patrz nie wiedziałem :P

@Mystic-3000

Sprawdź napięcia (miernikiem) na zasilaczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mialem dzisaj jeden powzny skok napiecia ale to rano bylo... komp sie zresetowal. kurwa to na 100% zasilacz ja nie moge jaki ja jestem tempy ze go kuplilem mialem wtedy 150zl a kupilem codegena bo chcialem popic z kumplami kurde no nie moge...

jak myslicie ile ten Fx5600ultra od leadtek jest wart?

dobra zaraz wylaczam kompa biore mlotek i sie zemszcze na tym zasilaczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ok 200zł

uuu myslalem, ze troche wiecej ale patrylem na allegro to tam wlasnie 200zl cenia.

gadalem z nim przedchwila i mowi ze nowa kosztowala ok700zl wiec mam mu dac wiecej :/ ehh

nom wiec jak myslicie to zasilacz nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra kij z tym ide rozwale ten cholerny zasilacz, kumpel powiedzial, ze jak mu dam mojego Pentagrama fz 80CU i GF2MX440 to nie bede mu musal kasy oddawac

dzieki za pomoc.

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dobra kij z tym ide rozwale ten cholerny zasilacz, kumpel powiedzial, ze jak mu dam mojego Pentagrama fz 80CU i GF2MX440 to nie bede mu musal kasy oddawac

dzieki za pomoc.

pozdrowienia

Ciekawe a jak mu wroci dysk to co wtedy bedzie siedzial na mxie a 5600 zostawi tobie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...